Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eşim %60 engelli, ben % 90 ağır özürlüyüm. Eşim bana bakıcı olabilir mi?

hayırlısı be cumali hergün sabah saat 8 den akşam 17 ye kadar tam 8 aydır evde beklemek çok zor memurlar hem evde bekleyin diyorlar ama bu insanlar çalışmadan üretmeden dışarıya çıkmadan nasıl geçimimizi sağlıyacağımızı düşünmeden sürekli gün atıp duruyorlar bize iki kere gelmişler ama biz her gün evde olduğumuz halde hiç geleni görmedik.
kapı zilimizi çaldılar da biz engelli olduğumuz için yetişemedik deseniz evimde 9 yıldır güvenlik kamerası var 24 saat kayıt yapıyor kameraları denetledim kimse yok:(:confused:
benim şansımdan olsa gerek her işim bööööyle süncemede hayırlısı olsun rabbim neylerse güzel eyler:D:D:D

merhaba Sirac.... Öncelikle Allah sabır versin.Ben %80 eşim %92 . Eşimin bakıcısıyım .Yaklaşık 9 ayda tamamlandı işlemlerim .Ne olursa olsun,birbirinizin bakımını kendiniz üstlenin .Akrabada ,anne-baba da olsa,pek iyi bakıcı olamıyorlar ,çok özveri gertktiriyor....haaaa bakıcı parası almak bazı yakınlarına piyangodan para çıkmış gibi görülebilir halinizi hatırınızı sormak akllarına gelmez ama sizde para var deyip istemeye gelenler olabilir..başımdan geçtiği için söylüyorum .
Sosyal hizmetlere bilfiil gidip takip etmenizi öneririm .Uzmanlar insafiyetde kullanabiliyorlar... Hayırlı olur inşallah..

inşallah çabuk gelirlerde derdimiz sona erer

Müjde sayın engelli arkadaşlar ve engelli dostları bu gün tam 8 ay sonra bakıcı memurları geldiler ve olumlu yanıt verdiler ve evraklarımızı tamamlayıp vermemizi istediler ziraat bankasınja hesap açtırmamızı istediler bize destek verdiğiniz için hepinize çok çok çok teşekür ederim allah cümlenizinde işini rast getirsin.

Hayırlı uğurlu olsun. İnanın çok sevindim. Rabbim yardımcınız olsun...

hayırlı olsun allah yar ve yardımcınız olsun...

sırac arkadaş senin adına çok sevindim inşallah bir an evvel allığını eline alırsın ozaman daha çok sevincem

tekrar tekrar cümlenize sevincimi paylaştığınız ve derdime derman arayıp moral veren arkadaşlığınız için çok teşekür ederim hepinize allah sizlerinde işlerini rast getirsin.:cool::cool::cool::cool::cool::eek::eek::eek::eek::eek:

Hayırlı ve Bereketli olur İnşallah Mehmet abi...Çok sevindik Nadideyede söyledim oda Sirac için çok sevindi.Okul masrafını karşılrsınız en azından....

evet cumali tam zamanında bu maaş bağlandı eski sağılığım kalmadı artık ayağa kalkamıyorum işede çıkamaz olmuştum tek derdim kızımız siracın masraflarını nasıl karşılayacağımı düşünürken bu maaş ilaç oldu:):eek::cool:

selam sıraç abi senin adına önce üzüldüm sonra ve nihayet maas baglandıgına sevindim ben konyada ikamet ediyorum bakım parası için müracaat ettikten sonra 1 ay demeden geldiler inan 2,5 varmadı ilk maası aldık demekki sizin orada işler biraz yavas yürümüş allah devletimize ve milletimize zeval vermesin geçmiş olsun

inşallah maaşımızıda bu kadar çok beklemeden alırız sen çok şanslıymışsın kardeş allah şansını daİM ETSİN İŞLERİNİZ RAST GELSİN CÜMLENİZİN

sevgili arkadaşlar 14 şubatta ilk bakıcı aylığını aldık ve muradımıza erdik allah olmayanlarada versin inşallah

Üst Alt