Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

FA'nın kök hücre ile tedavisi konusunda imza kampanyası açalım mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi bakalım cevap gelecekmi? Gelsede bakalım ne diyecekler?
gör kocum görrrrrr
sen beni cok hafife alıyon gibime geliyo aslanım biz bu sacları degirmende agartmadık.
konumuza donek sorumu dun aksam gonderdım 1 saat sonra cevap geldı bıraz oncede akdenız unv cevap geldı lutfen cevabı kım yazmıs dıkkat edın paspascımı kapıcımı odacımı saygılar

SÜLEYMAN BEY, BİZ İNSAN UYGULAMASI YAPMIYORUZ. SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ÇEŞİTLİ GRUPLAR BAZI HASTALIKLAR İÇİN İZİLER VERDİ. AMA EN GÜZEL SONUCU BAKANLIKTAN ALABİLİRSİNİZ.
GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

[FONT=Garamond][SIZE=3]Prof.Dr. Erdal Karaöz
Kocaeli Üniversitesi
Kök Hücre ve Gen Tedavileri
Araştırma ve Uygulama Merkezi,
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=3]Sağ. Bil. Ens. Kök Hücre Anabilim Dalı
Tıp Fak. Morfoloji Binası 1.Kat
[/SIZE][/FONT][FONT=Garamond][SIZE=3]41380 Umuttepe-İzmit/Kocaeli/ TURKİYE
[/SIZE][/FONT]

Suleyman Bey gecmis olsun. Bizim merkezimizde henuz klinik denemeler baslamadi.
Baslayinca haberiniz olur, saglicakla kalmaniz dilegiyle.....ss
Prof.Dr. salih Şanlıoğlu
Akdeniz üniversitesi Genetik ana bilim dalı başkanı
http://www.akdeniz.edu.tr/tip/tip/tibbigenetik.htm

Pelincmmm
sonuc kelımesınden uygulama ve %100 basarı ucmak ıstıyosan adına uzgunum boyle bişey mumkün deil bak Dr . un dedıgıne gore mesele saglık bakanlıgında cozulecek cunku saglık bakanlıgı fa ya da ızın verse adamlar hemen baslayacak.ama unv. hayvan deneylerı ıcın saglık bakanlıgından ızın gereklı deıldır herhal unv fa ıcın hayvan deneylerıne baslamaları ıcın bız falıların baskı yapmasj sart bu baskı sadece benle yada senle olması mumkun deıllllllllllllllllllllllll
bakalım osman ılhan ne dıcek daha once oda saglık bakanlıgını adres gostermısdı hayırlısı allah klavyeme guc kuvvet versın.

tabiki uçmak değil niyetim ama sağlık bakanlığından onay çıkıcakta tedavi bize uygulancak ölme eşşeğim ölme benim Türkiyeden hiç ümidim yok açıkçası vede şunu bilmeni isterim her ne kadar kızgın konuşsamda kızgınlığımın nedeni siz değilsiniz kırdıysam kusuruma bakmayın

Evet süleyman seni hafife alıyorum almayada devam edecem çünkü sen bize demedinmi yok sağlık bakanlığına dilekçe verelim çalışmaların önünü açsınlar yok mail bombardımanı falan filan. Sen tutmuş hangi üniversitenin kök hücrede hangi aşamada olduğunu yayınlıyorsun. Onları biz zaten biliyoz. Sağlık bakanlığından gelen cevap nerde koçum bana onu göster önemli olan sağlık bakanlığının cevabı. Hastanelerden gelen mailleri yayınlayarak milleti kandıracağını sanıyor olabilirsin ama malesef beni kandıramassın.

Bu arada şunuda unutma sağlık bakanı falan hepsi boş herşey tayyip erdoğanın demesiyle oluyor. Bu kök hücre olayının şuan için aklına geleceğini sanmam çünkü şuan askerlere çamur atmakla meşkul kendisi. Senin mailine vakit ayıracağını hiç sanmam...

ben yazam onume gelene yollayam benden gunah gıtsın o yolladıgım maıller saglık bakanlıgına gıtmez yada o halıyle gıtmez daha saglık bakanlıgına baslamadım oraya yazarsam ertesı gun avrupa parlementosunada yazıp yollayacam. napam sızler gıbı kader deyıp boyun egemıyom

süleyman biraz sakin ol seni anlıyorum ama yanlış yerlere yazıp kendini üzme,ben biraz araştırma yaptım,sağlık bakanlığında kök hücre komisyonu kurulmuş ve oraya yazmak isteyen mail atsın,bakanlık bütün ünv.lere mail atıp bu işi yapacak hekim arıyomuş hekim bulamazsa yurt dışına göndermek zorundaymış,bende mail atıcam ama bana dr.tekrar almanyaya gitmemi tavsiye etti,orda başladın orda devam et dedi zaten Tr de bunu yapacak dr.bulamazlar,Ege ünv.de bu işi yapacak bi beyin cerrahı ismi aldım,ona mail atıcam cevabı ve dr.ismini yazarım burda,ünv.lere kendin mail atıp canını ssıkma sülo,yasal izin yeni çıktı bilseler bile sölemezler,kök hücre çoktan tedavi aşamasına geldi bizi uyutuyolar,baskı yapalım ama doğru yerlere,bunu kök hücre konusunda en yetkili kişiyle konuştum...

kök hücre insanlar üzerinde denemelere ocak ayında başlanacaktı hatta fda dan onay alacaktı ama geron firması hata yaptı fareler üzerinde kist oluştu askıya alında ama üzülmeyelim eylül ayında tekrardan başlanacak insanlar üzerinde.

Arkadaşlar embriyonik ve somatik kök hücreleri birbirinden ayıralım lütfen. Somatik kök hücre birçok ülkede ve ülkemizin birçok araştırma hastanelerinde uygulanıyor zaten ama bizim için önemli olan embriyonik kök hücredir. Embriyonik kök hücre tedavisinin dünyada araştırma düzeyinden klinik tedavi düzeyine geçse bile Türkiye de klinik tedavi düzeyine gelmesi bence çok yıllar alır. O yüzden embriyonik kök hücrede tedavilere başlansa bizlere malesef yurt dışı yolları gözükür...

Sayın Süleyman Akdaş,
Hastanemiz henüz araştırma hastanesi özelliğini taşımadığından bu konuda bir girişimimiz yoktur,böyle bir istekle Üniversite hastanelerine başvurmanızı öneririm.​

Saygılarımla,

Dr.Herman Akşahin
VKV Amerikan Hastanesi​

evet arkadaşlar yeter herşeye ragmen bizimde yaşamaya hayatla mücadele etme imkanımız var ozaman birlikte mücadele edelim ve gerekli yere yerlere başvurumuzu yapalım sesimizi duyuralım sonuna kadar mücadelemizi sürdürelim

Gülüyümmü ağlıyımmı şaşırdım valla :)

Onurcum kusura bakma am herkez bıseyler yapmak ıcın gıcını yırtarken sen
ökuzun trene baktıgı gıbı bakmaya devam et
artık cevabları yazmayacam becerebılıyosan sen yaz zaten sıtede acızlık getırmekten baska yaptıgın bıseyde yok.
senın bakkırkoye bı sevk al bıde onlar gormesınde yarar var bence

senin beynin sulanmış Millet somatık hucreyi fada kok hucreyı baslatmak ıcın gıcını yırtarken sen kalkmıs embtıyonık hucre safsafatasıyla ugrasıyonne dıyem allah gonlune gore versın.

artık cevabları yazmayacam becerebılıyosan sen yaz
Hala cevapları yazmayacam diyor yaa. Süleyman hangi cevap geldide yazıyorsun bi söylesene. Arkadaşım hastanelerden herkes cevap alır önemli olan sağlık bakanlığından olumlu bi cevap alabilmek. Hem sen bize demedinmi sağlık bakanlığına dilekçe yazalım diye. Bende sana diyorumki sağlık bakanlığına gönderdiğin dilekçenin cevabı hani nerde. Bu kadar basit bir soruyuda anlayamayacak kadar kıt değilsindir inşallah. Tutmuş bikaç hastaneye mail atmış ordan gelen cevaplarla milletin gözünü boyamaya çalışıyorsun. Bak süleyman yaşça benden büyüksün o yüzden sana saygımı bozmak istemiyorum ama sende damarıma basma ok ;)

HERKEZİ KADERİYLE BAŞBAŞA BIRAKIYORUM.
İYİ SACMALIKLAR pardon MUHABBETLER.

0_n_u_r arkadasım 94 ten beri ben bir ofluyum. Tekerlekli sandelyede olmanın ne demek oldugunu cok iyi biliyorum.Bunun verdigi agresifligi yer yer sacmalamaları falan anlayabiliyorum. Ama T.C tarihinin bence en kaliteli en insalcıl en humanist en halkcı bir başbakanına dil uzatırken biraz daha düşünmen en azından onun ismini agzına alırken agzini biraz calkalaman gerekirdi. Olabilir kültürün,aldıgın egitim yada dünyayı algılayabilme kapasiten Tayyib Erdoganı desteklemene engel olabilir ama enazindan nankör olma be kardeş. İktidara geldi geleli engellileri cami köselerinde dilenmekten ailelerine yakın cevrelerine yük olmaktan kurtardı. Üç aylıklara yapılan zamlar bakıcı maaşları derken engellilerin insanca yaşamasını sağladı. Oy vermeye bilirsin..En azından nankör olma be kardeşim. En azından bir Allah razı olsun de.

hıwda sana katılıyom teşekür ederim

bende bifa lıyım elbette kurtulmak istiyom kaderde ne varsa başa o gelir

Hiwda senin gibi beyni yıkanmış gerçekleri göremeyen veya işine gelmediği için görmek istemeyenlere söylücek lafım yok. Ülke ne hale geldi, işsiz sayısı 4 milyonu geçti, dış borç 250 milyar dolardan 550 milyar dolara çıktı, teröristleri davul zurnayla karşıladılar, yakında herkes görecek apoyuda salacaklar, vs vs saymayla bitmez. Bana nankör diyorsun ama sen nankörden bile körsün. Sende tutmuş bana diyonki ............ neyse ya senin gibilere ne desem boş. Bu arada söylüyüm ben chp lide değilim mhp lide değilim. Sadece vatanını seven biriyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt