Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[halaz] Gözyaşını sat, suya sabuna dokunma!!!

• Konbuyu başlatan öküz_
  • Başlangıç tarihi
Ö

öküz_

Yaygara basıp gürültü çıkaranların etrafında mı;yoksa yeni değer yaratanların etrafında mı döner dünya? Dipten ve sessizce gelen düşüncedir, histir değişime öncülük eden. Bir kuşun ayakları altındaki sessizlik kadar sessizdir gerçek olan.Benim sessizliğmde böyle..

Tanrılar da,canavarlar da yalnızdır.Benimse gittiğim her şehir yalnızlığın başkenti oluyor şairin dediğine bakılırsa.Halbu ki ben içine kapanık,çaresiz bir adam rolunü kapmak için bir hayli çabalamıştım.Şimdi tanrılık ve canavarlık seçimi arasında kalmış bir zavallıyım.Üçüncü bir seçimim daha var,bilemezsiniz,ağzımdan çıkmış büyük sözleri unutursam orada bir tanrıça beni bir insan olarak kolları arasına alır belki.Ama ben 'belkilere' güvenemeyecek kadar yıprandım artık.

Egemenlik kayıtsız şartsız aşk'a ait benim cumhuriyetimde.Egemenlik bazı koşulları göz ardı edebilmeli ama.Egemelik gururu yerin dibine gömerse ben en güçlü olurum.Beni güçlü kılan her kimse o benden daha güçlü olacak!Haydi,korkma benden benim senden korktuğum gibi!

Tescilli yaralarıma sahip çıkan prenses soylu umursamazlığını silah olarak kullanıyor.Ben soylu şapşallığımla gardımı almıştım halbuki!

Müstakbel mimiklerini etime batırıyor.Ben müstakbel gelini öpmüştüm bir yüzyıl önce,görmediniz mi?

Ben ağzında ph sabiti olmayan göz sıvının sahibiydim.İnkar edebilirsin elbet.Ben bunu bilir ,bunu söylerim.

Naylon yüzlere yapıştrılmış etiketlerle bir çağın kapanışını müjdelediler.Ben onlara önceden haber salmıştım.Beni anlamadılar bile.

Fikri sabit,hissi oynak bir orospunun bacakları arasında avunmaya gidiyordum ben,vicdanımın muhafızları öldürdü beni henüz kadınsı organı göremeden ben.

Pınarlar akar aşk caddemin içinde,ben hepsine yeter de artarım;yeter ki onlar benden uzak dursunlar.Anlamaz bile o dişi beyinler ben soylu bir hesabı yanlış yapsam bile sevgim sonsuzdur.

Ben kızmam kimseye,kimseye kızgın olacak kadar vaktim yok dünyada.Sevmek için geldim ben,tüm akrepler yelkovanlar sevgi için birbirini kovalar benim saatimde.

Ben eti etime dokunsun diye koşturmam,et kokuşur aşk kalır taze.Aşkım her daim yeni kalır uçup gitmez öyle püffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff diye.

Benim kimseyi umursamamak gibi bir amacım olmadı hiç bir zaman.İçimde entrikarla örülü örümcek ağlarım olmadı.Sivriltmedim nefreti,köreldi gitti.

Ben seni seviyorum,kızgın lavlar içinde soğuk duş alır gibi sakince yaşamak benim işimdir.Sen beyaz eşyalar arasında gündemler belirleyip eğlen.Ben iki kişilik bir olguyu teke indirgemesini de başarabilirim.

Üst Alt