Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engellilere indirim yapan firmalar?

Belediyeye ait otoparklar %50 indirimli. İzmir de bu şekilde
%37 ÖTV ödemiyoruz büyük bir indirim bu.
İzmirde engellilere özel bir cafe de yiyecek ve içecekler %50 indirimli (İnciraltı Engelliler Merkezi)
Ben başka bir indirime şahit olmadım. GSM şirketlerinin engelli tarifeleri tam bir kazık tarife. Alın ve batın cinsten...
Türk Telekomun sosyal tarifesine sitesinden giriyorum, boş bir sayfa çıkıyor. Müşteri hizmetlerinden net bir bilgi almak lazım.

arkadaşlar bunlardan önemlisi biz engellilerin sgk lı olduğumuz için protezlerimizi yüzde 20 ödeyerek alıyoruz benim iki kolum protez iki protez 32 000 tl yüzde 20 6400 tl yapıyor ben bunu ödeyemiyorum protezlermi taktıramıyom bu konudan kimse yazı yazmıyor demekki bu konudan şikayetçi yok emlak vergisi alsa ne olur almasa ne olur emlak vergisi senede 50 lira civarında

arkadaşlar,

istanbulda oturup spor yapmak isteyenler. Spor AŞ
Bedensel Engelliler için,
% 40 ve üzeri derecede engeli bulunan kişiler, belgesini ibraz etmek kaydıyla % 50, indirim li.

ben ISOM 'dan yönlendirme aldım ücretsiz kapalı yüzme havuzuna kayıt yaptırdım.

Engellilere su, elektrik ve doğal gaz indirimi yok mu?

raporum % 88.elektrik.su ve doğal gaz indirimi var mı? kütahyada olmadığını sadece su için şehit ve gazilere indirim olduğunu özürlülere olmadığı söylenmiş ne derece doğru mu?

Avantajlı Tarifeler

operatörlerin engelliler için yaptığı indirimli tarifeleri bilen varmı ya da kullanan
avantajlı mı bu tarifeler?

ben bir süre önce araştırdım. hiçbirinin verdiği tarife işe yaramaz; ancak konuşma engelliler için mesajlaşma paketleri var. o paketler biraz cazip diğer paketlerin normal paketlerden pek farkı yok

AVEA nın engelliler için tarifesi gayet net ve açık. Ben kullanıyorum, her yöne 400 dakika 20 TL. Bu kadar ve bence oldukça güzel...

Passionate;

bu tarz bir sürü normal tarifede var nerede bunun avantajlı yanı ?

göremezsin çünkü arkadaşlar agır takılıyor: türk telekom özürlü raporu olan ve kimligi olana seninle yaptıgım sözleşmede bakanlıgın aldıgı bu karar yoktu diyor ve % 25 indirimi yeni yapacagınız sözleşmelerde uyguluyacagını ve sistemin buna müsade etmedigini belirtiyor bu konuda adana valiligi tüketiçi hakları masası: aman deyme başına iş alırsın onların avukatları var seni ezerler deyip beni vaz gecirdi türk telekom dan bize fayda şu anlamda yok

Sevgili Ermana, belki AVEA nın bahsettigim tarifesine bakılır düşüncesiyle fazla detaylı yazmadım. Ancak bu tarife gibi başka tarifeler de var desen bile ben şahsen başka yerde bu rakama bu dakikaları pek göremedim. Diğer yandan AVEA Elele tarifesinin diger bir avantajı ise hangi tarife olursa olsun tüm AVEA lılarla sınırsız konuşma hakkının da olması. Yani her yöne 400 dakika, AVEA lılarla sınırsız ve 20 TL. Tek eksiği mesaj...

Anadolu yakasında sinema indirimleri yapan varmı*?

tiyatrolar ücretsiz mi arkadaşlar ?
ben geçen gün İstanbul şehir tiyatroları fatih reşet nuri sahneseine gittim engellilere 11 tl normal bilet 18 tl cevabını aldım.
yani bedeva giriş yapamadım

Üst Alt