Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için yol standartları..?

mac72;
kardeşim ara trafiği 10dakka bekle çektir arabayi böyle akillari başina gelir ayilarin çekiçi parasi ceza filan 300tl tutar bak bakim park ediyormu bidaha o ayilar

çok haklısın.arkadaşlar aman bana dokunmuyor demeyin hiç,her konuda şikayet hakkınızı kullanın ki itekalkada olsa sistemi siz harekete geçirin bakalım bi daha uymayan oluyomu :)

Prens MickeyMouse;

Numune hastanesinin tamkarşısında yol kenarında medikalcilerin önüne 2 tane engelli aracının park edebilmesi için ayrılmış bir yere park etmiş aracları ,orada görev yapan trafik polisine gösterdiğimizde aldığımız cevap
"Ben ne yapabilirim çekmiş gitmiş adam "oldu ..Nasıl şikayet edeceksin bu adamları..?

Arkadaşlar bana şu metni Almancaya çevirmek gerek, Almancası olanlar yardımcı olabilirmi?!

Selam, bana bu pandüslerin fiyatı lazım birde bunun teknik göstericilerin nereden bula bilirim bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?!

Denizli'de ki üst yapı çalışması bittikten sonra kaldırım ve yolların fotoğraflarını yükleyeceğim inşallah :)

İnşallah, sabırsızlıkla bekliyorum.

Üst Alt