Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli personel alımı için merkezi sınav Mayıs-Haziran aylarında yapılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hüseyin32;

sorular gayet basit evet ama sonuçdan çok emin olduğun halde 55 puan alabiliyorsun ;)

tsunami_ madem sonuçtan emin olupta 55 alınabiliyor,bu sınavlarda itiraz hakkıda var,neden bu yolu denemedin hacı?senin emin olman önemli değil,optik okuyucu senden farklı düşünüyor demekki?sayısız sınava girdim,birgünde hesabım altında yada üstünde gelmedi.gelebilirmiydi,olabilirmiydi,elbette ama bunun arkasına sıgınmazdım.boş laflar bunlar.

Peki sınav ne zaman ,sınav ? bu konuda da ciddi bir bilgiye sahip olan olsa .

bildiğiniz gibiengelli personel alımı 3 dönemden ibaret oluyordy,nisan- mayıs(1.Dönem)temmuz-agustos (2.dönem)ekim-kasım (3.dönem)yeni düzenlemeyle gelen merkezi sınav basvuru tarihleri ve ilana çıkış konusu seçimden önce mutlaka yayınlanacak ve KPSS A dan sonra yani kesinlikle sınav agustos ayında yapılacak.Bu kadar net söylüyorum.idda isteyen varsa girelim.her halükarda 3-4 aylık bir çalışma süresi var.ve bu çalışamk için uzun bir zaman.Mayısta sınav bekleyenlerede sesleniyorum,Devlet personel daire baskanlığı sayın Lokman ayva nın temennileri ile çalışmıyor aynı zamanda ösym veya Meb in hangisi bu sınavı gerçekleştirecek buda net değil.ki Ösym nin değil Meb in bu sınav uygulamalarını gerçekleştirmesi çok yüksek ihtimal.Çünkü ösym nin sınav takvimi zaten yoğun,okullar kapanır Meb bu sınavı yapar.

mayıs - haziran arası yapılırsa bence yanlış yapılır çünkü insanların ne mezunu olursa olsun bu sınava çalışmaları gerekir ki bu kısa zaman zarfında neye çalışacaklar... ayrıca seçimdi yeni hükümetti derken bence bu sınav kasım ayını bulur... ama bana göre önemli olan bu sınavın bu yıl yapılması ve kpss gibi belirli periyotlarla yapıla bilmesidir bu yüzden acele etmek anlamsız yani önemli olan sınavın bu yıl içerisinde mutlaka yapılmasıdır ama zaten sınav sistemimizde çarpıklık son yapılan ygs sınavıyla aşikar halde o yüzden acele değil ama sağlam ve kayırma olmayan bi sınav yapılması bizim açımızdan daha önemlidir...

destan6638;
sölediklerin mantıklı..dediğin gibi ağustosta olursa bana oda yeter..bence olacaksa olsun artık şu sınav..hepimiz bi yerlere yerleşelim hayırlısıyla..

ftma arkadasım merhaba memurlar nettın neresnde gordn yardmcı olabılırmısın

ya her kafadan ses cıkıyo kımse net bişi demıyo yeter artık

arkadaşlar anladığım kadarıyla bu sınavın ne zaman yapılacağı belli değil. iyisi mi biz oturup çalışalım sınavın zamanını bilmiyoruz ama sınav tarihi açıklandığında en azından hazırlıksız yakalanmayalım. Tüm arkadaşlara başarılar diliyorum

mehmet ali alaca;
arkadaşın doğru diyosun hazırlıksız yakalanmayızda,yani sınav olması için baskı yapmazsak hazırlanmanda boşa gidecek..sakal bıyık durumu bi yerede :) en iyisi çalışıp bi yandan da herkes kurumlara yazı yollayıp gelen cevapları burda yayınlayalım..
burcu_87;
doğru herkesten bi ses çıkıyor..ama baştan aşağı oku mantıklı olanları bi araya topla "şu zaman olabilir" diyorsan oda yeter...

Yahu bu aşamadan sonra sınavın olmaması gibi bir şey söz konusu mu?lütfen yapmayın?Sınav muhakkak 2011 yılı içinde olacak ve bu sınav hakkında sürekli ileri geri konuşan arkadaşlar size söylüyorum yine elinğiz boş kalacak.sonra ellerim bomboş sersenişleri içinde torpil vardı,herkes torpilli,puanım hesabımın altında,bu sorularda şifreliydi deyip boş boş konuşacaksınız.Harbi size acayip geriliyorum varya.birde bilmeden atmıyomusunuz,zaten bozuk olan psikolojim deprosyondayım diyo.Ben 2 kez sınava girip kazanıp atanacağım çünkü bir öncekinde 98 puanla atanmama ragmen şimdi günde 6saat çalışıyorum,csize birde kısa not düşeyim,benle atanan arkadaslarımda tekrar girip daha iyi yerlere ve memleketlerine atanmak için tekrar çalışıyorlar.şimdiden söyleyim 1-0 yeniksiniz.çalışmazssanızda malübyetiniz kaçınılmaz.benden demesi,demedi demeyin,benide germeyin.

akşamcı sıteye gırdm ama engelı sınavıylA ılgılı bu haber gboremedım

Destan 6638 birincisi boşboş konuşan sensin ben hiç çalışmadan 90 aldım ve atandım istanbul 'a. Benim demek istediğim benim doğum tarihim de okuldan mezun olmuş adayların (mutlak surette ki 8.sınavımda kazandım ben) o yaştaki adamlar puanı yükseltilmeden kazanamazlar bunu bana öğretme siyaset hususuna gelince benimde hiç bir partiyle bağlantım yoktur hiç bir partininde tarafında değilim.:)

arkadaşlar özürlü sınavına çalışabilmem için bana önereceğiniz bi site varmı..soruları nerden bulabilrim ne tür sorular çıkıyor biraz bilgilendirirmisiniz..

dostadoğru 90 almışın ama beni anlayamamısın.Ben hiç torpil yok demiyorum hacı.Bak kendi ağzınla söylüyosun,madem torpil var sen nasıl atandın.o halde sende torpilli girdin.İşte senin gibi sözleriyle icraatları çelişen adamlar bunca insanı yanıltıyo.Tekrar söylüyorum iyi oku,not al.torpil elbette var olabilir,ama o torpili patlatmadan atananlarda var.Kim boş konuşuyo şimdi söyleyin gardas bana.

Ve son olarak bana savurma madem çalışmadan 90 aldın 8 sınavdır niye kazanamadın.Arkadaşlar tekrar söylüyoruım,beni biraz ciddiye alın kendinize güvenin çalışın.görüyosunuz adam hem torpil var diyo hemde atandım diyo.çalışmadan 90 aldım diyo,8 sınavda kazandım diyo.dam başında saksağan vu beline kazmayı.Yada bu ne peyriz bu ne lahana turşusu.Yorum sizin.

boş boş konuşma çalışmama gerek yoktu çünkü 8 yıldır giridiğim için sınavlara tecrübeliydim ikincisi 90 ve üzeri alanlar atandığı için ki benim için sorular kolaydı 90 bekliyordum ve beklediğim geldi fakat bazılarının puanları 90 a yükseltilerek alındı diyorum. torpilim olsaydı 8. sınava kalmazdım.

Bu sınavları kazanamayanlar torpille kafayı sıyırmış.
Sanırım kendi başarısızlıklarını bununla kapatıyorlar.

dostadoğru bak hacı torpil belli oranda var,bunda hem fikiriz.ama milletin şevkini kırma.bırak senin gibi 8.ci kez giren adamda çalışsın veya çalışmasın ama kazansın.senin msj ını okuyanlar zaten sana gerekli cvbı veriyo.laga lugaya gerek yok.uzatma hacı.

sınav nezaman yapılacak belli mi

Henüz belli değil. Sadece sınav öncesi STRES atıyoruz :) :)

ligarba
sende sınavı kazanamayanlardansın sanırım. Dostum sen bu geçen sene alınan yaklaşık 10.000 kişinin ve ailelerinin günahını alıyorsun. Bunca millet evine haram paramı götürüyor. Öbür dünyada benim hakkım helal olmasın sana.

herkese tekrar söylüyorum,sen alın karışlayacak yiğit,delikanlıysan gel sözünü yeme karışla anlımı.Bizler torpilsiz atandık,bizler anadolu çocuguyuz,zengin ortamlardan gelmedik,yok dayımız.böyle torpil var kesin deyipte ispat etmeyen namerttir.Gel benim anlımı karışla,yalnız anlım geniş çapı büyük,gelirken antremanlı gel.demirden korksaydık trene binmezdik.sizlere söylüyorum,varsa içinizde ekmeğe ihtiyacı olan arkadaslar ki var biliyorum,bu gereksiz problemlere inat çalışın kazanın.Alın karışlıycak adam göremiyorum ben,varsada gelsin benim anlım açık.yiyosa karışlasın.

arkadaşlar evet torpılsız hakkıyla gıren vr ama torpılde var bunu hepımız cok iyi biliyoruz

destan aldın mı ağzının payını herkes sana yazıyo

bende öyle diyom torpilksiz giren az değil benim gibi ama torpilli girenlerde yok değil hani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt