Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Güzel zeka soruları

Sıkıntılarınla ilgili bir kusurum olduysa bu benim hatam, benim eksiğimdir. Kusuruma bakma.

Rica ederim. Senin bir kusurun yok. Tedavi tercihi tamamen benim seçimim. Ve gayet haklısın. Sağlık konusu ciddi bir konudur ve dediğin gibi sorumluluk almak risklidir. Şimdilik kendi çabalarımla idare ediyorum ve iyiye gidiyorum. Şu an kendimden başka bir destekçim yok. Kendi aileme bile sorunlarımı yansıtmıyorum. Sorundan bahsedince kendimi zayıf gibi algılıyorum ve modum düşüyor. Malum, hayat zayıfları sevmiyor ve eliyor.

Felsefe bilimi bana iyi geliyor :)

Soru:

Bir evin bahçesindeki otlar her gün, bir önceki güne göre iki kat daha fazla artmaktadır. Bahçenin hepsi onuncu gün otla kaplanmıştır. Peki bahçenin yarısı kaç gün geçtikten sonra otla kaplanmıştır?

Bu sorunun çok benzerini ben daha önce de sormuştum. :) O yüzden yanıt vermeyeyim. :)

@ayDÜNYAvazo ??
gks6vgn.jpg

36 yaşına kadar tuz yemeyen biri 36 yaşından sonra tuz yemeye başlıyor neden?

Bir soru daha, işkoçlar hiçbir şeyi unutmazlar neden sorusunun cevabı
çünkü herşeyı gayda alırlar

Üst Alt