Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için en uygun cep hattı ve paketi hangisi?

Konular
37
Reaksiyonlar
0
bizler için en uygun cep hattı hangisi ve aylık ne kadar fatura ödüyorsunuz ?

arkadaşlar tarifeler öyle degiştiki artık turkcelin destek cell felan yanın da hikaye kalıyor artık tarifelerin en uygun fiyatlılarını araştırıp onları kullan maktan başka çaremiz yok ben destekcell kullanıyorum ama bazen öyle oluyorki başka bi tarife ben den daha ucuza konuşuyor bende anlıyamadım en ucuz tarife hakkında bilgisi olan varsa paylaşırlarsa seviniriz arkadaşlar

destekcell şebeke içi 15 kuruş sabit hat 15 kuruş başka şebekeler 35 kuruş artı ötv vede kdv diyor ama ben hiçde faturanın düştügünü görmedim

turkcell - bizbize destek paketi.Bizbizecell tarifesine göre %54 indirimli.Avea kullandım ancak net anlaşılmıyor.Çeşmeye gitdiğimde Yunanistan diyor.12,50 tl nin altında fatura etmiyor bir sonraki aya devrediyor.Bence uygun diyorum.

Ben avea faturalı sınırsız kamu tarifesi kullanıyorum,ayda 12,5 tl sabit ücrete bütün kamu tarifeleri ile sınırsız konuşabiliyorum,tabi vergiler ve diğer konuşmalarınız da dahil olunca bu fiyat 20 lirayı geçebilir,aveanın tarifeleri daha ekonomik oluyor,ben size avea tavsiye ederim,engelliler için mevcut tarifeler çok eski,yeni düzenlemeler yok ve yeni çıkan tarifeler engelli tarifelerinden çok daha ekonomik,en çok hangi operatörler ile konuşuyorsanız ona göre almanızı tavsiye ederim,mesela benim kardeşim öğrenci avea cep öğrenci tarifesini kullanıyor,öğrenci olma veya yaş şartı da yok,kontürlü bir tarife ve bu da çok ekonomik,zaten genellikle herkes bunu kullanıyor,gsm operatörlerinin sitelerinden tek tek araştırmanızda da fayda var tabi,iyi günler.... ;)

Üst Alt