Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

H sınıfı ehliyet ve arac alımı için gereken raporun fotokopisi..?

müslüm60

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Sevgili arkadaşlar elinizde h sınıfı eğliyet ve arac alımı ile ilgili bir rapor varsa bana burdan gönderebilirmisiniz şimdiden yardımlar için teşekürler acil yarın hastaneye gideceğim her hasdane yanlış bişey yapıyor teşekürler

Raporun arka tarafında H sınıfı ehliyet alabilir yerinde evet yazması gereklidir yada H sınıfı ehliyet alabilir yazması da yeterli.
Onun altında da Otomatik vitesli araç kullanabilir veya sizin engelinize göre düzenlenmiş araç kullanabilir yazması yeterli.

sevgili birkan bende öyle bir rapor var hata ehliyetimi aldım ama raporda sürekli veya süresi birde özür oranın yüzdesi belirdilmemiş bunlar olmdan alamasın dediler kara kısmında öeltertibatlı arac ve otamatik vides arac kulanır h sürücü olur demiş tanı kısmında solbacakta 4cm kısalık ve sol alt exdirimde kas güç kaypı 4/5 demiş olmadığını o raporla bunlar olmadan arac alamayacağımı taşıtlar vergi dairesindekiler bana söyledi hasdane o raporu düzeltmesi için o örneği isdiyorm

Üst Alt