Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 6 Şubat: "Mantı" için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

penguen40

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
6 Subat Pazar günü yapmis oldugumuz MANTI partimize, bizleri hava mualefetine ragmen... uzaklardan gelerek katilarak bizlerle olan arkadaslarimiza sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum....
iyi ki sizi tanidim, sizlerle tanismama vesile olan arkadasim (ulu manitu) oturanboga'ya tesekkür ediyorum... iyi ki varsin...

YASAM GÜLMEYi, SEVGi HAKETMEYi , VEFA UNUTMAMAYI, DOSTLUK SADIK KALMAYI BiLENLER iÇiNDiR

iNSALLAH BiR DAHA Ki SEFER UNULTULMAYIZ.

esas boyle bir gunu organize ettiğiniz için biz teşekkur ederiz.sizleri tanıdıgıma o kadar memnunum ki. bence geldiğimize degdi.her şey için teşekkurler.dostlugunuz için teşekkurler.sıcak ilginiz ve içten gulumsemeniz için teşekkurler.
istanbul'da o gun kar vardı. o gun yeni dostlarla biraraya geldik.kar bize muhalefet edemedi anlayacagınız...sevgiyle kalınız...

Bu partiye cok istememe ve günümü bu iş için ayırmama rağmen üzülerek katılamadım. Bırakın karşıya gelmeyi bulunduğum sokakta dahi tek bir araç yerinden kıpırdayamaz haldeydi. Ana yollarda araç işliyor olmasına rağmen benim sokağımda dahil olmak üzere tüm ara sokaklar karla kaplıydı. Aracıma zincir takmak ve öyle yola cıkmam gerekirdi ki bunu yapabilmem mümkün değildi. Kısacası çok şanssız bir gündü. Katılmayı çok isterdim ama olmadı. Umarım yaza doğru havalar ısınınca tekrar böyle bir organizasyon yapar bir araya geliriz.

arkadaşlar başarılar bu tür kaynaşma valiyetlerini taktir ediyorum orda olmak isterdim ama malesef çooook uzaklardayım umarım devam eder ve belkide bir gün bende katılırım

HEPİNİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM,
Bu partiyi engelsizler planlasaydı inanın ertelenirdi,gücümüzü bir kere daha kanıtlayıp biz gidemeyenlerede moral verdiniz.

yagmur' Alıntı:
HEPİNİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM,
Bu partiyi engelsizler planlasaydı inanın ertelenirdi, gücümüzü bir kere daha kanıtlayıp biz gidemeyenlere de moral verdiniz.
Haydaaaaaaaaa! Yahu bu ne kadar mükemmel bir söz. Vallahi doğru, billahi doğru!

Partinin güzel geçmesine çok sevindim. Umarım sonraki bir organizasyona ben de katılabilirim :)

Buraya uzun uzun yazacaktım,ama en anlamlı ve güzel söz yağmurdan geldi.
Gerisi sizin hayal gücünüze kalmış arkadaşlar.Biz hava şartlarını ve zorlukları yenip geldik.

üzgünüm

tüm arkadaşlardan özür dilerim mazeretimi kabul edin lütfen hava muhalefeti yüzünden aranızda bulunamadım herkezden tek tek özür diliyorum.lütfen kabul edin :oops: :oops:

Katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum,haaarikasınız.Sizlerle olmayı isterdim kısmet diğilmiş,umarım bir daha ki sefere mümkün olur..Sevgiler

katılanları tebrik ederim

belki birgün bbende sizlerin arasında olabilirim

* ne vardıda kış günü yaptınız şunu ya

mantıyı bilmem ama tatlı süperdi:)

dün muhteşem bir gün geçirdim herkese çok teşekkür ederim.
havanın soğuk ve karlı olmasına ragmen öyle bir inat etmişimki bi baktım restoranttayım ama savaştan çıkmış gibiydim :lol:
herşeye değdi üşümeme,yorulmama hatta annemle tartışıp yola çıkmama bile değdi.
o güzel yürekli insanlara ne kadar teşekkür etsem azdır.
dünden beri şuna gülüyorum güzelim restorantı ben,kuzenim(şirinem)Bircan ve gamze ablanın kızı beyza(2.5 yaşında o bile geldi) aile çay bahçesine çevirip oyunlar oynadık :lol:
Tekrar yapılmasını çok isterim ve ilk gelen ben olucam bunuda bilin.
gelemiyen yada gelmeyenler çok şey kaçırdınız bunu bilin ama umarım birdahaki partilerde gelirsiniz ve hepinizle tanışma fırsatı bulurum.
hepiniz mutlu ve sağlıcaka kalın

Merhaba insanlarıda nasıl özendirmişsiniz :D
Benim gelememe sebebim ne yol ne kar :cry:
ama bahanemi söylemeden önce çok üzgün olduğumu söylemek isterim...
Keşke gelebilseydim. Annem çok rahatsızlandı çok yaşlı ve benden başka kimsesi ona bakmak zorundayım anlıyorsunuz dimi?
Ama bir dahaki organizasyonu bende dört gözle bekliyeceğim :wink:

Ve bu güzel organizasyona katılan ve düzenleyen herkezi cani gönülden kutlarım

sevgiler

Aşk olsun yani kral.
Sana kimsenin gelmeyeceğini söylemedim ki.Kaldı ki geçen buluşmamızda ben söz verdimmi mutlaka yaparım demiştim.Orada tek başıma oturur mantımı yer evime gelirdim.
Birde geleceğim diyen ve hiç bir haber vermeyen arkadaşlara ne demeli onuda bilemiyorum.
Benden bir çok kez organizasyon istediniz ama hepsi hayal kırıklığı oldu.
Gelen arkadaşlarla saat 12:30'da başlayan muhabbetimiz 18:30 civarında bitti.Bu buluşma bize yetmedi desem yeridir.
Zorluklara rağmen bizleri kırmayan ve gelen arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim.

evet gezgnkral
soğuk kar kış uzak vs.. denildi
ama yılmadınız dediğiniz gibi buluştunuz mantılarınızı yediniz.

tüm katılımcıları tbr ederim.

nice buluşmalara

Kendimi öyle hazırlamışım ki, gelemedim ve inanın evde bütün gün hayıflanıp durdum.
O havada dışarı çıkmam mümkün değildi. Engelimin önüme koyduğu engellerden biri işte....
Bilenler bilir, beni ve benim durumumda olan arkadaşları anlayışla karşılayacağınızı biliyorum...
Bir gün önce Anadolu yakasında kalmadım ki...
Benimle beraber gelecek olan arkadaşlarımla Beşiktaşta buluşup gelecektik, sırf bu yüzden Avrupa yakasında kaldım. Geçi o karda karşıda kalsaydım da değişen bir şey olmazdı. Gelip beni almayı teklif eden arkadaşım gezgin ve beni arayan arkadaşlarım size teşekkür ederim.
Mümkün olsaydı inanın sizinle olacaktım.
Ama kısmet değilmiş.
Güzel bir gun geçirmenize sevindim...

İnsanın yaşamında çok az sayıda özel ve önemli günler vardır.

Bunlardan birini 6.şubat 2005 tarihinde yaşadım.

Hertürlü engeli aşıp gitmeye niyetliydim. Hayat benden dersini almış ki allaha şükür herhangi bir engel çıkarmamıştı (bana göre), biliyordu bu adama çıkaracağım her engeli aşar yine yaya kalırım diye bu sefer beni uğraştırmamıştı. Eşim ve kızımla oradaydım.
Üskğdar' ın en nadide restaurantlarından biri domalis, istenbul' un en muhteşem manzarası vede bu manzarayı nadide çiçekler gibi süsleyen
yeni arkadaşlarımız. Gelecekleri beklemek bahaneydi hemen kaynaştık ve sohbet sohbet sanki yıllar önce okullarından mezun olmuş güzel insanların okul arkadaşlarının toplantısı gibiydi.

Bu muhteşem olaya restaurantın personelinin nezaketi,ilgisi,zerafeti vede inceliğide eklenince bizim için zaman zaman olmaktan çıkmıştı farkına varamamıştık.Birde baktık hava kararmış.

Nasıl geçmişti o kadar zaman hala anlayabilmiş değilim. Doyumsuz bir gündü.

Bunları asla gelemeyenlere nisbet olsun diye anlatmadım.
Maazeretler tabiki kabülümüz. Bir dahaki toplantılarda nelerden vazgeçmiş olabileceğinizi belirtmek için yazdım.

Kimse mutlulukları kucağımıza bırakmaz onlara kavuşmak için daha cesur daha mücadeleci olmamız ve çekingenlikleri üstümüzden atmamız gerekir.

Diyeceksinizki bu kadar laf hani mantıya bir mersiye yok mu ?

Arkadaşlar mükemmeldi. Afyetle yedik sizleride konuşarak.Aslında hepiniz yanımızdaydınız.

Sayın penguen çok iyi bir organizasyondu.TEŞEKKÜRLER

Gezginkral, Koşullar bazen kendinizi istemediğiniz diyarlarda bulmanıza neden olabiliyor.

Yarı şaka yarı kapris ama gelmenizi çok isterdik.Yaptıklarımız latifeden başka bir şey değil.Sakın alınmayın tamam :)

DÜN HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE İŞİ KIRMIŞ VE :mrgreen: SİNEMAYA GİTMİŞTİK.

BU NEDENLE BİRAZ İŞLER YOĞUNLAŞMIŞTI. PARÇA PARÇA YAZMAK ZORUNDA KALDIM.

BULUŞMAMIZIN BAŞ MİMARI GÖNÜL DOSTUMUZ " GEZGİNKRAL" 'ADA BİZİMLE BERABER OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜRLEİMİZİ SUNARIZ.

İYİ Kİ VARSIN GEZGİNKRAL

OTURANBOĞA BU SİTEYİ kurmakla ne büyük iş yapmışsınız. Sağolun

Sizin için ancak "BÜYÜKSÜN OTURANBOĞA " diyebiliyorum.

Şiddetli rüzgar ve kar altında birkaç dakika içerisinde yola çıkıyorum, garip duygular içindeyim: otuş beş yaşında, kendime verdiğim sözlerden birini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum, bir araya gelme, bu coşkuyu gelenlerle paylaşmak istiyorum. Artık soğuğu hissetmiyorum bile, yorgunluk da kalmadı, aklım başka yerlerde, ayaklarım ise son derece buzlu ve karlı yolda güvenli bir şekilde devam ediyor. Önümde gitmem gereken çok yol var. Yolda kaymamak için çok dikkatli yürüyorum, bu arada rüzgar da iyice artıyor, durağa çıktığımda ise kar yağışı da başlıyor. Çıkışta arkadan esen rüzgarı bu kez tam yüzüme yiyorum, iki saat rüzgarla, karla boğuşarak, bir ara bittiğimi bile düşünerek, araç bulamamanın sıkıntısını yaşayarak, ama inatla bekleyerek sonunda iki vasıtayla Beşiktaş'a varıyorum. Gezginiz ya, görenler kardan adam zannediyor, acaba bu havada gelmişlermiydi. Yarım saat sonra üsküdar'a vardım.Sonrası zaten kolay,restorantın önünde indim.

Devamını Penguen40'tan dinleyebilir miyiz?...... :D

Bende o günü oradaydım biraz geç kalmıştım ama olsun yine oradaydım.
restorant,gorsanlar,yemek yani mantı,manzara.ve tabi dostlar.....
Hepsi mükemmeldi.Ya ne bileyim süperdi
Arkadaşlar o günü geç geldiğim gibi şimdi de geç kaldım yazmaya. :oops:
Gezginkralı taniyordum zaten ama uzun zamandır görmemiştim :wink:
Sonra penguen çok güzel bir bayan bizi kapıda karşıladı :wink:
Sonra aferist beyfendi o dünya güzelli eşi ve kızı süperdi kültür seviyesini tamamlamış mukemmel insanlar :wink:
Sonrada Gülcan ve kuzeni güzelliklerinden gözüm kamaşmıştı :wink:
Sonrada cincin gezginkral'la atışmaları çok komikti bizi çok güldürmüştü.
Tabi cincinninde çekiciliğini unutmamak lazım :wink:
Başka ne diye bilirim ki herkez çok iyi ve süperdi.......
Bir daha ki toplammamızda çooooook kişi oluruz iyişallah :D

GEZGİNKRAL ÇOK TEŞEKKÜRLER.....

OTURANBOĞA YALAN DEĞİL HEPİMİZİN GÖZÜ SENİ ARADI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt