Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Haziran ayında evde bakım aylıgı alan var mı?

kastamonu dan haziran ayı bakım aylığı alan var mı ???

tuncay bey: balıkesirde herkes senin gibi düşünüp bişey yapamayız görüşünde olursa tabiki bişey yapamayız. birşeyler yapmak için denedikmi? çaba sarfettikmi? sen hakkını aramazsan senin ve benim yerime kimse hakkımızı aramaz. o zamanda oradaki memurlar istedikleri gibi hareket ederler. ve bizlerde bizim paramız ne zaman yatacak diye bekleşir dururuz. ha senin ihtiyacın yoksa bilemem ama benim çok ihtiyacım var.o nedenle kendimce bişeyler yapmaya çalışacağım.

seyhanım beni tamamıyla yanlış anlamışsın ben bakanlığa mailde attım bu konuda gelen cevap yaşadığınız şehirdeki soyalhizmetler müdürlüğünün tasarrufu altındadır evde bakım parası maaş değildir ve belirli bir günde hesabınıza geçmez olmuştur ben bakanlığa yazdım sende başbakana yaz bir başka arkadaşımızda CUMHURBAŞKANI na yazsın ha ihtiyac konusuna gelince belkide o sözleri yazdığın ben belki bu maaşa senden fazla ihtiyac duyuyorumdum agresif olmamak lazım

balıkesir için 10 gün daha beklemeyin ödenek yok dediler sosyal hizmetlerden

bu bakım ucretı ıcın basvurmalar ne kadar zaman alıyor ben 14 aydır kaza yaptım T5 sevıyem ama hala bana hıc bır maas baglanmadı ne yapmam gerktıgını ne zmaan oalcagı hakkında bılgı edenırsenız cok sevınırım tşk.

bakım ücreti

adanada bakım ücreti alan varmı arkadaşlar

biz 18.05.09 da baş vurduk. şimdşi boşa mı baş vurduk arkadaşlar.2009 da başvurupta aylık alan kişiler varmı acaba

bakım ücreti

biimki tam 8 ayda baglnmıştı .vebizi çagırdılar ve bir kaç evrak doldurduktan sonra çocugunuza en iyi şekilde bakılacak vebiz kontroller geliriz dediler ve bankadan hesabı açtırdıktan tam iki ay sonra maaş baglandı ve tam 1 senedir alıyoruz sizinki tahminlerime göre şu anki maşvularıda göz önüne alırsak bu aralar başvurular yavaş işliyor amaama yakın zamanda baglanır üzülmeyin allah devletimize zeval vermesin çocuguma alamadıgım şeyleri şu an saglıyorum allah bütün özürlü olan kardeşlerime yardım etsinnnnn

47o aldık arkadaşalr acaba agustos zamımı bu agustosta zamlı olabilir

siz en azından geçte olsa almışsınız ben hala almadım herseferınde 3 ay bekleyın diyorlar

Üst Alt