Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hakem hastanenin vereceği karar sonrası hizmet sınıfın değişir mi?

mmuratsal

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar 15 yıllık infaz koruma memuruyum sene başında osas + huysuz bacak sendromu+ renovaskuler hiper tansiyon+ Kolesterol + bel ve boyun fıtığına bağlı 43 oranında engelli raporu aldım kartım vergi indirimi vs. Hepsi sorunsuz halloldu fakat tayin talebinde bulduğum için Ceza Tevkifevleri genel müdürlüğü beni hakem hastaneye sevk etti bu rahatsızlıkların neticesinde kişi vardiyalı çalışır mı çalışmasında engel teşkil edecek ikm alımında şart koşulan rahatsızlıkları var mı infaz koruma memuru görevini yerine getirebilir mi diye sordu bende hakem hastanede işlerimi hallettim bir önceki raporda ne yazıyorsa hepsi aynılarını yazdı geçti şimdi durum bildirir raporunu yazıp yollayacaklar... Sorum şu eğer rapor olumsuz olur ise yani ikm görevini yapamaz derse hastane benim hizmet sınıfımi GiH olarak görev yapıyorum YHİ düşürebilir mı yani infaz ve koruma unvanını benden alır mı bu konuda çok tereddüt ediyorum rüyalarıma giriyor ( bu arada 2008 de işe girdim geçirdiğim kaza sonucu saf dizimde 5 adet çivi var bu sebeple sen içerde çok koşturma diyip dışarı ziyaret kabul birimine verdiler yani bu olay göreve engel değil tansiyon bel fıtığı boyun fıtığı engelmis)

Üst Alt