Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde bakım maaşı başvurusu yaptık. Eve ne zaman gelirler?

hüseyin duran

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
kuruma mal beyanında bulunduk .evimize heyet kaç günde gelir?bilgilendirir misiniz.bu tür şeyler yaşamış arkadaşların bilgilerini bekliyoruz.

ben yaşadım başvurumun akabindeki 3.gün geldiler.

ben 7 ay bekledim 7 ay sonra geldiler uygun gördüler bagladılar

buluduğun ilin yoğunluğuna bağlı
bizim başvurudan 4 ay sonra geldiler

siz hangi tariherde yaşadınız bilmiyorum ama ben yeni yaşıdım.2014 mayıs ayında.artık aylarca beklemek yok .

arkadaşlar ilginize teşekür ederim fakat şöyle bi durumdayım bakım maaşı eşim alıyor dükkan kira getirisi olan miras olarak tapuda 8*5 annemin 8*3 dört kardeş olarak bizlere hisse tapulu ayrıca arsa olarak 4*1 annemin 4*3 dört kardeş adına hisse tapulu görünüyor bunu kuruma dilekçe ile bildirdim
dükkan hissemi satarak peşinatı verip sıfır araç fort fiesta 45800 -- ÖTV indirimli 31500 --20 000peşin--11500kredi çekerek alacagım
burda kuruma yaptığı işin özünü bilmiyen memurların ağzına bakarsak herşey yasak suya sabuna dokunma misali başbakanlıkla görüşüp uzman memurla görüşeceğim pazartesi hayırlısı olsun.
antalya da turizm bölgesi olduğunla görünüyorki uçakları saymaya devam edeceğiz arkadaş memurlar turisşt gümrük ayrı terana sosyal hizmetler keza işini bilen memura denk gelene kadar uğraşacağız hayırlısı sonuçları sizlerle parlaşacağım
saygılarımla

Üst Alt