Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Film şeridi gibi...[O An]

karakas69

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar,
1992 yılında trafik kazası yaptım, arabaylar giderken. geri zekalının biri arabasının arızasını tamir ettikten sonra yola koyduğu taşı (kaya gibi) bırakıp gitmiş... bir anda takla atmaya başladım. 4.ncü takla sonunda (saydım):) 30 metrelik şarampolden tarlaya uçtum. araba üstte ben alttaydım. birşeyim yok gibiydi. sonra farkettim ki sol kolumu yakalamış. daha koluma bakarken radyatörün sıcak suyu üstüme damlamaya başladı. koldan vazgeçtik, sıcak suyla mücadele başladı. neyse insanlar yetiştiler suyun altına birşeyler tuttular fakat biraz kavruldum :)
neyse arabayı üstümden aldılar. beni kaldırın dedim ,fakat insanların gözü faltaşı gibi açılmış bakıyorlar. baktım olacağı yok, kalktım kolumu da yanıma alarak polis otosuna bindim. hastaneye gittim, hala umudum vardı kolu kurtarırız diye...
ameliyathaneye girdik doktora sordum ne olacak, doktor üzgünüm dedi. işte o an gözümden 2 damla yaş aktığını hatırlıyorum.
ama binlerce defa şükürler olsun. her işimi kendim rahatlıkla görebiliyorum.
büyüklerin sözü vardır hiç unutmayalım bir eli olmayan iki eli olmayana bakıp şükretsin, bir ayağı olmayan iki ayağı olmayana bakıp şükretsin v.s v.s çok güçlüyüm ve dirençliyim
herkese selamlar saygılar

Karakas çok çok geçmiş olsun. Ve bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler.
:cry: Ancakkk o dediğin büyüklerin sözüne katılmıyorum. Herkes kendi engeliyle mücadele ediyor,yaşamaya çalışıyor. Kötüyü örnek gösterip" Bak,o senden daha kötü durumda. Sen ondan çok çok iyisin" demek bana çok acayip geliyor.

neşeli kardeşim bu bir teselli yoludur.ben o anlamda söyledim ama sende haklısın .

Karakaş İkimizde Aynı Kaderi Paylaşıyor Olmalıyız Fakat Ben Doğarken Yoktu Seninki Sonradan Allah sabır Versin Çok Geçmiş Olsun Benimde Sağ Kol Ama İki Koluda Olan Bir Çok İnsanın Yapamadığı Bir Çok İşi Yapıyorum

Benim İçin Her Yer Aynı Üzülmeye Gerek Yok Neşemiz Olsun Yeter

GEÇMİŞ OLSUN

GEÇMİŞ OLSUN.KÖTÜYSE SENDEN İYİYSE ALLAHTAN BİLİN.GERÇEKTAN DUYGULANDIM.BUNDAN SONRAKİ GÜNLER İÇİN HAYIRLI OLUR

Üst Alt