Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Haluk Deda'nın ameliyat sonucu ne durumda acaba?

yalnizefe

Üye
Konular
147
Reaksiyonlar
0
Mrb arkadaşlar;
Binlerce omurilik felçliyi sevindiren ve onlara ışık umudu veren Haluk Deda nın geçen yılki yaptığı kök hücre ameliyatının son durumu ne acaba bileniniz varmı? yanlış hatırlamıyorsam burdan birkaç arkadaş ameliya olan kadını bizzat tanıyordu ve görüştüğünü söylüyordu. O günler her yerde haberi yazısı çıkıyordu fakat bir yılı aşkın süredir hiçbir yerde bu konu hakkında yazı okumadım. Durumun akibeti hakkında bilgisi olanınız varmı acaba?
Saygılar...

ben bunu bilmiyordum verdiginiz isimlerle googleden baktim o ne yaaa..

ömrüm ne kadarsa yasarım ama er geç bu ömürde biter gidecegimiz yere gideriz... işte orda.....

Arkadaşlar ben 2,5 sene önce ameliyat oldum ve ameliyattan sonra kaybettiklerim bile hala geri gelmedi.
Bel - bilek kontrolü, kollardaki kuvvetim vs..

Benim adımla google da arama yapınca H.Deda ameliyatı ile ilgili çıkanlarada inanmayın.

Bilginiz olsun....

seronal sen kök hücre ameliyatı mı oldun.. haluk dedaya (özel isim olamayacagı için özellikle küçük harfle yazdım).. ve ameliyatla kaybettiklerim derken yani ameliyat öncesi daha mı iyidin :( Allah hayırlı şifalar versin.. insallah bir an önce hiç olmazsa kaybettiklerini geri kazanırsın.. ah bu deniz yokmu birkere düşmeye gör boğulmamak için insan ne bulursa sarılıyor :(

körfezli80 aynen dediğin gibi, h.deda ya ameliyat oldum ve en az 5 sene geri gittim ve ameliyattan bugune gecen 2,5 senede malesef kaybettiklerimin yarisini bile geri alamadim.
Bi kere arayip nasi oldun diye sorsaydi inanın bu kadar koymazdı.
Resmen kesti ve biraktı...

seranol geçmiş olsun kardes.. ben o sitedeki haberleri okuduktan sonra grip için bile doktora gitmeye korkar oldum.. ya illaki tom ve jerry i seyretmissindir hani kedi ac olunca kusu pişmiş görürya artık öyle korkuyorumki kapıdan girdigimde hepsi degil tabi ama birileri bana bakınca beni görmeyecekte karsımdaki kobay diye bakacak saniyorum.. onlar yüzünden isinin erbabbi insan gibi insan olan doktorlarda leke aliyor.. :cry:

Bugünlerde güzel haberlere o kadar çok ihtiyacımız var ki!!!! Kaza geçirdiğimde iki yıla kalmaz çaresinin bulunacağını umuyordum ama geçen bu kadar zamana rağmen bir arpa boyu yol alınmamış gibi geliyor bana...

MEHMET YALÇIN kardes gıbı :) COK GUZEL BI YORUMUN DUSUNCEN VAR.

Az kalsın ben de niyetlenmiştim ameliyat olmaya. Cevap bekliyordum kendisinden, cevabı gelmeden bakanlık ameliyatları yasakladı.

arkadaşlar sizi tedavinin hangi evresinde bıraktı bırde fiyat olarak ne istedi?lütfen hepinizden cvp bekliyorum

haluk deda

SerdarTurgut_51.jpg

Serdar Turgut

Tıpta devrim yaratacak ameliyata hazırlık

Dünya çapında tanınan ve bilim âleminde bütün ameliyatları dikkatle izlenen Profesör Dr. Haluk Deda, dünya tıp tarihine geçecek ve devrim yaratacak büyük bir ameliyata hazırlanıyor. Avrupa Birliği ile müzakerelerin başlayıp başlamayacağının tartışıldığı günlerde, ben Sayın Haluk Deda ile konuştum ve gördüm ki Türkiye tıbbın bazı dallarında dünyayı çoktan geride bırakmış ve hakimiyet kurma yolunda hızla ilerliyor. Bu dallardan bir tanesi de nöroşirurji dalı. Türkiye'nin bu daldaki üstünlüğünü zaten Gazi Yaşargil nedeniyle bilinmekteydi. Şimdi ise onun öğrencisi ve yakın çalışma arkadaşı Haluk Deda'nın şu günlerde son hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu ameliyatı bekliyor tüm dünya. Sayın Deda, omurilik felcinin tedavisi yolunu açacak bir ameliyata hazırlanıyor. İşi biraz popülerleştirerek anlatayım; Christopher Reeve yaşıyor olsaydı Deda'nın bu ameliyatından sonra ayağa kalkıp normal yaşamını sürdürmesi olasılığı ortaya çıkacaktı.

www.aksam.com.tr 2009/07/30

ben 1,5 sene önce ankara'dayken gelmişken birde haluk deda''ya gideyim demiştim..randevumu aldım ve ücreti sordum..1,5 yıl önce bana 400 tl demişlerdi..neyse benim gözüm görmemişti bu parayı artık...sonra sekreteri kök hücre içinse gelmeyin..şuan için yapmıyor,yasaklandı ve izin almak için uğraşıyor dedi...

şimdi merak ettim,sırf muayene ücretinden bu kadar çok para alan bir insan kimbilir o bahsettiği ameliyattan kaç lira ister......

Gayrı ciddi bir haber. Serdar Turgut boş konuşmuş.

Sayın Deda, omurilik felcinin tedavisi yolunu açacak bir ameliyata hazırlanıyor. İşi biraz popülerleştirerek anlatayım; Christopher Reeve yaşıyor olsaydı Deda'nın bu ameliyatından sonra ayağa kalkıp normal yaşamını sürdürmesi olasılığı ortaya çıkacaktı.

Zeki Mürende bizi görecekti
çiçekler bir başka açacak böcekler bir başka ötecekti
enflasyon düşecekti
vs.. Bu adam zaten daha öncede birkaç kişiyi ameliyat etti onlardan ne haber var? (onları ameliyat ettiğinde chrisropher reeve yaşıyordu)

merhaba

arkadaşlar bilgisi olan yardım etsin lütfen.yeğnim 19 yaşında epilepsi krizi sonucu 7 aydır tamamen hareketsiz yaşıyan bir ölü.0536 280 91 86.0212 618 68 64.zeynep lütfen bir ses bir yardım edin lütfennnn. doktor haluk deda nette anlatıldığı kadar yücemi.bir hasta yakını not yazmış tanrının eli dr haluk deda,bilgisi vede onda tedavi gören varmı lütfen yardım edin.

Merhabalar,
bende bir haftadır gitmeyi planlıyorum Haluk Deda ya ama Hücre naklini düşünmüyorum kesinleşmediğinden dolayı hücre naklinin şuan bir fayda sağladığını düşünmüyorum...
Muayene fiyatını sormuş bazı arkadaşlar, 500 tl denildi...
Şimdi ise gidip gitmeme konusunda kararsızım 3 dakka belki bakacak 500 Tl.

Lütfen Haluk Deda ya
yada orda burda Hücre nakli olup; (daha iyi olduklarını) üstüne basa,basa söyleyen arkadaşlar kaç yıl ve ay geçti neredeler neden susuyorlar...?

haluk dedanin kök hücre nakli

Merhabalar %96 omurilik felçli c4 c5 spastik tetrapleji 5 yildir yatağa bağımlı baştan için haluk dedayi onerdiler bu konuda bi anısı bi bilgisi olan yardim edebilir mi

Arkadaşlar bu sayfada yer alanlar karalama ve gerçek dışıdır. Malasef internet bir bilgi çöplüğü ve bizlerde bu çöplüğe sürekli çöp atan kişileriz. Unutmayın sizin burada yazdıklarınız belki de kendisine derman olacak bir doktora gitmekten vazgeçiyorlar. Lütfen öylesine konuşmayalım.
Kök hücre olduğunu söyleyen arkada, ismini soyismini versin eğer Haluk Deda'ya ameliyat olmuşsa zaten numarası kayıtlıdır, kendisi ile iletişime geçip durumu hakkında bilgi alıp, burada yayınlarız. kök hücre naklini araştırma yaparsanız, bir defa olup ayağa kalkıp koşulacak bir sihirli değnek olarak görmek tamamen yanlış.
Sıradan bir ağrı kesici almıyorsunuz, baş ağrısı geçirmeye çalışmıyorsunuz.
Bu dünyada hiçbir doktorun yapamadığı bir ameliyat ve Sayın Haluk Deda bu yaptığı çalışmalar ile dünya literatürüne yön veriyor.
Antibiyotik bile alındığında bünyeden bünyeye fark eden bir şey, kök hücre gibi çok büyük bir operasyonun bir seferde anında tepki vermesi gerçekten imkansız.
Şimdi sizlerle bir kaç link paylaşacağım. Lütfen dikkatle ve taraflı okuma yapmadan okuyunuz.

TEKZİP LİNKİ : TND | CEVAP DÜZELTME METNİ - KAMUOYUNA DUYURU
Makale LİNKİ: https://scholar.google.com.tr/schola...r&as_sdt=0,5
saygılarımla.
Konu ile ilgili olarak çekinmeden mesaj atabilirsiniz.

Babamın beyin tümörü ameliyatını yaptı evet başarılı geçti ama ondan sonrası tamamen vahim hastayı görmeden ödem ilacını azalttılar ve babam kriz geçirdi ve ilacın dozajı geri arttı ama toparlanamadı bi türlü . İlk çekilen emarı bile 15 gün sonra bakabildi o arada tümör hızla büyümüştü Doktoru bırakın bize sorumlu diye gösterdiği sekreterine bile ulaşamadık Ameliyat sonrası hiç ilgilenmiyor ve başka doktorlarda ameliyatına girmediğim hastaya bakmam diyor . Hastanızın durumu ne kadar kötü olursa olsun size hastanız kötü demiyor . Babamın ilacı değişmişti ilaç ile bilgi almak için sorumlu sekreteri defalarca cep telefonundan aramama rağmen telefonunu açmadı muayenehane aradım telefona çıkan kişiye bilgi bıraktım o kişi sorumlu sekretere sordu oda doktor beye sonra bana ertesi gün bilgi verdiler ogün vermem gereken ilacı allahtan başka tanıdık doktordan bilgi alabilmiştim Babam hiç iyiye gidemedi hala kabullenmiş olamasamda bu kelimeyi kullanamasamda babamı kaybettik . Ecel değiişmezdi evet ama babamın ödemi çoğalmasaydı en azından yatalak kalmayacaktı, en azından bizi görebilecekti çektiği acıları çekmeyecekti Ameliyat öncesi gelip burda okumuştum dokorun hakkındaki yazıları ama beyin ameliyatıyla ilgili bişey görmemiştim inşallah allah böyle bir hastalığı kimseye vermez ama olurda birine lazım olursa diye yazmak istedim

Üst Alt