Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hangi kurum daha avantajlı?

ilk tercihin belediye olsun son tercihin de sgk

shure

Tercihlerinizde büyük şehirlerin pahalılığını da göz önünde bulundurun.

cicikıs

yani küçük yerler daha avantajlı olur mantıklı kira ev şu bu büyük yerlerde daha pahalı olur mantıklı teşekkürler

NETBUS

Tüm belediyeler de bu ek ödemeler var mı yoksa belli başlı belediyeler demi var mesela büyük şehir belediyeleri falan mı

Büyükşehir yada ilçe belediyesi diye bi sınırlama yok. Belediyeler söz sahibi sendika ile yaptığı sözleşmeye gore sosyal denge parası vermektedir.kimi belediyeler imkanları doğrultusunda hic vermezken kimi belediyelerde çok güzel ücretler verebilmektedir. Bunun bir standart olmamakla birlikte tercih yapmak istediğiniz belediye ile irtibata geçerek sağlıklı bilgi alabilirsiniz

nesimdal

trt 7 ilde bölge teşkilatı var ankra genel müdürlük. rtük bir tek ankarada var diye biliyorum

vatandaşın geldiği kurumlardan uzak durun.

buna göre seçebilirsiniz

Ben kamu Hastanesi yazacaktım. Puanım 90.3 dü. Bazı hocalarla konuştum bu puan ile daha iyi kurum yaz dediler. Ve Başbakanlığa yerleşim. Henüz çağırmadılar. ilk tercihim Başbakanlık 2. trt 3.rütük

Belediyeleri rercih ediniz maddi yonden cok avantajli

Üst Alt