Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli ve yaşlılar için klozette konfor, rahatlık ve kolaylık

abdulcabbar

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba,
prototipini ürettiğim kollu klozet hakkında düşüncelerinizi ve proje üzerindeki sizin gördüğünüz eksikleri lütfen yazın.
üretim henüz yapılmadı.
her bir kol üzerine 100 kg yük binebilir.
kolların yukarıya kaldırması için çalışmalarımız devam etmektedir.
olumlu ve olumsuz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

çok olumlu, bekliyoruz. Sanırım kollar kalkıyordur.

Taharet musluğuna erişim kolaylığı getirilmesi ve suyun akış şiddetinin kontrol edilebilmesi güzel. Ancak, tutunma kollarının altında ince sabitleyici demir eklenmiş ve yere sabitlenmiş olarak gözüküyor. Bu iyi değil. Tutunma kollarının yana doğru açılabilmesi ve istenildiği zaman da sabit şekilde durması lazım. Bunu sağlayacak pratik ve yer kaplamayan bir düzenek daha iyi olur.

Degerli arkadaşım. tutunma kollarının altındaki ince demir yere sabit degil. o cubugun amacı her bir kol uzerine binecek yükün agırlıgını 100 kgüzeri taşıyabilmektedir.
tutunma kolları yan tarafa istenilen açıya kadar acılıp kapanabilmekte. sabitleme vidaları ile istediğiniz konumda sabitleştirilebilmektedir.
Ayrıca kolların yukarı dogru kalkması çalışmalarımız devam etmektedir.
buradan yapılacak yorumlarda eksiklerimiz ve hatalarımızı görerek sizlerin kolayca kullanılabilecek druruma getirecegiz.
degerli yorumuz için teşekkür ediyorum.

tasarımı seven bır ısıtme engellı olarak bedensel engellılerın ıhtıyaclarına cok vakıf olamayabılırım ama
bu tasarım hem acaıp yer kaplıyacak hemde daha kolay alternatıfler varken malzemesıde ıscılıgıde bosa gıden para olacak bence
cunku o plastık borular bıle dusme ıcın ıyı bır mazaret
klozetler uygun konuma konulmadıgı
taharet nusluklarının yerı ulasmada goz onune konulmadıgı ıcın cogu tuvaletler engellı degıl normal yaslılar ve cocuklar ıcın yardım gerektırebılıyor
oysa klozetler sag tarafta yakın duvar yerı
taharet muslugunu o duvara erısmek ıcın en kısa mesafa epey engellıyıde normal ıalelerıde memnun edecektır

Üst Alt