Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Görüş] Mersin'de tatil yapabileceğimiz mekan arıyoruz, bulmak ne mümkün!

byecool

Üye
Konular
55
Reaksiyonlar
0
DÜN MERSİN İN ERDEMLİ BÖLGESİNE HATTA BİRAZ DAHA BATIYA DOĞRU AİLECE BİR GEZİNTİ YAPALIM DEDİK. GEZİNTİ YAPARKEN DE ŞÖYLE 2- 3 GÜN KALABİLECEĞİMİZ BİR YERDE ARIYORDUK.(TABİ BÜTÇEMİZE GÖRE). NE MÜMKÜN EFENDİM. BÜTÇEMİZE UYGUN OLAN BÜTÜN YERLER MİMARİ YÖNDEN ÖZÜRLÜ. KİMİSİNİN TUVALETİNİ KULLANAMIYORSUN, KİMİSİNİN BANYOSUNU. ODAYA 2 YATAK ATMIŞLAR TEKERLEKLİ SANDALYENİN ARASINDAN GEÇMESİNİN İMKANI YOK. BİZ DE MÜTHİŞ BİR BASAMAK VE ENGEL KOYMA HASTALIĞI VAR.
SİSTEMSİZLİK" OTUR EVİNDE KARDEŞİM DIŞARIDA NE İŞİN VAR "DİYOR. (BU BAKTIĞIMIZ YERLER GUNLUK 15-50 YTL OLAN YERLER).
DÖNÜŞ YOLUNDA BİR YERE BAKTIK. ODALAR ÜST KATTA.ASANSÖR YOK. 20 BASAMAK. YAZIK BABACIĞIMA HEM DE KARDEŞİME. KIYAMAM ONLARA BU SIKINTIYI ÇEKTİRMEYE. BEN ONLARI YOLDA BULMADIM.
UZATMAYALIM, ŞİMDİLİK TATİL İÇİN EN UYGUN ,EN HESAPLI, RAHAT KULLANILABİLİR BİZİM EV GÖRÜNÜYOR :lol: :lol: :lol:
AMA YILMAK YOK ARAŞTIRMAYA DEVAM...
SAĞLICAKLA KALIN...
SİZLERİ SEVİYORUM...

size tatil yeri olarak mersinde mersin üniversitesinin tecede kampüsünü önerebilirim.Ben ailemle birlikte 2 kaldım ve memnun döndüm. engellileri zorlayacak aşırı engel yok.zemin katta kalabileceğiniz güzel odalar var odalar geniş ve kullanışlı.Denize yakın kahvaltı.öğle akşam yemeği hepsi kampüsün içinde

Fiyatlar konusunda bilgi verebilir misiniz?İrtibat telefonları var mı?
Teşekkürler

Üst Alt