Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Garanti Bankası'nın Şube Destek Eleman Alımı Sınavına giren oldu mu?

hayırlı olsun kardeşim benide vakıf bank mülakata çagırdı 5 12 2013 te saat 10 da istanbula mülakat var ona girecem mülakatta ne sordular numara 05302929264 çagrı at bana ben ararım seni kardeş muhakkak unutma çagrı at ben bugün hataydan ist gidiyorum yarında mülakata girecem bekliyorum çagrını by

Mutang merhaba,
sosyal olanaklar nasılmış Vakıfbankta (maaş+vs ) iş görüşmesinde bahsettiler mi?

beni tam 6 ay sonra aradılar garanti bankasından ama geç kalmışlardı ben vakıfbankta başladım işe
çalışıyorum şükür ama sözleşmeliymişim anlamadım benle başlayan arkadaşlar her hangi bi sözleşme imzalamamışlar ben her yıl sözleşme yeniliyom anlamadım

Merhaba,

Destek asistanı olarak alınan personellerin sosyal hakları nelerdir acaba ? Beni de arayıp mülakata çağırdılar ama sınavdan bahsetmediler bilgisi olan arkaşlar düşüncesini paylaşırlarsa sevinirim...

Üst Alt