Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayvan sevgisi ve ihmalsizlik [O An]

limpbizkit_2298

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
90 senesinde köyden sehire yenı tasındıgımızda komsularımız abimle beni ikiz zannediyolardı.hatta beni büyük zannedenler bile oluyordu. komsularımızdan biri nazar deyecek bunlara demıstı.
arada bir hafta gecmedi. bir sabah babam evin önüne inmemizi istemisti. annemin içine doğmuş olmalıki izin vermedi. daha sonra babam yeniden çağırdığında annem izin vermek zorunda kaldı. yere indigimizde abim kedi seviyordu. ben de kedileri çok severim onları görünce sevmeden yapamam. ben de sevmek istedim, ama kedi yolun karşı tarafına geçti. tabi ben de geçtim. kedi tarlaya girince ben de geri dönmek zorunda kaldım ve o an..
10 ton kömürlü kamyonun altında kaldım. bunun sonucunda sol ayagımı diz üstünden kestiler. sağ ayagımda da diz kapağı yok. ama yinede yaşamdan soğumadım yasama baglı kaldım ve bunun nedenide yine hayvan sevgisi ve ailemin beni normal bir bireymis gibi yetiştirmeleri oldu.
suan 21 yaşındayım ve hayata dolu dolu bağlıyımm... burdan engelli arkadaslara sadece bir sey soylemek ıstıyorum... hıc bır zaman durumunuzu kucumsemeyın... bir özelliğimizi kaybedebiliriz... ama onun yerine baska bir özelliğimizi geliştiririzz.

arkadaşım çok geçmiş olsun.burada herkesin hikayeleri farklı olsa da sonuçlar malesef hep aynı.
hayat çok güzel ve yaşamaya değer.keşke böyle olaylar olmasa diyorum ama elden ne gelir ne desem boş.
dediğin gibi bir özelliğimizi kaybedebiliriz ama diğerini geliştirebiliriz.böyle düşünüyor ve de böyle yaşıyorsan ne mutlu sana.

Dikkatsizlik, dalgınlık, kötü şans.. Yine de daha feci bi sonuç olmaması sevindirici.
Dilerim eğitimini aksatmamışsındır ve sevdiğin bir işin, hedeflerin vardır...

herkes hep der ya şu kapıdan çıkınca ne olacağımız belli değil işte bu olay bu sözü kanıtlıyor.. kader bu işte ne yap ne et önüne geçilmiyor daha kötüsüde olabilirdi hayata bağlı olmanız sizin için en büyük ilaç.

çok çok geçmiş olsun allah daha kötüsünden korusun hayata bakışında süper umarım hep böle olursun...

Geçmiş olsun Allah beterinden korumuş

PAYLAŞIMIN İÇİN SAGOL.BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN .

KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIŞ YAZI

ELİNDEYSE GEL DE AYIR BEYAZDAN BEYAZI???

Bunada şükür,herşey bi vesile.Şuanda engelli olamnın nedenide hayvan sevgisi daha kötüsüde olabilirdi bununla geçmiş olsun şifalar diliyorum.

Üst Alt