Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliler.Biz çok zararlı...

Konular
8
Reaksiyonlar
0
Sabah saat 08:30'da siteye girdim. 09:00'a kadar kalıp çıkacaktım. Şu an saat 12:30. İrademi kırıyor bu site, zamanımı çalıyor, başından ayrılamıyorum...

Zamanımı çalıyor ama yeniden değerlendirmiş oluyor diye teselli buluyorum. Yeni şeyler öğreniyorum, sizlerle sohbet ediyorum, fikir jimnastiği yapıyorum, yeni insanlarla tanışıyorum ve yeni bir dünyanın kapısını aralıyorum.

Bazen en yakınıma söylemediğim şeyleri bile bu sitede sizinle paylaşıyorum, bazen de öyle hissediyorum ki, kendime en çok yakınlaştığım anlardan biri de bu sitede gerçekleşiyor.

sorma ya
akıllara ziyan bu site
altyapıda bağımlılık yapan kodlardan dolayıda terkedemiyoruz
işi gücü bıraktık
bu siteyi takip eder olduk

Sana katılıyorum Barıs:))SıGARA KULLANMIYORUM AMA INAN BANA BU SITE BENI SANKI SIGARA TIRYAKILERINE DÖNDÜRDÜ:))).buraya gırdıgım zaman kendımı aıle ortamı ıcınde hıssedıyorum cünkü sızlere cok alıştım gercı daha tanısmadık ama sankı yıllardır bırbırımızı tanıyormusuz gıbı :))ıyı kı bu sıte var ve bende bütün kalbımle bu sıtenın olusumunda emegı gecen arkadaslarımı kutluyorum :)))tesekkür edıyorum

2 Nisanda 2 yılım bitti 3. yılıma girdim engelliler.biz'le
Eee dile kolay koskoca 2 yıl.....
Neler yaşamadım ki,
Ağladım
Güldüm
Şaşırdım
Hüzünlendim
Harika insanlar tanıdım
Kendimden çok şey buldum
Kendimden çok şey verdim
Bir gün
Engelliler.biz çıkarsa hayatımdan
Koskoca bir yanım eksilecek bilirim...
.
.
.
.

haklısınız gerçekten bağımlılık yapar oldu gece gündüz buradayım ailemi unuttum diyebilirim :wink: ama mutluyum :lol:
iyiki varsınız

Sizlerde benim gibi yapın tası tarağı toplayıp siteye yerleşin başka kurtuluşu yok.

:lol: :lol: :lol:

slm

arkadaşlar çok haklısınız katılıyorum size bende 5 dk maillere bakıyorum diyorum saatlerce siteden ayrılamıyorum sabah internetimi açtığımda önce msn ve engelliler.biz açılıyor her gün rutin bir şekilde
Ve çok mutluyum bu durumdan
Sitenin kurucularına bir kez daha teşekkürler

Oturan boğa tüm bunları oku ve bu dünyadaki misyonuna bir kez daha inan ,ne değişik kategorilerdeki insanlar ve ortak yanı burada sevgiyi bulmaları yalnızlıklarını unutmaları çok güzel bir duygu bu ben de kendimi kaybediyorum burada uykumdan bile vazgeçiyorum sohbetlerde iyiki elinden çıktı bu site iyiki toplaştık burada allah bozmasın çoğalalım sevgiyle....

Ben size şöyle bir örnek versem arkadaşlar;hiç oturmaktan yatak yarası olan oldu mu bu siteyle tanışma sonrası işte size karşınızda canlı bir örnek doktorum oturmayı yasakladı bilgisayarı yasakladı yani arkadaşlar benım durumumu düşünün artık herkese sevgiler aranızda çok bulunamasamda sizlerleyim devamlı...

geçmiş olsun arkadaşım ama yüreğimi ağzıma getirdin,korkarım sonum senin gibi olacak acele ne önlem almamız gerekiyor bu forma yazılması lazım. :(

engelliler.et çok zararlı

Sevgili Alp çok geçmiş olsun.Ben yıllarca çektim aynı sıkıntıyı :( Çeşitli yara önleyici oturma yastıklarından kullanabilirsin tabi yaran geçtikten sonra.

Nasıl oluyor ben anlamıyorum. Kaşla göz arasında mouse gidip
engelliler.biz 'in üzerine klik'leyiveriyor. :p

bende bası yarasından 12 kere ameliyat oldum.sonunda bilgisayarı masadan indirdim yatağın baş ucuna sehpaya koydum. Şu an bası yaram iyileşmek üzere ama 4 aydır oturmuyorum. yaradan dertli olan varsa tavsiyem ilk önce yara büyümeden iyileşene kadar yatmak. Sonra ilaç olarak rifocilin ampül yani antibiyotik veya gell fiks kullanmaları. Hepinize sağlıklı günler.

Valla Gardeşim Ben Bu Siteye Üye Olduğumdan Beri Olur olmaz zamanlarda. esiyor. ve siteye girmek gibi bir ihtiyaç hissediyorum.

Gardeşim Beni Böle Bağımlı Yapmaya kimin hakkı var yaa? :shock:

Uyuşturucu için AMATEM Var . Eyide bu işi için Hanımdan her gece bi araba laf yiyorum. Dokunuyor gardeşim. :shock:

Her gün Her gün Bilgisayarı açıpta İlla bu forma Bakmaktan AHHA Gözlerim :shock: Böle Oldu Yahu...

Eve gidince ve yatağa yatınca Gözlerimi kapattığımda hala Milletle Chat Yapmaya devam ediyomuşum,Forma bişiler yazıyormuşum gibi geliyor. AAAA Pes yani. Harbiden Bağımlılık yani.

İnsan biraz gıcık bir site yapar yani. hep güzel hep güzel olmazki.

cem

HAYAT ZORLUKLARA GÖĞÜS GEREBİLMEKTİR.

Anonim.

Yaa Ger Ger Nereye kadar gardeşim.

valla ben memnunum hayatımdan... İnsanların kendi dilinden anlayacak insanlarla aynı ortamda olması kadar hoş bişey olamaz sanırım.

Herkes buraya hergün gelip gidiyor, ne güzel işte. Birde cep telefonlarda WAP ortamında olursa ne olur?

burası arena gıbı,ızleyıcıleri ve dovusculeri var.kımılerı hıc korkusuzca,cekınmeden dusuncelerını fıkırlerını dokuyor ortaya,savası ıcın dovusuyor.dıger bır grup sessızlık ıcınde bazen coskuyla onu desteklıyor.gun gelıyor sıra ona da gelıyor ve o da sessızlıgınden sıyrılıp dovusen oluyor.ve kımse kımseye neden demıyor.nıcın demıyor.herkes oldugu gıbı kabul goruyor.dusuncelerın bu denlı ozgurce ıfade edıldıgı baska bır yer daha olmadıgına ıddıa edeblırım.ve bız bunun bılıncı ıcınde,bunun rahatlıgıyla aılemızın her ferdıyle mutluyuz.bagımlılıga gelınce,bagımlılık degıl de bu baglılık daha yarasanı.aıleye baglılık bızım yasadıgımız.bugun neler oldu acaba ?bugun neler paylasırız bırbırımızle.anlatmak ve anlasılmayı aynı anda tadıyoruz.ben de kendımı burdan alamıyorum.benı buradan koparan okul da olmasa sanırım burada yazılan her seyı noktasına vırgulune kadar ezberlerım.sızlerle olmak cok guzel:)barıs ıtırafın bızım dılımız oldu..

İşlerimi aksatıyorum. Bitirmem gereken projeleri bitiremedim. Bu site yüzünden işten kovulacam sanırım...

Haklısınız Arkadaşlar...

Ben bu siteye gelirken merhaba yazımda bazı arkadaşlar alışkanlık yapar demişlerdi. Ben o zamanlar inanmadım bu sözlere, ama gerçekten güzel bir alışkanlık kazandım sayenizde. Bu sitede yok yok. Her şey waaa burda. :) Bazı forumlar bilgilendiriyor, bazıları fikir veriyor bazılarının içinden çıkılmıyor bile. Her şeye rağmen burda olmak güzel. Hepiniz dostça kalın...
Teo_man (Erol) :)

Buradaki yazıları okuyunca içim rahatladı vallahi arkadaşlar.Bende birşey var sanıyordum çok yeni üyeyim ama saat başı gelip isteye giriyorum ne var ne yok diye kendime kızmaya başlıyordum ki sizlerin yazdıkalrını okudum içime su serptiniz sağolun bence normal demekki bunca insan aynı şeyi yaşıyorsa:=)))

Sitenin zaman almasi neyse de Oturanboga mi Ziplayaninek mi ne bir de yoneticisi var akillara ziyan ne zaman gorsem mayinlar yuzunden alarm veriyor bilgisayarim bir de muhabbetsinas bir insandir kendisi bir konusmaya baslamisiz arada iki bilgisayarlardan uc kizlardan [ ki kendisi hizli capkindir ") ], oo zaman gecmis.
")))
Saka bir yana tekrar tesekkurler abi.

Saygilarimla
Christian

ya arkadaşlar bu siteye üye olduktan bu yana işlerim aksadı.Vallahi yakında iflas edersem hiç şaşmam.Oturanboğayı mahkemeye vereceğim bu siteyi kurup bizleri alıştırdığı için.

:mrgreen: Azı karar, çoğu zarar. :mrgreen:

valla arkadaşlar ben daha çok yeniyim ama aynı sizlerle fikirdeyim.
sabah mesaiye 8:40'da başladım saat 10:00 hala sitedeyim bu gidişle beni iştende atarlar...... :lol: :lol: :lol:

Merhaba Arkadaşlar,
Ya gerçekten bende bağımlı olma yolunda ilerliyorum, bir ara bende mi böyle bir sorun var diye dr. ye gitmeye karar verdim ama gerçekten bir çok dostum böyle imiş, ya ne güsel işte benim şükür başka bağımlılıklarım yok şimdilik bunla idare ediyoruz, :D yeni üyeyim ve sanırım bayaaa bir ekmek yemem lasım her gün yeni yeni yazılar okuyorum, yeni bilgiler öğreniyorum, sabah 8 akşam 8 burdayım ya elim hep bu siteye gidiyor :) Bende bağımlı oldum hehe :D :p

Bende açıkçası bu siteyle buluştuğuma çok memnunum. Henüz daha çaylak devremi atlatamadım ama sitede ki değişik konulara eğilmeler farklı kişilerden farklı fiklirler ve güzel organizasyonlar ve bu sitedeki görevli kişiler gayet başarılı hepsini candan kutluyorum.
Henüz daha toplam bir adet organizasyona eşlik edebildim ama o organizasyondan ve oradaki arkaşlarla tanışmaktan da çok mutlu oldum va başarılar diliyorum, ayrıca bizlerinde yapabileceği birşeyler varsa memnun olurum :lol:

aferits' Alıntı:
Sizlerde benim gibi yapın tası tarağı toplayıp siteye yerleşin başka kurtuluşu yok.

:lol: :lol: :lol:

Ferit abi gerçekten böyle yaptı buna herkes şahit oldu :)
Ferit abi, eşi ve 2 çocuğuyla ailece bu siteye yerleşti... :) :) :)

Hic Bir Zararı Yok ki

Bu Sitenin hiç bir zararı yok ki. Ben Üye olalı 2 Ay oldu ama girip cıktığım 10 kadar oldu diyebilirm. Sadece Faydası Var. O da Engellileri bir araya toplamayı başarmak ve bütün engellileri ilgilendiren haber ve duyuruları duyurmaktı...EEE TABII ANLIYORUM YAZDIKLARINIZ BİR ŞAKA. AMA BENDE BIRAZ CIDDI BI ŞEY YAZAYIM DEDIM. BU SITE ZARARIN AKSINE COK AMA COK FAAYDALI AH BIR DE CHAT BÖLÜMÜ AĞIR OLMAZSA SISTEMLER COK YAVASLIYOR

Evet faydalı bir site olduğu için işyerinde yasaklandım :)
Giremediğim tek site...
Ben de her öğlen ve akşam iş çıkışı eve uçup , çantayı fırlatıp bilgisayarın başına oturuyorum, yemek yemeği unutuyorum.
2 kilo vermişim :) engelliler.biz'in zayıflatıcı etkisi de var :lol:
E şuan da iş saatinde evdeyim.
( Benim damarıma basılmaz :) )

sabah kalkar kalkmaz yaptigim ilk is,
disardan gelip de eve adimimi atar atmaz yaptigim ilk is,

bilin bakalim ne?

bilgisayarin dugmesine basip engelliler.biz'e girmek,

kahvaltimi ve yemegimi bilgisayarin onunde yiyorum, ben de yemek yemeyi unuttugum icin zaman zaman, biraz-cik suzuldum, :)

sanki cay gibi birsey oldu benim icin biraz uzak durmayi deniyorum ama olmuyor yav, gercekten.. sitede degilken acaba sitede ne var diye dusunuyorum yaaa, :)

Üst Alt