Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EngelsizSeyyah blogum Altın Örümcek web ödüllerinde finale kaldı. Desteğinizi..?

Levent54

Üye
Konular
34
Reaksiyonlar
1
Değerli dostlar

Sizlere daha tanıttığım www.engelsizseyyah.com isimli Blog sitemiz “Altın Örümcek Web ödülleri” yarışmasının Bloğ kategorisinde Jüri değerlendirmesi sonucunda yüzlerce aday arasında finalist olmuştur. Şimdi halk oylaması aşamasına gelinmiştir. Bu aşamada sizlerin desteğinize ihtiyaç duymaktayız. Sitemizin böyle bir yarışmada derece alması gerek engelli sorunlarının ve gerekse bilhassa engellilerin seyahat sorunlarının kamuoyu gündemine taşınmasında önemli bir katkı sağlayacaktır. Bu nedenle bir SMS mesajıyla oylarınızı kullanmanızı bekliyorum.

Oylamaya katılmak için cep telefonunuzla ALTIN 1659 yazıp 3969'’a kısa mesaj gönderebilirsiniz

ALTIN ÖRÜMCEK’TE HALK OYLAMASI VE FİNAL HEYECANI
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, 2014 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki başarılı projeler arasında, kategori bazında en yüksek puanı alan ve finale katılmaya hak kazanan web siteleri belli oldu.
Kısaca Altın Örümcek 2002 yılından günümüze değin aralıksız olarak gerçekleştirilen ve geleneksel bir hale gelen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin ana hedefi web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Altın Örümcek Web Ödülleri aynı zamanda bu alana yapılan yatırımları da özendirmeyi amaçlıyor. Web, internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında yetkin ve tecrübeli jüri üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen Altın Örümcek Türkiye’nin ilk ve tek Bağımsız web ödülleri organizasyonu olma özelliğini de taşıyor.
http://altinorumcek.com/wp-content/uploads/2011/01/13-altin-orumcek-halk-oylamasi-basladi.pdf

Unutmayın son tarih 19 Mart. Şimdiden mesajınızı gönderin ve yakınlarınızın da mesaj çekmesini sağlayınız. Ne kadar çok mesaj gönderilirse Engelli insanların sorunlarına nasıl sahip çıktığını da o derece göstermiş ve gücümüzü kanıtlamış olacağız.

İlgi ve katkınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.

(Bülentçiğim ayrıca benim için değerli olan desteğini bekliyorum)

Levent Hocam taktire şayan bir olay bu tebrik ederim.
Altın örümcek gibi bir ödüle finalist olabilmek büyük başarı başarılarınızın devamını dilerim.

Web sitenize göz attım ve sık kullanılanlara ekledim. Vakit buldukça okurum artık. :)
Sms de yolladım, başarılar diliyorum.

Daha önce de incelemiştim, hatta Bülent abinin yazısına yorum yapmıştım. Bloğunuz gerçekten çok güzel, umarım hakettiği ödülü de alır. SMS attım, atılması konusunda da paylaşımlarda bulunacağım. Başarılarınızın devamını dilerim.

SMS'in ve paylaşımın için teşekkürler KKELEBEKK

Değerli dostlar

Sizlere daha tanıttığım Engelsiz Seyyah isimli Blog sitemiz “Altın Örümcek Web ödülleri” yarışmasının Bloğ kategorisinde Jüri değerlendirmesi sonucunda yüzlerce aday arasında finalist olmuştur. Şimdi halk oylaması aşamasına gelinmiştir. Bu aşamada sizlerin desteğinize ihtiyaç duymaktayız. Sitemizin böyle bir yarışmada derece alması gerek engelli sorunlarının ve gerekse bilhassa engellilerin seyahat sorunlarının kamuoyu gündemine taşınmasında önemli bir katkı sağlayacaktır. Bu nedenle bir SMS mesajıyla oylarınızı kullanmanızı bekliyorum.

Oylamaya katılmak için cep telefonunuzla ALTIN 1659 yazıp 3969'’a kısa mesaj gönderebilirsiniz

Bir sms De Benden Başarılarınızın Devamını dilerim..

Levent bey bu havuzlara engelli asansörü konusuna ağırlık vermeliyiz, bir kampanya başlatılmalı bu konuda tüm turistlik tesisler için. Ben Kayseriye yakın oluşu nedeniyle Nevşehir Kozaklı kaplıca otellerini tercih ediyorum tatil için fakat hiçbirinde engellilere yönelik en ufak bir çalışma yok. Ha haklarını yemiyelim zorunlu olan engelli odası ve girişte rampa var !

Haklısın kısa zamanda Turızm bakanlığı nezdinde bir kampanya başlatalım. Hem havuz asansörü hem de plajlara uygun tekerleki sandalye konusunda. Ben bir metin hazırlar burada duyururum.

Üst Alt