Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için en uygun internet ADSL bağlantısı paketleri?

çamlıca

Üye
Konular
46
Reaksiyonlar
0
Şu anda , engelliler için en uygun ADSL veya fibernet türü bağlantı paketleri hakkında bilginiz var mı? Evlendim ve yakında düğünüm var. Eve internet bağlattıracağım ancak ne tür bir bağlantı karar vermedim. TTNET ADSL dışında sizin tavsiyeniz ne olurdu?

Eve telefon bağlattırma mevzusu da netleşmedi. Telefon bağlatmazsam yalın internet ücreti de isteniyor.

2 gün önce internet bağlattırdım bende TTnet olarak aylık 45tl ücret ödeyeceğim. Telefon faturası olarakta aylık 3000dk vermişler ve sadece 13tl ödeyeceksiniz denildi. ( Daha faturalar hiç gelmedi umarım denildiği gibi öderim. )

o tarife köy avantaj olmalı telefon internet sürekli 45 se iy ama zannetmiyorum taahhüte göre değişir ben yaptım 2 ay bedava 10 ay 44 tl sonraki yıl norml ücret

tt net adsl,engelsizler için ayda ne kadar?

(engelli olmayanlar için)

birkan01;

Ben de engelliler için kampanya ilk başladığından beri adsl+tlf = 45+12.5= 57.5 TL aylık olarak ödüyorum. 3000 dk da şehiriçi görüşme hakkı var.

TTNET'te Sosyal tarife olarak geçiyor,Kederli doğru yazmış,ilk 1.5 yıl önce 42 net 12 telefondu şimdi 45 net 12.5 tlf.

bende araştırıyorum ama söylenilen gibi olmuyor sabit telefon yok bende bu şekilde kotalı sözleşmesin en uygun tarife nedir?

superonline fiber engel tanımayanlar kampanyası tahahhüt yok modem ücreti kurulum ücreti yok sınırsız 39 tl hızıda mükemmel

arkadaşlar ben ttnette çalışıyorum yeni üyelikmi yapacaksınız mevcut abonemisiniz ona göre yönlendirebilirim

Limooni;

Kontrat şartı olmadan geçişinizi Normal ücretlendirme üzerinden mi ? Yoksa engellilere uygulanan ücretlendirme üzerinden mi ? yaptınız. Genelde firmalar kontrat (24 ay sözleşmeli) işlemi yapmaktalar.

nurayyy;

Ev kiraladım, yeni internet bağlatmayı düşünüyorum.

nuray hanım ttnet'te mobil internet var mı? varsa aylık abone ücreti (aylık 4 MB ve sınırsız kullanım için) ne kadar? bizi bilgilendirirseniz kıyaslama imkanımız olur, gereksiz ödemeler yapmamak için bizlere yardımcı olursun.

Üst Alt