Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Fakülteme engelli asansörü yaptırdım!

titan

Üye
Konular
33
Reaksiyonlar
1
Akdeniz ÜN. İİBF işletme mezunuyum bu sene mezun oldum,engelli asansörü yaptırmayı en sonunda arkadaşların da yardımıyla başardık,
hayat engellerle dolu ancak aşması imkansız değil

valla helal olsun
devlet kuruluşlarına iş yaptırmak zordur
ya ödenek yoktur
ya yetenek yoktur

helal olsun tebrik ediorum. demekki yapılabiliomuş, baştan yapsalar ya.. onların çalışmayan kafalarına illa zorla bişeyleri sokmak gerekio. o kadar beyinsizler işte..

:)

BEN KAMUDA ÇALIŞANLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULUNDAYIM GEÇEN SENE BİZ DERNEK OLARAK DEVLET DEMİR YOLLARINA ENGELLİ VAGONU YAPTIRDIK İSTANBUL ANKARA ARASI ÇALIŞAN BU BİZİM DERNEĞİMİZİN BİR BAŞARISIDIR.VE AÇILIŞA İSTANBULDAN BİR ÇOK ENGELLİ ARKADAŞIMIZI ÇAĞIRARAK ONLARLA PAYLAŞTIK SEVİNCİMİZİ BU BİZİM KAZANCIMIZ DEĞİL TÜRKİYENİN KAZANCIDIR ARKADAŞLAR BYEE

Gerçekten büyük başarı.

Devler kuruluşlarına böyle bir şeyi maliyetini karşıılasanız bile
çok zordur.

Tebrikler.

ARKADAŞLAR NE ÇABUK UNUTTUNUZ BÜLENT ECEVİTİN HASTALIGININ İLK GÜNLERİN SIRF ONA ÖZEL BAŞBAKANLIGIN DIŞ CEPHESİNDE ASANSÖR YAPILMIŞTI BASINDAN İZLEMİŞTİK SADECE BAŞBAKANIMIZA VE 1-2 GÜN İÇİNDE YAPILMIŞTI.

TEBRİK EDERİM İNŞALLAH BUNUN GİBİ GÜZEL İŞLERİN DEVAMIDA GELİR İNŞALLAH

Tebriklerinize bende teşekkur ederim dostlarım , daha guzel ve engelsiz yarınlar bizlerin olur inşallah.

kutlarım

seni tebrik edrim... bazılarına örnek olması dilğiyle...

Tebrikler. Kamuda çalışan biri olarak nasıl çaba gösterdiğini tahmin ediyorum.

Tebrik ediyorum. Ayrıca, mezuniyetinizi de kutluyorum.
Başarılarınızın devamını diliyorum.

Sizi gerçekten kutluyorum.
sizin bu fedakarliğinizi karşı taraf içine nasil sindirmiştir.
onların harcamaları tabiki başka yerlere bol kepçe olur.
Saygılar;

seni ve arkadaşlarını tebrik ederim , hayat okulunda başarılar dilerim size...

:p Tebrik ederim Titan hem asansör mücadelen ve hem mezuniyetin için yolun açık olsun arkadaşım :p

valla bizim okulda asansör yapmamak için labratuarları bile aşagı aldılar...
he he he

acaba benim fakülteye yaparlarmı diyordum dün arkadaşlar söyledi çalışmalar var diye, bakalım inşallah yapıyolardır...

BENDE ANKARADA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİNDE OKUMAKTAYIM ASANSÖRÜ OLMADIĞI İÇİN ZORLANIYORUM AMA YAPTIRMAK İÇİN ÇABA HARCAMAKTAYIM GAZETEYE BİLE ÇIKTIM YAPTIRMAK İÇİN UMARIM Bİ YARDIM ALABİLİRİM

Üst Alt