Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde Bakım Aylığı için hanede kaç kişi yaşadığını kim nerden bilecek?!

skryaydin

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhabalar bende bu bakım aylıgı ıcın basvuracagımda 318 ytl kısmına takıldım evde hanede bulunanların hepsı ıcın gereklıya bende evde hanede oturanların o evde sureklı oturdugunu kanıtlamak ıcın gereken bırsey varmı ben hanede oturana 3 te derım 5 te ona kalırsa

bız basvuru ıcın elımızden gelenı yapıyoruz su an rapor almak ıskencesı ıcın ılk adımı attık mayısa gun verdıler sagolsunlar yuruyemeeyen kadını ben nasıl goturup getıreceksem artık bı bılsem

:) Hanede oturan kişi sayısını kafana göre söyleyemezsin :) Nüfus müdürlüğünde hanede yaşayan kişiler bellidir.

Hane halkındaki herkesin gelirlerinin toplamı hanedeki kişi sayısına bölünecek, kişi başına düşen gelir 318 tl'den az olacak...

arkadaşım skryaydin sen 3 te dersin 5 de dersin ama yemezler.istenen evraklar arasında vukuatlı nufus kayıt örneği olayıda var.burada hanede kaç kişi varsa görünüyor.işte evli bekar diye.hadi evlenenler gitti diyelim.hadi bekar olanda ayrı eve çıktı diyecen.sorun çıkartacaklar ya bu seferde madem ayrı eve çıktı.onunda ikametgahını getir kanıtla diyebilirler.tabi bunların hepsi benim yorumum.

+ Yanlış beyanda bulunursanız ve bu da ortaya çıkarsa -ki o kadar da zor değil- unutabilirsiniz Evde Bakım Aylığını!

Ayrıca Mahalle Muhtarı da bilir, evde yaşayanları..

Üst Alt