Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evden dışarı çıkamayan arkadaşlarımız para kazanmak için neler yapabilir?

Mediha

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
2
Evden dışarı çıkamayan arkadaşlarımız evde oturdukları yerden para kazanmak için neler yapabilir bu konuda fikri olan arkadaşlar paylaşabilirmisiniz düşüncelerinizi..
Benim en başta aklıma gelen web tasarımı olabilir diye düşünüyorum öğrendikten sonra bizler için en uygun iş gibi bence.. Bunun dışında başka neler olabilir?

Bildiğim kadarıyla bazı şirketler evden çıkamayan fakat evde pc başında çalışabilecek durumda olan engelli arkadaşlarımıza yönelik; Home Office çalışma şeklini entegre ediyorlar... Bunun için gerekli Pc, Ağ Bağlantısı ve Telefon gibi gerekli tüm ekipmanları şirketin tedarik ettiğini ve çalışacak olan arkadaşa zimmetlendiğini biliyorum. Bu tarz modelleri büyük firmalar halen devam ettirmektedirler. Bana böyle bir iş teklifi gelmişti, maaşda gayet iyiydi ama ben faal olarak çalıştığım için kabul etmedim. Bu teklifi KRM İnsan kaynakları firması danışmanlığında almıştım. Düşünen arkadaşlar ilgili firmayla iletişime geçebilir.

Merhaba arkadaslar.Ben de evden yapabilecegim bir iş arıyorum.Seneye üniversiteye hazırlanmayı ve bu yüzden de dershaneye gitmeyi düşünüyorum .Haliyle masraf cok artacak.Üniversiteyi kazanırsam da tabi masraflar bitmeyecek.Bu yüzden iş arıyorum.Maaşının cok cok iyi olmasına gerek yok ama en azından kendi masraflarımı cıkarmak istiyorum.Ne olabilir bana fikir verebilir misiniz? Black&white arkadasımız krc den bahsetmiş,mehmet arkadasımız takı tasarımı demiş.Bunları daha ayrıntılı acarsanız sevinirim.Mesela takı tasarımı yaptıktan sonra ne yapacagız?Herhangi bir yere baglı olacak mıyım yoksa malzemeyi alıp yaptıktan sonra kendim mi satacagım.Gercekten hiç bir bilgim yok...Benim hiç bir iş deneyimim yok.Acıköğetim işletme 3 te okuyorum bir de bilgisayarlı muhasebe kursunu bitirdim.Sadece bunlar.Bana fikir verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

selam yine ben...bişey yazılmamıs henüz :(..arkadaslar yok mu hiç aranızda evden iş yapan...nolur bilgi :(

ben açıkcası kozmetik ürünleri üretmeyi düşünüyorum engelli arkadaşlarla hem engelliler adına pazarlıya biliriz zincir marketler adına fasonculuk da yapabiliriz tabi birlik olmamız lazım murat-hanci@hotmail.com

bende takı tasarımı işiyle uğraşıyorum arkadaşlar.ancak bu evde yapıp para kazandıracak bi iş deyil masalesef.yaptığınız ürünleri satacak iyi bir yeriniz yada bi standınız olması lazım.ben bikaç yerde denedim.heryerde iyi satış olmuyor.bikaç bujiteriyle görüştüm evde boncuk işi yapmak için ama toptan yapılan işlerde çok az para oluyor.onuda denedim yapmaktan vazgeçtim.yalnızca fuarlarda iyi iş oluyor ama buda geçici tabi sürekli deyil.malzemeleri çok ucuza malederek bikaç yerle anlaşıp uygun fiyatta sürekli çalışılabilir.ama benim toptan alma imkanımda yok ne yazık ki.çünkü toptancılar istanbulda ve gidip gelme araştırma imkanım yok.bide pazarlarda denemek istiyorum son umudum bu.bizim için en iyi iş imkanını sağlayan şeyin pc olduğunu düşünüyorum bende.
ancak yeni fikirler de almak isteriz arkadaşlardan.ayrıca benimle evden çalışmak isteyen şirketlerle iletişim kurmak isterim tabi çok iyi olur bu.

arkadslar ben web tasarım la ugrasmaya basladım ve kendi işimi kurdumm yakındada hostin firmasuna dönmeyi dusunuyorum yani işi buyutmeyi

www.sahinwebtasarim.com kendi firmm tskler

oyun oynuyorum metınden para ılarıamdan kontor saglıyorum az ama yetıyormu yetmez tabıkı işte vakıt öldürüyorum en azından kontor paramı kımseye yıkmıyorum nettımıde aylık 250 kontor ve 50 den başlayıp 200 e kadar çıkar para durumuda :) bazen ıyı gunler ...

bu konuda en iyi şey GOXEL'in dediği çağrı merkezi olayı.cep telefonu operatörleri 3 aralıkta elaman alıyorlardı başvuramadım geç kalmışım.bu tür işler çıkarsa takip etmek lazım.2 gün önce fox tvde sabah haberlerinde engelli bir gencin evden çıkamayan, çağrı merkezi işine almışlar.evde sistemi kuruyorlar gelen çağrıları bilgisayar yardımıyla yanıtlıyor.turkcell çağrı merkeziydi.

teşekkür mediha böyle br konu actıgın için

Üst Alt