Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.biz'i nereden duydunuz ve üye oldunuz?

bayke

Üye
Konular
58
Reaksiyonlar
0
evet
engelliler.biz i nereden duydunuz ve üye oldunuz?
ben sabah gazetesindeki bir köşe yazısında okuyup üye oldum ya siz?

valla ben fizik tedaviye gittigimde fizyoterapıstım tavsıye etmıstı ıyı kı de tavsıye etmıs :)burda olamkatan cok mutluyum

İşyerindeki arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geldim bu siteye..İyiki de gelmişim..Öylesine sıcak dostluklar var ki....

Bu konuyla ilgili bir Anket yapmıştık baktım baktım ama bulamadım,
Bülent sen bulursun :)

Araba almak için neler lazım diye arama motorundan arattırdığımda buldum. Buluş o buluş... :)

Bir arkadaş sayesinde :)

Eski dostum Çiğdem Yüksel sayesinde.Bir bak demişti.O bakış hala bakıyorum ama gözüm gibi.

:p İsmini gogula girdim sevgili netim. Tanıdı gogul .Allah razı olsun :p

Msn arama Motorundan Engelliler hakkında siteler arayayım dedim, Engelliler.biz i en başta görünce ötekilere bakma gereği duymadım böylece bulmuş oldum...

google engelilerle ilgili siteleri gezerken buldum iyi ki bulmuşsum günde internete girinçe mutlaka bakarım ve bilgilenirim yetkililere teşekur ederim

Ben google da engellilerle ilgili sitelere bakarken buldum. İyiki bulmuşum.

Ben siteyi,katıldığım özürlülük ve kök hücre panelinde tanıdım.Siteden toplantıda bulunan bir arkadaş adresi verdiğinde tanımış oldum.İyi ki tanımışım.Bu güzel sohbetleri ,tartışmaları kaçırmış olacaktım.Bir de yeni dostları.

Bende bir arkadaş kurbanıyım itiraf ediyorum ama iyikide üye olmuşum diyorum burada bir çok yeni arkadaş ses düşünceyi tanıma ve paylaşma imkanı bulmuş oldum :lol:

Bencede Bülent sen bulursun.
Bu anket yapılırken aranıza katıldım.
Googlede engelliler ile ilgili web sitesi ararken böyle çirkin bir siteye rastladım. :lol: :lol: :lol:
Ama bağımlılık yaptı. Ne yalan söyleyim. :eek: :eek: :eek:
Kurtulamıyorum bu bağımlılıktan..... Tavsiyemi dediniz ? (duyar gibi oldum)
Bu bir hastalık herkes kaldıramaz bu bağımlılığı..:lol: :lol:
Ne dersiniz arkadaşlar..... :oops: :oops:

Internette engellilerin emeklilik, .. v.b haklari ile ilgili olarak bir arastirma yaparken bu siteye ulastim ve uye oldum.

Iyiki olmusum :D

Teşekkürler

Arkadaşımın tavsiyesi ile tanıma fırsatım oldu.
İyi ki tavsiye etmiş özürlülerle ilgili bilmediğim o kadar çok şey varmış ki öğrenme kolaylığına sahip oldum.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Sevgilerimle
:p :p :p

siteyi bir arkadaşımdan duyup üye oldum. iyi ki de olmuşum, hem çok iyi arkadaşlarım oldu hemde dünyanın en tatlı insanıyla tanıştım :D

Google dan :D :D En işe yarar BULMA işlemini gerçekleştirdi..

Bizim işyerimizde yönetici bir ağabey var.O tavsiye etti..Ancak yoğunluğum nedeniyle çok sık giremiyorum.Keşke daha çok ziyaret edebilsem ve birşeyler paylaşabilsem....
Site yönetimine teşekkürler...

ben engelliler üzerine bir ödev hazırlıyordum. o zaman internette bi araştırma yaptım ve karşıma bu site çıktı. iyki de çıktı. ödev yaptıran hocama sizleri tanıma fırsatı yarattığı için teşekkür ediyorum. :wink:

nerdenmi duydum, aslında çok önceden görmüştüm ama üye olmak yeni nasip oldu yaklaşık 3 ay oldu galiba.

aslında siteyi sevgili POZİTİFGAMZE'den duydum ve hemen üye oldum.
teşekkürler Gamze :D

internette sörf yaparken rastladım.. ve hazırlayanları da katkıda bulunanları da tebrik etmek istiyorum.. geliştirilerek sürekliliğinin sağlanması diliyorum..

Yaşamın sırrı içimizde

Engelliler hakkında ne bulablirim diye girmiştim.Googleden bulduğumu buraya yazacağıma bayke ye yazmışım.Ama bakın öğrendim. :roll:

ben bursada ayhan abi aracılığı ile öğrendim ve memnun oldum böyle güzel bir ortamda bulunmaya

tsd sitesindeki form bölümünde 2 arkadaş yazışmışlardı 1.si artık seni engellilerde göremiyorum yazmıştı bu aklıma takıldı bu nedemek olabilir diye ve bir kaç gün fikir yürüttüm :) aklıma site olabileceği geldi ve google'de arama yaptım aradığımı da buldum YUPPİİİİİİ :lol:

Üst Alt