Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Görüş] İşte bu da Aksaray Belediyesi...

==ORHAN==

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
İşkur sitesini incelerken tesadüfen Aksaray Belediyesinin Özürlü Kadrosuna işçi alacağını gördüm. Keşke görmeseydim. Bu ne saygısızlıktır anlamadım. Türkiyede kaç kişi bu özellikleri taşır acaba araştırılması gereken bir konu olduğunu vurgularım. Hatta durun ben hemen söyleyeyim. Sadece bir kişi ve tesadüfe bakın ki o kişide Aksaray'da yaşıyor. Evet doğru duydunuz sadece bir kişi. Bu ne biçim iştirki böyle ilan vermeye cüret ediyorlar. Yazıklar olsun diyorum.
Buradan Aksaray Belediye Başkanımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. Alınacak kişinin adıda belli bu arada Adını Soyadını tam yazmıyorum (Du.Du) Bu kişi girecek buraya ayarlı bir şekilde.
Arkadaşlar Artık buna siz karar verin ne derseniz deyin. Kadrolaşmamı dersiniz yandaş kayırma mı dersiniz yoksa tüm engellileri kandırma mı dersiniz bilemem.
Yalnız bir gerçek var bunu yapan ve buna alet olanları şiddetle kınıyorum.

İnceleyin Lütfen: http://www.iskur.gov.tr/mydocu/D_ozeshuk.html

4-Forklif Ehliyeti olmak,
-------------------------------
ciltçi ve forklif ehliyeti...
:shock: :shock:

Meslek Adı : Ciltçi

1-En Az 3 yıl deneyimli olmak,
2-Tek Ayak Özürlü olmak (Protej hariç),
3-Özür derecesi %40-%70 arası olmak,
4-Forklif Ehliyeti olmak

Pesss yani ! :roll:
(Protez 'de protej olmuş bu arada :? )

DEMEKKİ İHTİYAÇ O

BANADA HASTA TAŞITMAK İSTEMİŞLERDİ SONRA DUYDUM Bİ MİLLET VEKİLİNİN YEĞENİ GİRMİŞ İŞE LİSE DENGİ YAZAN İŞE İLK OKUL MEZUNU ALINMIŞ :)) BURASI TÜRKİYE FARK BURADA

Arkadaşlar size zahmet şu linkide inceleyinde kim nasıl girmiş görün daha önce bu başlığı açtığımda girecek kişin adını soyadını kısaltarak yazmıştım. Şu linki tıklayın ve aylar öncesinden girecek kişinin belirlendiğini görün.
http://www.iskur.gov.tr/mydocu/liste/aksaray.xls

yaffff direk isim verselerde bu kadar zahmete girmeselermiş :lol:

bencede burası turkıye her her şey ola bılıyor

arkan saglamsa her yerde her sekılde iş bulur hatta tum işlerını kolaylıkla haledersın...eyy turkıyem eyyyy...

Orhan haklarını yeme şimdi
hiç değilse kimin gireceğini isim vermeden de olsa açıklamışlar
bir umutla binbir zorlukla o sınava girmeye kalkacak kişilere kibarca gelmenize gerek yok demişler....

Üst Alt