Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 28 Mayıs Pazar: Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası (İstanbul)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
504
[Engelliler.Biz Organizasyonu] 28 Mayıs Pazar: Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası (İstanbul)

Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası finallerinin oynanacağı gün buluşalım...
İzleyenler bilirler, basketbol, tekerlekli sandalyede olunca inanılmaz zavkli. Geçen seneye kadar, "sandalyede basketbol mu olur!" diye düşünüyordum. Sonra izledim... ve gördüm ki inanılmaz zevkli. Spor adına görülmek istenen her şey fazlasıyla var...
Sonuç olarak Turnuva bahanesiyle buluşmaya var mısınız? Hem takımlara destek oluruz, hem de görüşmüş...

Not: Eğer "değecek" sayıya ulaşılırsa, Kadıköy-Mecidiyeköy'den servis ayarlayabiliriz. Bu tür bir talebi olan arkadaşlar lütfen bunu belirtsin.

[size=6]Katılımcılar:[/size]

1- OturanBoğa +2 kişi (servis istemiyor)
3- Menekşe +1 kişi (servis istemiyor)
5- inzibat
6- M.ESRA ERUSTA
7- sule (servis istiyor)
8- Nafiye
9- YARGIC
10- ATLANTİS MEDİKAL
11- sevinc
12- Pozitif+ +1 kişi
14- serkanerol
15- Cellmaam
16- AYKAN
17- salim52
18- ILYASK +1 kişi
20-

Not: Geçen sene uluslararası turnuva vardı (3. ULUSLARARASI DR. TRAWİNSKİ TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TURNUVASI), bu sene ise ulusal. Her sene dönüşümlü olarak düzenleniyormuş...

ac7.jpg

Organizasyonun Tanımı: TESYEV 2. SİNAN ERDEM ULUSAL TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TURNUVASI
Organizasyonun sahibi: TESYEV & Bedensel Engelliler Spor Federasyonu
Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): OturanBoğa
Organizasyon Tarihi: 28 Mayıs 2006 Pazar
Organizasyon saati: 11:00 - 16:00
Organizasyonun gerçekleşeceği adres: Ahmet Cömert Spor Salonu: Olimpiyat Evi Yanı Ataköy 4. Kısım Sonu - Ataköy / İSTANBUL

[size=7]TESYEV 2. SİNAN ERDEM ULUSAL TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TURNUVASI[/size]

[size=4]DAVETİYE:

• 24 Temmuz 2003 Tarihinde kaybettiğimiz spor adamı Sinan Erdem anısına düzenleyeceğimiz TESYEV 2. Sinan Erdem Ulusal Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvasını onurlandırmanız dileğiyle …

TESYEV (A. YAVUZ KOCAÖMER )
    BED.ENG. SPOR.FED (DEMİRHAN ŞEREFHAN)
TURNUVA PROGRAMI

Turnuvaya katılacak Tekerlekli Sandalye Basketbol takımları: Galatasaray, Kardemir Karabük, Adana, Siverek, Van, Trabzon Sancak, Osmaniye 80. Yıl ve İstanbul Engelli Yıldızlar spor kulüpleri takımları mücadele edecek
Turnuvanın gerçekleşeceği adres: Ahmet Cömert Spor Salonu, Olimpiyat Evi Yanı Ataköy 4. Kısım Sonu - Ataköy / İSTANBUL

Turnuva Programı

25. 05.2006 PERŞEMBE
12.00 -13.30 1. MAÇ
13.30 -15.00 2. MAÇ
15.00-16.30 3. MAÇ
16.30-18.00 4. MAÇ

26.05.2006 CUMA
10.30-12.00 1. MAÇ
12.00-13.30 2. MAÇ
13.30-15.00 3. MAÇ
15.00-16.30 4. MAÇ

27.05.2006 CUMARTESİ
10.30-12.00 1. MAÇ
12.00-13.30 2. MAÇ
13.30-15.00 3. MAÇ
15.00-16.30 4. MAÇ

28.05.2006 PAZAR
12.00-13.30 B Kategorisi final maçı
14.00-15.30 A Kategorisi final maçı
15.30 Ödül Töreni

• HABER BÜLTENİ

24 Temmuz 2003 tarihinde yitirdiğimiz spor adamı Sinan Erdem’i unutmadılar, anısını yaşatıyorlar…

Engellilerin vefası
    Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı ile Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, TMOK eski başkanı anısına ilki önceki yıl düzenlenen ulusal tekerlekli sandalye basketbol turnuvasının ikincisini 25-28 Mayıs 2006 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştiriyor.

‘Vefa’, günümüzde kimileri için sadece İstanbul’da bir semt adı olmaktan öte anlam taşımıyor olsa da, kimileri için öyle değil elbet.
    Türk sporuna uzun yıllar sporcu ve yönetici olarak üstün hizmetler veren spor adamı Sinan Erdem ölümünün üçüncü yıldönümü yaklaşırken bazılarınca belki çoktan unutulmuş olsa da, o engelliler spor camiası için her zaman var olacak.
    Çünkü o engelli sporcuların kalbinde yaşıyor…
    Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) ile Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun (BESF) ‘Sinan Erdem’ anısına ilkini 2004 yılında düzenledikleri ve iki yılda bir tekrarlama kararı aldıkları ulusal tekerlekli sandalye basketbol turnuvasının ikincisi önümüzdeki günlerde İstanbul’da yapılacak.

Bu yıl geleneksel hale dönüşecek olan turnuvaya doğudan batıya Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden sekiz takım katılıyor. 25-28 Mayıs 2006 tarihleri arasında Ahmet Cömert Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek turnuvada; Galatasaray, Kardemir Karabük, Adana, Siverek, Van, Trabzon Sancak, Osmaniye 80. Yıl ve İstanbul Engelli Yıldızlar spor kulüpleri takımları mücadele edecek.

Organizasyona; Spor Toto, iddaa, kwv, Henkel, NTV,sodium, Speedy, Kristal Cola ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi sponsorluk yapıyor.
[/size]

Ya arkadaşlar kıskanıyorum ha,
acaba biz yanlış veya uzak yerdemı doğduk

Hepinize şimdiden iyi eğlenceler

Trabzon'dan kuçak dolusu selamlar;

Gerçekten çok keyifli arkadaşlar,
ben bu yıl gelemiyorum,
imkanı olan hiç düşünmesin gitsin derim emin olun pişman olmayacaksınız.

Basket

Ben de gelmek istiyorum. Ama kadıköydeyim. Nasıl gelebilirim acaba Ataköye ?

Beni de ekle Bülent kaçırmam geçen sene harikaydıı

esra hanım gelicem diyon ama son anda işim nöbet falan bir şekilde kaytarıyon :) :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
şaka bir yana bende oarda olucam inşallah

eski bi oyuncu olarak mutlaka ordaolacam

eski biroyuncuoldugum için mutlaka ordaolacam ve tabiyki
yavuz kocaömer için kendisini çok severim abimbenim hepinizi orda görmek isterim saygılar.

Sevgili Bülent bende aranızda olmak isterim bir aksilik çıkmassa benide eklermisiniz.
Böyle güzel bir organizasyonda olmak ve desteklemek isterim geçen sene sanrım bende gelmiştim.
Sevgili Yavuz Kocaömer ve Sevgili Binnur hn çok saygım var ve çok seviyorum kendilerini onlarla olmak benide çok mutlu eder.
Umarım bir aksilik çıkmazda katılırım.
Kendi imkanlarımla gelmeye çalışırım.
Sporcularımıza başarılar diliyorum.
Görüşmek dileğiyle

MALUM AYVALIK KAMPII BEN KAMPA GİDİYORUYM SİZE İYİ EĞLENCELERR

Sevgili sule, ilk mesajımda da değindiğim üzere, ancak yeterli sayıda (10-15) talep olursa servis ayarlayabiliriz. Birkaç kişi için servis vermezler...
Kadıköy'den civarından gelecek arkadaşlar buluşup gelebilirsiniz...

ok

Tesekkür ederim. 14R kadıköyden Ataköye Belediye Otobüsü gidiyormuş sanırım yeni öğrendim. Bir terslik olmazsa gelmeye çalışacağım.

Sevgili sule, yanlışın var. Şimdi iett'nin sayfasına baktım, 14R, KADIKÖY-RASATHANE hattı. Yani Ataköy'le hiç alakası yok.
Otobüsle gelmek için, Kadıköy'den Taksim otobüsüne binip Taksim'de inmen ve oradan da Ataköy (sanırım E50) otobüsüne binmen mümkün. Ya da Kadıköy'den Mecidiyeköy'e, oradan da Avcılar otobüsüne binip, Şirinevler'de inip, yolun karşısına geçip, salona 2-3 milyon verip taksiyle gelmen mümkün.
Ama bence en cazip teklif inzibat'ınki... :)

ok

Bi değerlendirim inzibatun teklifini bakiim. nerden alacakmış beni:)

Amanın herkezler oracıkta olacak

Boş yer kaldımı arkadaşlar
Bende geliyorum :)

basket

Atlantis medikal nedir pardon anlayamadım ?

Basket

ÇOk afedersiniz ozaman :). Neyse sizlere ii eğlenceler ktılmaya çalışacağım bu organizasyone başka bir engelim çıkmaz ise inşallah. Görüşebilmek dileğiyle arkadaşlar.

OFFF YA
YAŞ GÜNÜMÜN GÜNÜNDE BU MAÇ
NE GÜZELLL
BENDE GELMEK İSTERDİM
AMA BANA İSTANBUL ÇOK UZAK
ŞANS YOKKİ ZATEN BENDE
KEKE GELİP SİZİ İZLEME İMKANIM OLSADI
BAŞARILAR ARKADAŞLAR

İNŞAALLAH, BEN HER ZAMANKİ GİBİ +BİR OLARAK GELECEĞİM.

TABİ BİR TERSLİK ÇIKMAZSA.

GÖRÜŞMEK ÜZERE

ÇOOOK EĞLENCELİ Bİ MAÇTIO SADECE 15 DAKKA İZLESEMDE HAYALİMDEKİ BASKETİ BULAMADIM VE BASKET OYNAMAMAMA KARARI ALDIM ÇOK ZORMUŞŞ AMA ÇOK GÜZEL SOHBETLER OLDUU GÜZEL Bİ GÜNDÜ AMA BASKET MAÇIO SONRASI YİNE ABDO KAYBOLDUUU ::)

Evet geçen sene ki avrupa kupası gibi olucak sanıyordum bende biraz hayal kırıklığı oldu ama gene de güzeldi. Son maçı tam seyretmesemde GALATASARAYIN kupayı almasına çok sevindim.

Arkadaşlarla güzelce muhabbet ettik amaç da zaten arkadaşları görmekdi.

Ama Avrupa kupasını izlemeye gideceğim. :)

Evet, maçlar çok zevkli değildi doğrusu. Ama arkadaşlarla muhabbet güzeldi... :)

Ben de bu organizasyonda olmaktan çok mutlu oldum. Özellikle Bülent ile tanışmak büyük keyifti.

Ayrıca Yavuz Kocaömer benim sanal arkadaşım onu yakından görüp konuştum teşekkürler emeği geçen herkese....

Menekşe' Alıntı:
yeditepe' Alıntı:
hayırdır abdo ben seni orda gormedim hiç)))

:lol: :lol: bende seni göremedim :lol:

BEN DIŞARDA SİGARA İÇİYODUMMM :)
,

BEN SÜPRİZ YAPTIM BUYURUN SORUN NAFİYEYE OTURANBNOĞAYA IRMAKA CİMCVİME YE İLYASK YA VEYA NE BİLİM CELLMAAM MA SORUN YANİİİ İNZ<İBATA SALOYA ATLANTİS MEDİKALE

ABDO NASIL GÖRÜNÜYODU SİYAH PANTOL BEYAZ GÖMLEĞİ İLEE :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt