Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde bakım maaşı için 10. ayda işlemler bitti, ama hala para alamadık?

ögretmen-

Yasaklı Üye
Konular
80
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar benimn evde bakım maaşı için işlemlerim 30.10.2008 de bitmiş hesap nosu vermiştim. ama hala bankaya para yatmadı. nedeni ne olabilir?
10. ayda işlemleri biten maaş alan arkadaşlar var mı? onaylandıktan sonraki süre içinde ödenyen maaşlar toplu yatar mı?

ne yazıkki bakım parasında toplu para olayı yok bende 2 ay beklemiştim sende ocak ayını alırsın heralde

benim bildigim eve gelip baktıktan sonra hesap nosunu veriyosun onaylanmış oluyordu. bugün tlf açtım yetkili kuruma 1 aysonra belli olacakmış. yuhhhhhhhh diyorum artık böyle yasayada böyle prosörede böyle çalışma anlıyışanada. 2 aylık gitti 900 ytl. merak ettigim acaba başka ülkelerde de böylemi işliyor bu işler arkadaşlar. işkence :mad:

sen yine iyisin ben 2 seneden beri bekliyorum para yatacak diye..!! ne bürokrasi dimi!!

memati 2 yıldır yatmamış hala ümidin varmı :D

evde bakım maaşı onaylandı ama yatmıyor?

arkadaşlar benim evde bakım maaşı işlemlerim ekim ayı sonunda bitmiş hesap no sunu vermiştim. ama hala alamadım. 11. ve 12 ay alamadım. ve burdaki formda birkaç arkadaşların işlemleride 10 ayda bitmiş ama hala maaş alamamışlar. az önce burdaki formda MIRRO isimli arkadaşın yazısını okudum ilk aylık aldıgında 2 aylık yatırmışlar diyor. bu şekilde ilk aylıgını 2 veya 3 aylık birden alan arkadaşlar varsa yazsın. birde bu evrakların onaylanması kısmı ne zaman oluyor benim bildigim banka no sunu veriyosun size onaylı yani sçhk tarafından mühürlenmiş bakım planı veriliyo. o andan itibaren onaylanmış olması gerekiyo. yoksa yanlışmı biliyom.

Üst Alt