Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Henüz 4 ay önce atandığım kentten tedavim için tayin isteyebilir miyim?

Arkadaşlar biraz uğraşım sonucunda raporumu almış bulunmaktayım.Dilekçe ile kendi amirlerime gönderdim.Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak beklemedeyim...

peki arkadaşlar bu raporu almak için önce çalıştığın kurumdan bir evrak mı alıp hastaneye başvuracağız yoksa direk başvurabiliyormuyuz ?

direk başvursanda bi sonuç çıkmıyor elinde bir heyet raporu olması lazım...
ben izmirdne doktorumun yazığı yazı artı hastalığımla ilgili raporumuda ekledim verdim ama sonuç rededildi... yani tutarlı bir rapor olmalı üstte yazdığım yazılardan okursan nasıl bir rapordan bahsedildiğini anlarsın.. öyle her raporda geçmiyo illa yaşayamadığına tedavi olamadığına veya ailenle yaşadığına dair rapor istiyorlar. yoksa olmuyor...

teşekkürler asmina bende tayin olmak istediğim ilden burda tedavi olması gereklidir diye yazan bir rapor almayı düşünüyorum çünkü atandığım ilçede hastalığama bakan poliklinik yok tedavimi sürdüren doktorumda başka ilde umarım seninde tayin olayın biran önce gerçekleşir asmina kardeş

Merhaba arkadaşlar, uzun bir uğraş sonucu rapor almış bulunmakla birlikte raporumu çalıştığım yerin personel d.b.'ine gönderdim.Yalnız hala ses çıkmadı...
Geçen haftada gideceğim kurumla görüştüm.Nisan ayında kadrolarımız açılıyor, seni o zaman rahatlıkla alırız dediler...Bilmiyorum "kadro açılmak" terimi nedir diye sordum...Bakalınlık nakil için mart-nisan da kadro kullandırıyormuş.Mart gibi dilekçene cevap veririz, yazışmalara başlarız dedi.Uzun bir zaman olmasına rağmen sevindim.Bakalım çalıştığım yer dilekçeme cevabı Nisan ayına kadar verir umarım.
Aslında 6-7 ay beklemek zor, başka bir kuruma geçsem mi diye duşundum, Mesela MEB nasıldır.Geçmek için ne yapmam gerek, nasıl bir prosedür uygulamam gerek biraz bilgi verirseniz, çok sevinecem :)

Kafayı mı yedin yaaa olum meb e geçilir mi:))memur ve YHS falan olmak en düşük memurluk demek :) herkes meb den kaçıyor sen meb e geçeyimmi diyorsun... İlahi yaaa Ablanı dinle sen başka kuruma bak MEB i boş ver:))

Asaletini Bekle Sonrasında bazı şeyler daha kolay olacaktır İnşaAllah...

asalatini tastik ettir ondan sonra

Üst Alt