Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Görüş] Muğla Devlet Hastanesi engelli park yerleri bize mi ait, yoksa fırsatcılara mı!

kawasaki

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaslar bu gun basıma gelen ve cok üzüldügum bir seyi paylasmak istedim
sabah erken saatlerde heyet raporu almak icin mugla devlet hastahanesine gittim. hastahaneye girer girmez bize ait olan engelli park yeri dikkatimi çekti. hastanenin kapısına yakın bir yerde abime beni indirmesini ve arabayı bize ayrılmıs alana park etmesini soyledim ve bunun uzerine abim aracımı park etmek uzere goturdugunde oradaki gorevli bir bayan aracımda engelli ibaresi olmasına rağmen bizim oraya park yapamayacagımızı, gerekce olarakta oraya hastahane gorevlilerinin park edecegini soylemi.
s abim durumumu anlatmasına rağmen kesinlikle park yapamayacagımızı soylemis. bunun uzerine abim aracımı hastahanenin oldukca uzagında olan ozel bir park yerine koymak zorunda kalmış.
dusunuyorum da bizim kendi engelimiz yetmiyormus gibi bir de boyle saygızız duyarsız kişiler tarafındanda engelleniyoruz. ya gercekten bu insana bi o kadar daha koyuyo
bu konuyu dilekce haline getirip hastahanenin şikayet kutusuna attım, ama ne faydası olur tartışılır.

Bence benzer bir şikayet dilekçesini Muğla Valiliği'ne vermelisin. Valilikten bir yazı gidince Başhekimliğie, o zaman bak nasıl düzeliyor bu yasa dışı uygulama. Mutlaka bi zaman ayırıp konuyu ilet valiliğe bence...

evet bülent cim haklısın bu dediginide yapmaya calısıcam boyle seylere gercekten duyarsıs kalmamamız lazım.

Üst Alt