Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Epilepsi hastaları hangi oranda işgücü kaybı raporu alabilir?

gece

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Selamlar,
Ben 10 küsür senedir Epilepsi hastasıyım. Malum okul falan derken askerlik zamanı geldi çattı. 2 senedir askerliğimi askeriye erteliyor, çürük raporu veriler mi bilemiyorum.
Kısa kesiyim, yaşım 28 çalışmak istiyorum ama hastalığım çok fazla engel oluyor. Acaba engelli raporu alabilir miyim? ve bu oran % kaç olur?

şimdiden teşekkürler.

slm gece hoşgeldin forum a bence raporu alabilirsin ama yinede dr vericek oranı bende 11 yıl dır hastayım acil şifalar

Büyük ihtimalle %40 ve üzerinde verilir. Ama kesin bir şey döylemek mümkün değil. Hastalığın sende yarattığı etki, nöbetlerin seyri vs. önemli. Buna da ancak doktor karar verir...

Hoşbulduk ilginiz için teşekkürler..%40lık rapor engelli statüsü için yeterli mi? benim EEG'lerim normal çıkıyor bu ne kadar etkilidir.Devlet hastanesinden "sürekli ilaç kullanmalıdır" diye bir raporum var.Bu konu hakkında daha detaylı bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim.Son olarak engelli raporu alabilmek için askeriyeden çürük raporu almak şart mı?

Üst Alt