Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eşim 1 ay önce kaza geçirip felç oldu... [Yaşam]

ÖNDİŞ

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
eşim yeni kaza geçirdi, tam 1 ay oldu, t11 ve t12. sizlerle paylaşmak istedim

çok çok geçmiş olsun ...çok şükür hayatta zor günleri en kısa zamanda atlatırsınız inşallah..

Gerek eşiniz, gerek siz, gerekse aileniz çok zor günler geçiriyor olmalısınız. Sabırlar diliyorum.
Ama ne olur şunu asla unutmayın: En büyük acıyı ve şoku eşiniz yaşıyor şu anda. Sizin hissettiğinizin kat be kat fazla sıkıntın altında eziliyor... Tek dayanağı siz ve aileniz.. Bunu O'ndan sakın esirgemeyin. O bunu istemese, hatta reddetse ble O'na bu sevgiyi ve desteği verin.
Hepiniz için en zor günler bu günler. Hepiniz hayatınızın mahvolduğunu düşünüp karamsarlık içinde acı çekiyorsunuzdur.. Ama geçecek, emin olun bu akıl-tutulmasından kurtulacaksınız. Tek yapmanız gereken şey sabretmek ve zamana bırakmak her şeyi. Olabildiğince hasarsız bir geçişin en sihirli iki kavramı bu: sabır ve zaman.

Bu arada omurilik yaralanması sonucu oluşan sağlık durumlarına karşı bu forumdan mutlaka yararlanın: www.engelliler.biz/forum/viewforum.php?f=100
Omurilik felçliler yaşamlarını tekerlekli sandallyede sürdürmek dışında neredeyse hiç bir kısıtlamayla karşılaşmazlar. Çocuk doğurabilir, cinsel ilişkiye girebilir, ne bilim, çalışabilir, eğitim görebilir... her şeyi yapabilirler yani. Zamanla öğreneceksiniz.. Sabır, zaman, sevgi, saygı.

SEVGİLİ KARDEŞİM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ GÖNDERİYORUM BENDE T12 TRAVMATİK PARAPLEJİYİM(OMİRİLİK FELCİ) SİZLERİN VE KAZA YAPAN ARKADASIN NE DURUMDA OLDUGUNU TAHMİN EDİYORUM AMA METANETİNİZİ YİTİRMEYİNİZ HERKES BU İŞİN BAŞINDA Bİ TAKIM ZORLUKLAR YAŞARLAR SABIRLI VE KUDDETLİ OLUNUZ ALLAH BÜYÜKTÜR DERDİN YANINDA SABRINI DA İHSAN EYLER İNŞALLAH HOŞCAKALIN....

Her şeye rağmen hayat devam ediyor, dilerim birbirinize olan sevginiz
sizlere her türlü şartlarda yaşama azmini verir.

çok geçmiş olsun...dilerim çabuk alışır..

Belki geçmeyecek ama acil şifalar diliyorum inş iyileşir.Sabırlar diliyorum

size bol sabırlar diliyorum.her kez bir şekilde imtihan oluyor sizinde bu olsa gerek :? allah yardımcınız olsun..

Geçmiş olsun... Allah kolaylık versin inşallah.
Sıkıntılı günleri atlattıktan sonra emin olun siz hayata değil; hayat size uyum sağlıyacaktır... yeter ki sevginizi ve desteğinizi eşinizden esirgemeyin...
Tekrar geçmiş olsun...

Geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin . Omurilik yaralanmalrında herkeste farklı bir durum oluşuyor. Her yaralanma aynı olmuyor inşallah eşinizin ki ciddi değildir. Enzor zamanlarınız sabretmek ve zamana bırakmak çok önemli Allah yardımcınız olsun.

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN, ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN, UMARIM BU ZOR GÜNLERİ HEMEN ATLATIRSINIZ.

Çok geçmiş olsun.. Bülent beyin de dediği gibi zaman ve sabır her şeyin ilacı olacak ve herşey yoluna girecek..

çok üzüldüm. geçmiş olsun. umarım toparlanmanız için uzun bir süre gerekmez. tanrıdan gelen herşeyi memnuniyetle kabullenmek durumundayız. zor olsa da...

Çok zor bir şey umarım tez zamanda bunları aşarsınız....

Geçmiş olsun...

Çok geçmiş olsun. Çok acı verir, zorlukları da getirir beraberine.Yine de sabırla üstesinden geleceğinize inanıyorum. Yapabileceğimiz bir şey varsa buradayız. Sevgilerimle.

Geçmiş olsun Allah şifa versin...

iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler. evet henüz yolun başındayız herkez gibi bizde iyi gelişmeler olsun diye dua ediyoruz1 ay önce yani kazadan hemen sonra ameliyat oldu şuan bacaklarını oynatamıyor sadece oturabiliyor bu konuda bilgisi olanlar benimle paylaşsın lütfen

merb bana bi şekilde ulaşırsanız size detaylı bilgiler verebilirim çünkü aynı seviyede yani T12 seviyesindenim yardımcı olmak bişeyler paylaşmak için bu sitedeyiz ben ve bütün site arkadaşlarımlar yanınızdayız unutmayınız lütfn

Geçmiş olsun kardeşim allah sabrınızı artırsın iyi günde yanında oldugun kadar kötü günlerindede yanında ve destek olma dilegi ile rabbim mükafatını verecektir

geçmiş olsun allah yardımcınız olsun

ONCELIKLE COK GECMIS OLSUN
ALLAH SABIR VERSIN VE YARDIMCINIZ OLSUN
ESI OLARAK SIZE EN BUYUK GOREV DUSUYOR
HER ZAMAN ESINIZIN YANINDA OLUN BUGUNLUK YADA YARINLIK DEYIL BIR OMUR BUYU ONA BUNU HISSETTIRINKI HAYATTAN BAGINI KOPARMASIN CUNKI ONUN CEKTIGI ACI COK BUYUK VE KORKULARI BASLAYACAK ONUN ICIN ILERIYE YONELIK SOZLER EDINKI KORKU VE KOTU DUSUNCELERDEN UZAKLASTIRIN ESINIZI.
BELKIDE ILERDE DUZELME DURUMUDA OLA BILIR KIM BILIR ALLAH BUYUKTUR NEYIN NE OLACAGINI O BILIR .
SABIR VE ANLAYISLAR DILIYORUM.

geçmiş olsun demekden başka bişey gelmiyo elimizden malesef :cry: çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin

GEÇMİŞ OLSUNARKADAŞIM.ALLAH İKİNİZEDE SABIR VERSİN.RABBİM TÜM HASTA OLANLARA ACİL ŞİFALAR VERSİN.

Üst Alt