Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 3 Eylül Pazar: Reha 2006 etkinlikleri vesilesiyle buluşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MERHABA :D BENİDE EKLERMİSİNİZ........... :wink: YALNIZ BENİM ÖZÜRLÜ DİYE BİR KARTIM YOK BİR SORUN OLURMU?

M.ESRA ERUSTA' Alıntı:
Henüz gelme durumum kesin olmamakla beraber şu soruları yöneltmek istiyorum:Servis kesin kalkacak mı?Kalkacak ise nereden kalkacak?Saat kaçta,hangi güzergahta olacak?Servis olayı ayarlanmazsa beni şimdiden silebilirsiniz :(

BEN ANADOLU YAKASINDA GELİYORUM KARŞIYI HİÇ BİLMEM BANADA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.... ( KARTAL'DAN GELİCEM ) :roll: :roll:

Esra, direk servis düzenlenmiyormuş, ama birçok belediye ile ortak hareket edilecekmiş. Bu belediyelerin listesini bugün buraya aktaracağım. Eğer senin yaşadığın yerin belediyesi bu listede varsa, tek yapman gereken, bir gün önce belediyeyi arayıp, "ben yarın Reha İstanbul Fuarına gitmek için sizden araç istiyorum" demek.

ReaL, ulaşım için
Adres: Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı, Valikonağı Caddesi Harbiye Şişli İstanbul

Taksim otobüsü varsa, Taksim'e gelmeden 2 durak önce Harbiye'de inebilirsin ve yürüyerek 3-5 dakka. Ya da Mecidiyeköy'e gelip, oradan otobüsle gelebilirsin. Ya da ben senin yerinde olsam, kendi arabasıyla gelecek olan (ABALI mesela) arkadaşlarla buluşur gelirim...

42568.jpeg

BENDE İSTANBULDAYIM SİZLER BULUŞACAK OLMAK BENİ DE HEYECANLANDIRIYOR PAZAR GÜNÜ GÖRÜŞMEK ÜZERE :D :)

BEN+2

İnşallah pazar günü bende fuarda olacağım

Tabi adresi bulabilirsem :)

AYKAN' Alıntı:
İnşallah pazar günü bende fuarda olacağım

Tabi adresi bulabilirsem :)

AYKAN ÇOK BASİT TAKSİM MEYDANDAN 54 YAZAN HANGİ OTOBÜSE BİNERSEN BİN TAM ÖNÜNDEN GEÇİYO ZATEN CADDE ÜZERİ YANİ TAKSİMDEN OSMAN BEYE DOĞRU GİDERKEN YA İKİNCİ DURAK YA ÜÇÜNCÜ DURAK AYKAN İSTERSEN BENLE İRTİBATA GEÇ BEN SENİ TAKSİM MEYDANDAN ALAYIM BERABER GİDELİM SEN GELMEK İSTE YETER

BÜLENT

BENİ ABALI +1 YAPARMISIN BİR ENGELLİ ARKADAŞLA GELİYORUM BUGÜN KONUŞABİLDİK TŞK.

ABALI

Etkinlik Basın Duyurusu

[size=4]Özürlü ve Yaşlılar için Buluşma....

01 - 03 Eylül tarihleri arası Askeri Müze Kültür Sitesi / Harbiye’de gerçekleşecek olan III. Uluslararası Rehabilitasyon ve Bakım günleri özürlüler, yaşlılar ve bakıma ihtiyaç duyanlar için çözüm üreten firmaların yanı sıra projeleriyle sivil toplum kuruluşları ve ilçe belediyeleri bir araya gelecektir.

Rehacare internatonal, Dusseldorf’un bilgi desteği ve T.C.Başbakanlık Özürlüler İdaresi tarafından hazırlanan etkinlikte Ulusal ve Uluslararası pek çok kurum ve kuruluşun ürettiği ürün ve hizmetler özürlülere, yaşlılara ve bakıma ihtiyaç duyanlara daha kaliteli bir yaşam sunmak amacıyla tanıtılacak.

3 gün boyunca düzenlenecek etkinlikler çerçevesinde;

Yeni hayat Yaşama devam örneği; Ebru Özkan
25 eylül 2004 tarihinde Tuzla'da geçirdiği trafik kazası sonucu, sol bacağı diz kapağının kaybeden Ebru Özkan Reha İstanbul buluşmasında...

UNDP
UNDP/Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve UN Küresel İlkeler Sözlesmesi semineri,

Reha Ekibilden ilkler;
Yeni Hayat "Yaşama Devam" Sloganıyla Belmo / Faz Elektiğin sponsorluğunda Tekerlekli sandalyeliler için özel tasarlanmış sırt çantası ve Tekerlekli sandalyeli özürlüler için Reha GYM Jimlastik cd si hediye edilecek,

Özel Olimpiyatlar Türkiye ile 2007’de Çin Olimpiyatlarına gidiyoruz.
2007 Çin Olimpiyatlarına katılmak istiyorsanız henüz geç kalmadınız…1-3 Eylül 2006 tarihleri arasında “Özel Olimpiyatlar Türkiye Standı”ndan ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

Acıbadem Huzurevleri ve Alzheimer Vakfı
Bakıma ihtiyacı olan yaşlı grupları için hizmet sunan projeleri ve bir çok etkinlik için Acıbadem Huzurevleri çalışıyor.
2 Eylül Cumartesi akşamı Harbiye Askeri Müzede, Füsun Önal, Berkant, Zeliha Sunal, Belkıs Özener, Ömür Göksel ve Işıl Yücesoy Alzheimer hastaları için sahne alıyor.
Bilgi ve Bilet temini için: Özel Acıbadem Huzurevi ;Sinem Beykurt: 0(216) 370 77 99

Değirmen Cafe Forum
Değirmen Cafe'de, 1 - 3 Eylül 2006 tarihleri arasında, gün boyu ücretsiz kurabiye, çay ve kahve ikram edilecek ve bu organizasyonda her gün farklı bir gruba ev sahipliği yapacak.

Ve ayrıca;
Türkiye Futbol Federasyonu, İç Mimarlar Odası ve Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Reha İstanbul III. Uluslar arası Rehabiliyasyon ve Bakım Günlerinde.

GİRİŞLER ÜCRETSİZDİR. [/size]

Eğer kaybolmazsam bende gelicem +2 olabilir :wink:

Bülent abi ne zahmet ettin. Ben orayı biliyordum. Sadece M. Esra ablamıza takılıyordum :D :D :D :D yinede çok tşk ederim sağol bilmeyen arkadaşlar için iyi oldu....

Bir aksilik çıkmazsa bende geliyorum.+1 yazarmısın lütfen.

Merhaba Bülent

Benide eklerseniz sevinirim.
Bu organizasyonun gecen seneden gelmiştim.
Bu senede sizlerle beraber olmak hemde etkinliklere katılırım seve seve..
Birde Ebru Özkanla tanışmayı isterim.

Görüşmek üzere

Esra, o liste bana da gelmediği için buraya yazamadım. Üzgünüm...

BENDE GALİYORUM. BENİ BEKLER MİSİN?

BENDE GELİYİM.BENİM Kİ DE EKLEMİSİN?LÜTFEN

REHA etkinlikleri olarak geçen yıldan daha zengin bir içerik mevcuttu
ama
Engelliler.biz buluşma organizasyonu olarak geçen yılki gibi zevkli ve neşeli değildi. Çok dağınık bir buluşmaydı.

Yinede dostlarımı görmek beni mutlu etti

real burda iki üç satır yazmadan geçmem geçemem....süper bir gündü....sen ve diğer arkiler tanıdığıma çok büyük keyif aldım....ilk kez tanışmamıza rağmen hiç bir yabancılık yaşamadım....kanalda neysen osun gerçek hayatta....çok tatlı birisin ...benimmmmmmmmmmmm milk çilekli şekkkkkkkkkkkkkkim:) yere düştü:(:(:(ve sen kasaya gidip almadın hakkımı beleş:( :mrgreen: :mrgreen: bana diceğine sen deseydin ya:( :mrgreen: hıh:)
kadir sen uyuss BEKARLIKTAN KURTULAMADIN:) :mrgreen: ....
abdo canım kankim....taaaa sivastan bana getirdiğin hediye için çok teşekkür ederim....ömrüm boyunca saklıcamm....
serseri murat....servislerin için tşk.....garsonumuz:) :mrgreen: son dakkada yanağına yedin sopa:)
gülcanım yol arkadaşım.....bitanemmmm teşekkr ederim beni ikna ettiğin için....çok güzel bir gündü....
elifim süpersin bayılıyorum sana....zehraaaaaaaaaaaa ah zehra kıs senle pişti olduk önce ayakkabıma sen çay döktün.....sonra ben senin ayakkabınaaa daha beterini döktüm:):):)millkkkkkk şikkkkkkkkkkkkkk:):):)allahtan iz olmadı izde olsa kendi adıma...hiç önemli değil arkadaşlığımın tatlı izi.....
ramazan namı değer karanlıklar pirensi:)senle yemedik birbirimizi :mrgreen: artık arkadaşlarımdan birisin :mrgreen:
zep sen son anda geldin ve biz kalktıkkkkkk :cry: bunun için çok üzgünüm:(
cicim sende bize katıldın iyiki katıldın yani:) :mrgreen:
engin senle muhabbetimiz olmadı ama tanıştığıma memnun oldum...
nafiş süpersin sen..maşallah diyelim o gözlere.....
cincin ablam seni iyi gördüğüme çok sevindim.....
pozim ve leydim iki fıstık tanıştığımıza memnun oldum....
PATRON SEN İYİKİ VARSIN VE İYİKİ BU SİTE SENİN SAYENDE VAR ARKADAŞLARIMI TANIMAMDA ROLÜN ÇOK BÜYÜK TEŞEKKÜR EDİYORUM SANA.....SENİ GÖRMEK GÜZELDİ :p
hatırlamadığım ve saymadığım arkadaşlarım kırılmasın :roll:
unuttum çünkü.....:) :roll: :roll: :roll:
ama çok güzel bir gündü gelmeyenler üzülsün........ :!: :!: :!: :mrgreen:

Bugün muhteşem eğlenceli bir gündü.
Pamuk prensesim ve kardeşi benim yol arkadaşım oldu 5 vesaitle ancak ulaşabildik Rehaya:))Eğlenceli ama uzun bir yolculuk oldu :wink:
Real çatlak yahu yanaklarımın sarkmasına neden olacaktı :wink: Acemi kazanova :lol:
Lulu çok şeker tam bir tiyatrocu gülmekten öldürdü bizi ve kardeşi çok tatlıydı başarılar dilerim üni. de (elif ağlamak yok ok?)
Sevinç canım paparazilik yaptı en yakın zamanda bekliyoruz resimleri :lol:
Kral ah deli kral bana takılmadan içi rahat edemediki
Kraliçe sen geldin biz kalkmak zorunda kaldık :? umarım sınavlarında başarılı olmuşsundur.
Sezersinnnnn canım ya seni çok az görebildim hiç konuşamadıkki :?
Mert çok tatlı ya bana kavalyelik yaptı ve birsürü soru sordu ikna etmesi zor bir yaramaz çocuktu (bu arada sevgiliside süper :wink: )
Karanlıklar prensi tanıştığıma çok memnunoldum size zahmet verdim teşekkürederim
Esrarlıgenç Murat senide tanıdığıma çok memnun oldum daha önce görüşmüştük ama konuşma fırsatı bulamamıştık bugün bayağı konuştuk :wink:
Nafiye ablammmm canımsın ya çok çok tatlısın Gülenkızı gözlerimiz çok aradı birazda kulaklarını çınlattık bir tek aramızda o eksikti :?
Cincin cincin ablam seni masaj yapılırken nasılda yakaladık :lol:
Semraçetin çok uzun sohbetlerimizoldu geceler boyu ama hiç görmemiştim tanıdığıma çok memnun oldum Semra abla ama bana çok sessiz dedin demekki sen benim çatlak zamanlarıma denk gelmedin abla :wink:
Pazitif+ sitede resimlerini ve yazılarını görüyordum az sohbetimizde
olmuştu ama tanışamammıştık tanıştığıma memnun oldum.
Abdooo ekilen abdoooo çok komiksin yaw :lol:
İnzibat Erdal abim uzun zamandır göremiyordum azda olsa konuşup özlem giderdik
Pegasus yine ihtişamlı duruş ya pegasus aslında sert yapıda gibi görünüyor ama öyle değil.Ama boş lafı sevmediğini hemen belli eden birisi
:wink:
Bayke abi senide reelde görmek güzeldi iyki geldin
Aykan seni bir ara gördük sonra kayboldun hayal arkadaşımla tanışamadık bile :lol:
Cellmam uzun zamandır ortalarda görünmüyordu :)
Oturanboğa güleryüzlü adminimiz patron denmesine kızan adminimiz :lol: sayende birsürü gzellikler yaşıyoruz çok teşekkür ederim.

Ve aklıma gelmeyen b,rçok arkadaşım tabiki var kusurumabakmayın olurmu isminiz aklımda kalmasada hepinizi tanımaktan çok memnun oldum süper bir günü daha hepberaber unutulmaz kıldık.

PAMUK PRENSES' Alıntı:
real burda iki üç satır yazmadan geçmem geçemem....süper bir gündü....sen ve diğer arkiler tanıdığıma çok büyük keyif aldım....ilk kez tanışmamıza rağmen hiç bir yabancılık yaşamadım....kanalda neysen osun gerçek hayatta....çok tatlı birisin ...benimmmmmmmmmmmm milk çilekli şekkkkkkkkkkkkkkim:) yere düştü:(:(:(ve sen kasaya gidip almadın hakkımı beleş:( :mrgreen: :mrgreen: bana diceğine sen deseydin ya:( :mrgreen: hıh:)
kadir sen uyuss BEKARLIKTAN KURTULAMADIN:) :mrgreen: ....
abdo canım kankim....taaaa sivastan bana getirdiğin hediye için çok teşekkür ederim....ömrüm boyunca saklıcamm....
serseri murat....servislerin için tşk.....garsonumuz:) :mrgreen: son dakkada yanağına yedin sopa:)
gülcanım yol arkadaşım.....bitanemmmm teşekkr ederim beni ikna ettiğin için....çok güzel bir gündü....
elifim süpersin bayılıyorum sana....zehraaaaaaaaaaaa ah zehra kıs senle pişti olduk önce ayakkabıma sen çay döktün.....sonra ben senin ayakkabınaaa daha beterini döktüm:):):)millkkkkkk şikkkkkkkkkkkkkk:):):)allahtan iz olmadı izde olsa kendi adıma...hiç önemli değil arkadaşlığımın tatlı izi.....
ramazan namı değer karanlıklar pirensi:)senle yemedik birbirimizi :mrgreen: artık arkadaşlarımdan birisin :mrgreen:
zep sen son anda geldin ve biz kalktıkkkkkk :cry: bunun için çok üzgünüm:(
cicim sende bize katıldın iyiki katıldın yani:) :mrgreen:
engin senle muhabbetimiz olmadı ama tanıştığıma memnun oldum...
nafiş süpersin sen..maşallah diyelim o gözlere.....
cincin ablam seni iyi gördüğüme çok sevindim.....
pozim ve leydim iki fıstık tanıştığımıza memnun oldum....
PATRON SEN İYİKİ VARSIN VE İYİKİ BU SİTE SENİN SAYENDE VAR ARKADAŞLARIMI TANIMAMDA ROLÜN ÇOK BÜYÜK TEŞEKKÜR EDİYORUM SANA.....SENİ GÖRMEK GÜZELDİ :p
hatırlamadığım ve saymadığım arkadaşlarım kırılmasın :roll:
unuttum çünkü.....:) :roll: :roll: :roll:
ama çok güzel bir gündü gelmeyenler üzülsün........ :!: :!: :!: :mrgreen:

VALA ABLAM NE DİCEMİ ŞAŞIRDIM SENDE SÜPERSİN VE BENİM PAMUK ABLAMSIN... BENDE SENİ VE DİĞER ARKADAŞLARI TANIDIMA ÇOK MUTLU OLDUM VALA DOĞRU SÖZE KAŞIKLA PİLAV YEMEK DÜŞER :D ABLAM YAW ŞEKER GB BİR İNSANSIN BENDE SENİ GÖRDÜĞÜMDE YABANCILIK ÇEKİCEMİ DÜŞÜNÜYORDUM AMA YANILMIŞIM HAYAT DOLU BİRİSİ ETRAFINA NEŞE VE GÜLÜCÜKLER SAÇIYORSUN....... ALLAH YÜZÜNDEN GÜLÜŞLERİ EKSİK ETMESİN

Herkesi bilmem ama ben kankamla ( Pathetique) tanışmak için resmen Reha'yı kullandım :mrgreen:

Kankam gitar öğretmenim benim seni tanıdığıma çok sevindim. Sanat hayatıma başlama sebebim :D

Bariton Cem için de çok teşekkürler koparttı bu gün bizi (Naylon Cem Yılmaz :D ).

Patron (Oturanboğa) hani özel konuşacağımız bir konu var dı ya yalan oldu. Aşk olsun sana :D :D :D

Kankacım ben de çook sevindim iyi ki tanıştık yahu :) . 30 şarkı yaparız biz onu dediğin gibi değil inan bak kaldırır bünye :D . sanat hayatına 30 parçalı bir başlangıç yapacaksın :) . Cem'i zaten katmıyorum kankacım sayesinde biz bugün bir kudurduk :D . ha hakkaten iyi baritondur bu arada...

Güzel bi gündü ......
Gelen arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum...
Sizlerle tanışmak büyük bir zevkti..

:oops: bende çok eğlendim çok güzeldi:)hepinizi tanımıktan çok büyük mutluluk duydum.bundan sonra tüm etkinliklere katılmaya çalışacapım:) :mrgreen:

uzun zamandır bu sitedeyim isimlerini bildiğin ama yüzyüze tanışmadığın ruhların bedene bürünmesi hep çok güzel ve heyecen verici gelir çok hoş bir arkadaşlık ortamı yaşadım hepiniz iyiki burada toplaştınız bu çatı altında sevgili çatımız oturan boğacım senide çok mutlu gördüm ışıl ışıldın hep öyle ol :D

Arkadaşlar sizleri tanımak ve orada olmak çok güzeldi. Tek tek isim vermek istemiyorum, ama sitedeki izlenimlerim doğru çıktı... Cana yakın, sevecek ve harikasınız.

Haftanız güzel olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt