Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hahahaha :) O an mı dediniz?!. [O An]

şaşkın

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
diyalog aynen şöyle :D
- şu kutuyu biraz daha itttiiiirrr
veeee çatatttttt!!! benim beton sandığım yer meğersem rengi değişmiş bir gariban sunta değilmiymişşşş... tabi ben bunu 3 metreden aşağıya çakıldığımda ve kendimi kırık bi bebek gibi hissettğimde öğrendimm :shock:
sonrasında "kaşık sedye isterimmm, o olmadan kalkmammmm "diye tutturdum ki beni kurtaranda inadım olmuş (oldum olası inadımdan şikayetlenen anneme selammmm)
sonrasında şaşkın saatler..
sedyede yatarken hastaneler daha bi farklıymış. o yerdeki karoları birleştirmek için kullandıkları metal şeyler var ya o metal şeylerrrrr... her üzerinden geçişte söylediğim şarkının volümünü arttırannn :!: haa sahiii evet şarkı söylüyordum sedyede oraya buraya götürülürken. o kadar canım yanıyordu ve o kadar endişeliydim ki bi şekilde farklı bi şey yapmam gerekiyordu. hiç bi şarkı aklıma gelmeyince "mini mini bi kuş donmuştuuuu.." diye mırıldanmaya başlamıştım ve sanırım arkadaşlarım "eyvahhh beyni hasar gördü "diye düşündü :)
MR bölümü daha da komikti..
canımın yanmasına yarenlik eden kapalı yer fobimm :( kuşlu şarkıya bu kez istiklal marşı eşlik ediyordu :!: niyeyseee, nerden geldiyse aklımaa :D ben tabii kimsenin beni duymadığını sanıyorum, içimden "seslensem duyarlar beni. korkma, dışarda bi dolu arkadaşın var, hemen dalar biri odaya" diye sakinleştirmeye çalışırken, ama duymama olasılığına karşı seslenmezken meğer benim avaz avaz istiklal marşım yıkıyomuş ortalığı..
saatler süren muayenelerin en kötü yanı bilinmezlikdi.. kimse neyim olduğunu söylemezken sadece şarkı söylüyordum, yanaklarımdaki yaşlarla..
korkuyordum, deli gibi korkuyordum.. çünkü ben neyim olduğunu biliyordum.. yere düştüğümde benden çıkan sesi hiç kimse duymamıştı ki.. sorsalar söylerdim, kırıldığımı...

o anlarımı bende hatırlıyorum.senin hikayenden farkı yoktu.koca elektirik direğinin üstüme yıkılması benim araç içinde sıkışıp kalmam.çatır çatır kısa devre sesleri.sonra o ambulansın ciğer yakan sesi.keşke hiç olmasaydı

Aslını istersen bende çok kırılmıştım.

Ne denir ki bilemiyorum.
O anı yaşamadığım için.
Ama söylemek istediğim bir kaç şey yinede var tabiki.
Yaşamak herşeye rağmen güzel be dostlar.
Delicesine yaşamak,
onurla yaşamak,
sevinçle, gülerek, çılgınca yaşamak,
sevdiğinle sevenlerinle yaşamak güzel be dostlar.

gecmiş olsun saskınn

umarım hayat bir daha seni hiç kırmaz

AsLında (BuNu Hep SöyLerLer Ama) Sonradan Yada DoĞuşTan OlmasInın Bi Önemi Yok ÖneMli Olan Senin Bunu KabuLLeNe BiLmen Ya Zaten Kabullenmemekten Başka bi Alternatifimizde Yok Napçaz Ben doğuştan Engelliyim Allah Beni Böyle Yarattı Die İsyan Edip Canımama Kıyayım Haşa Allahın Verdiği Canı Allah Alır Tabi Ki Gönül İsterdiki Sapa Sağlam Doğayım Hiç Bir Eksiğim olmasın (Gerçi Bu Lafada Sinir Oluyorum) Ama Napacaz Yapcak Bişi Yok HaYattan Zevk Almaya Bakıcaz Unutmaki Her Sağlam İnsan Bir Engelli Adayıdır Bunun Beni Bizleri Ayakta Tutması Gerekir Sanada Geçmiş Olsun Yanlış Anlama Ama TÜRKİYEDE Sayımız Gittikçe Artıyo :lol: Belki Bize Değer Veren Birileri Çıkar :(

Çokk Geçmiş olsun

Hayat'ın kötü yönleri bizi heryerde yakalıyor

çok geçmiş olsun şaşkın hayat herşeye rağmen devam ediyor işte bende diliyorumki hayat bir daha seni hiç kırmasın ....inşallah

Çok geçmiş olsun Şaşkın. Allah bir daha acı ve üzüntü vermesin.

ben de sedyede ordan oraya götürülürken şarkı söylemiştim ne söylediğimi hatırlamıyorum sadece acıyı unutamak için birşeyler mırıldanıyodum ama ben ağlayamadım gözümden tek bi damla yaş gelmemişti o gün (sonrasında acısını çıkardım tabii) ..
son cümlen benide çok etkiledi bu arada
çok geçmiş olsun şaşkın

zor an o an..

gerçekten yaşadıklarına üzüldüm ama gördüm ki neşeni kıramamışlar :) şanslısın şaşkın.. aynı zamanda da çok güçlü.. herkes gibi son cümlen beni de yıktı.. herşeye rağmen hayat güzel ama di mi ;) sevgiyle kal..

Buyuk gecmis olsun saskin Allah bundan sonra hic kirilmana musade etmesin insallah.

Üst Alt