Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli sürücüler. Uzun yol tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

baxter

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Engelli sürücü arkadaşlarım burada uzun yol tecrübelerini ve yolculuklarının nasıl geçtiklerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

cok macera var be birader hangi birini yazsam

fr den cikiyorum isvicre sonra italya gemi ve yunan ordan tr baya bir yol yani esasen biktim arabalardan da surmektende

vala istanbul kars kars istanbul çok yaptım çok zevklı uzun yol

Uzun yol maceralı bir yolculuktur ve ben araba kullanmayı çok severim heralde trakya haric güzel Türkiyemin her yerini gezdim.....

UZUN YOL ZEVKLİDİR GÜZELDİR..LAKİN KESİNLİKLE DİKKAT İSTER..EN UFAK BİR DALGINLIK KÖTÜ ŞONUÇLAR DOGURABİLİR..ŞEHİR İÇİNDEYMİŞ GİBİ makas atayım yok yavaş gidiyor sollayayım :D... aman aman dikkat birde gerekirse saat başı çekin bir yere dinlenin...uzun yol süprizlerle doludur.yol düzmüş gibi görünür ama aldatır çakıllı olabilir en ufak bir frende savurabilir..

turkiye deki pancar motorlu araclarla ne yol yapacaksiniz ki 1600 cc yol bitermi onla

pancar motorlu derken.....:D fransan italyan ordan yunan hepsi senin olsun..biz hacı muratımıza biner bunada çok şükür derizzz...

vala her şey iiii guzelde uzun yolda ama ben uzun yol yaparken hıç inip bınemedım hep tam gaz devem dedım en kotu yanı buydu galıba inememek

----------

dile kolay 1406 kılometre

Mustafa arkadaşım,
inme binme konusunda engeliniz varsa,inemiyorsanız bile en azından müsait bir yerde durup arkanıza yaslanın gözlerinizi kapatın dinlendirin,birşeyler yiyip için kandinizi daha zinde hissedersiniz.

vala dıyom ya tam gaz devam dıyodum ama artk gıdıp gelmıyorum çunku istanbula taşındım

----------

uzun yol gıdıp gelmek hem çok zevklıydı hemde ınımedıyım için çok zor oluyodu hele tek şofor dıhada zordu

Üst Alt