Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evlere, işyerlerine su arıtma cihazı takılır.

summy81

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Evlere işyerlerine ,kamu kurum kuruluşlarına su arıtma cihazı taktırmak isterseniz arayın görüşelim...
05395277679
05064747662

ismail demirtas

merhaba bülent bey

ürünle detaylı bilgi vermem için nasıl bir ürün düşünürsünüz bunu bir görüşelim olurmu sizede uyarsa ben size bu konuda yardımcı olurum...
size nasıl ulaşabilirm...tlf varmı yada siz beni arayın...
05395277679

bülent bey arkadaslar sanırım size ulaştı görüşmeden sonra benimle irtibata gecebilirsiniz ama memnun kalacaksınız emin olun...ben mugladayım o yuzden ordakii arkadasları yönlendirdim size yanlış anlamayın ....

kendi suyunuzu kendiniz üretmek istermisiniz?

merhaba arkadaşlar kendi suyunuzu kendiniz üretmek istermisiniz damacana su içmek yerine daha sağlıklı su içmek istermiydiniz dünya sağlık örgütünün verdiği değerde taze ve yumusak bir su ve cebimizi düşünen bir sistemi evimizde görerek denemek istermiyiz...52 damacalık suyu 5 ytl düşüren bir sistemi sunuyoruz ve ayagınıza kadar hizmet veriyoruz...sadece randevu almanız yeterli tanıtım için...
su kutusu aş

ismail demirtaş
waterbox-fethiye@hotmail.com
05395277679

Sistemi biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz ?

Merhaba

Benim Kardeşimde Waterlife Su arıtma da Satış Müdürü olarak görev yapıyor.
Evet oldukça sağlıklı ve Güzel bir ürün biz ve dayımlar kullanmaktayız ,oldukça memnunuz.
Normalde Damacana olarak kullanılan 3 ve 5 TL arasında değişen içme sularını sadece içmek için kullanıyorduk.
Ancak Waterlife cihazının taktıktan sonra yemek,Çay,İçme Suyu Vs..Her amaçda kullanabiliyoruz...

Sağlık açısından oldukça faydalı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim..
İstanbulda bu ürüne sahip olmak isteyenler var ise Kardeşim ile görüştürebilirim...
Sağlıklı Günler:)

evde kullanmak için su arıtma cihazının fiyatı nedir?

merhaba

merhaba bize size ulaşabileceğimiz bir adres verirseniz size ürün hakkında bir tanıtım yapalım cihazı görmenizi sağlayalım ondan sonra karar vermenizi tavsiye ederim sizede uyarsa telefon bana ulaşabilirsiniz olmazsa fakat yukarda arkadasın birisi firmayı karıştırmıs....BİZİM ÜRÜNDEN BAHSEDEYİM SİZE 52 DAMACANALIK SEBEKE SUYUNU 5 YTL GETİRECEK BİR SİSTEM KURUYORUZ VE DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜNÜN VERDİĞİ DEĞERLERDE SU ÜRETİYORUZ.TUBİTAK HACETTEPE TSK TÜRK PATENTLİ ONAYLI GATA ACIBADEM BU SİSTEMİ KULLANIYOR BİR ÇOK EV İŞYERLERİ SAYMAKLA BİTMEZ benimle irtibata gecmek isterseniz
05395277679 05064747662

WATERBOX/TÜRKEY

Kendi suyunu kendin üret? Slaganıyla cıkan ilk firmayız...

Waterbox(su kutusu aş)
türk patentli bir firma olmasının yanında tüm yedek parcalar türkiyede üretiliyor ve 5 yıl garanti veriliyor cihazımıza ilk önce beş duyu organıyla hitap etmemizi sağlıyoruz insanlara görecekler ,tadacaklar hissedekler ,düşünecekler ve karar verecekler.sağlık acısından suyun içinde göremediğimiz bazı mineraller vardır filtrelerimiz bu mineralleri katı maddeleri arıtarak vücüdumuzun alması gerekenleri ayarlayıp dengeledikten sonra bize veriyor...yemkelerimizin daha verimli ve sağlıklı pişmesi cayımızın lezzeti,evimizdeki yasam kalitemiz artacak bu cihaz kendimize ve saglıgımıza bir yatırım çocugumuza bir yatırım..

Ismail demirtas
irtibat:05395277679
05064747662
www.waterbox.com.tr
waterbox/türkey
tanıtım almak isteyenler adreslerini bıraksınlar
telefonlarını...

Royal Green Serisi 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı Türkiye'de bir ilk Yeşil Teknoloji Kullanılmıştır. Bir Parçası Değil Tüm Parçaları NSF Water Quality FDA Onaylıdır. 1 Yıllık Filtre Hediye Ücretsiz Kargo Özel Amaçlı Filtreler Şeffaf Üretilmiştir. Kullanılan Organik hammadde plastik numarası PP5 dir.

75 GPD USA Malı Memran Filtre Kullanılmıştır.

Pompasız ters ozmos su arıtma cihazı. Toplam 8 aşama. Mineral, Alkalin ve Detox filtre içerir. Yüksek oranda mineralli ve 8.5 pH seviyesinde su sağlar. Elektrik gerektirmez.

Royal Vip modeli su arıtma cihazı Mineral, Alkalin ve Detox teknolojilerini içerir. Dünyanın tek 8 filtre içeren su arıtma cihazı ters ozmos teknolojisi sayesinde mümkün olan en değerli ve sağlıklı suyu elde etmenizi sağlar.

Alkalin filtre içerdiği 8 çeşit mineral sayesinde suyu mineral açısından zenginleştirirken, 8.5 pH seviyesinde alkalin su elde etmeyi sağlar. Detox filtre dağınık halde bulunan su moleküllerini sıra haline dizerken, suyun vücutta dolaşımını kolaylaştırır.
Royal Green Ro Su Arıtma 400 TL Amerikan Malı Su Arıtma Cihazları

Üst Alt