Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler için asansör sistemleri ile ilgili bilgisi olan var mı?

seyithan

Üye
Konular
58
Reaksiyonlar
0
arkadaslar tek kişilik asansor veya merdivene monte edilen asansöler hakkında bilgisi olan veya daha önce almış yada kullanmış arkadaslar varmı varsa fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

sitede bu konuda çok haber ve yazı var
önce şöyle tara bakiim siteyi :rolleyes:
bulamazsan mesaj at yardımcı olayım.
fiyatlar 5.000 tl den başlıyor

selam siteden baktım ama duzgun bir sey yok bu dediginiz asansor nasıl bir sey merdivende calısanmı yoksa normal asansor tipindemi bilgi icin tesekkur ederim

bursada ctm lif diye bir firma var ismi celil hasanoğlu biz bır yakınımıza ona lift yaptırttık 5000 liraya mal oldu.. hidrolik ile balkona kadar yukselen bir platform yaptı şu an için ondan daha uygunu nu bulamazsınız 0 224 34250 20 cep 0 535 565 51 15 size kaça yapar bilmiyorum pazarlık yaparsınız fazla fiyat söylerse

Bu siteyi takip eden sayın "engelliye kolay hayat sağlayan" firmalar.
Biz engelliler çogunlukla devletin verdiği üç beş kuruş yardımla hayatlarımızı sürdürme cabasındayız. Sizleri kolay hayatlarını sağlayan araçlarının fiyatları bizlere hiç mi hiç hitap etmiyor. Sizin o ithal araçlarınızı bizler alamayız, boşuna bunları pazarlaya uğraşmayın. Benin tüm firmalardan isteğim bunların muadillerini çok daha hesaplı ülkemizde üretilmesininin sağlanmasıdır. o kadar süslü olmasıda gerekmez yeterki güvenli ve sağlam olsun.İnanıyorumku bizde bunları yahacak KOBİ seviyesinde bir çok üretici insan bulunmaktadır. Ben şahit oldum bir arkadar dükkanın içine basit bir sistemle asansör yaptırmış ve kullanıyor.
Bu nedenle o pahalı ithal mallarının alıcısı biz değiliz .Yanlış anlamayın sizlerin ticari faaliyetlerinize bir sözün yok ama bu mahallede o malları satmanız mümkün değil, o fiyatlarla.

Levent54;

Haklısınız tamamen doğru...Umarız o da olur bir gün..

Üst Alt