Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli Oteli Marmaris İçmeler Panorama Park Otel. Gittim, gördüm, beğendim

KUZEY
Yemek yarim saat gecikmis otel odasi oglen bosaltilmis bunlar sorunmu,

Elbette bunlar sorun, neticede paramızla kalıyoruz ve taahhüt edilen hizmeti en iyi şekilde almak hakkımız, eleştirmeyelimmi yani!!

otelın ucretlerı çok pahalı
havaalanından almak 80 tl
herşey dahil günluk 105 tl e

Seneye bu oteli ayarlarsak toplu olarak. Hem belki daha uygun ve eğlenceli olur. Çünkü ben kendim gibi arkadaşlarla birarada olmak istiyorum. Ailemle de güzel tabi onlar da gelebilir ama paylaşım bizler arasında daha farklı olabilir.
Benim bütün arkadaşlarım engelsiz de. Biraz özlem duyuyorum herhalde.
Breezy79 un da gittiği yer harika gibi görünüyor.
Gidecek yer ayırtacak olanlar olursa haberleşelim

sevgili arkadaşım ayrıntılarıyla her şeyi anlatmışsın çok teşekür ederim inş seneye ordayım ölmesem tabi

breezy79, böyle bir otelin varlığından haberdar ettiğin için teşekkür ederim. otelin adres linkini kaydettim...

geçen yıl ben de ailemle marmariste TURUNÇ kuyundaydık. çok şirin koyları var marmaris'in. içmeleri de çok beğenmiştim. tatili bırak, yaşanacak yer diye düşünmüştüm hatta =) denizi, havası, doğası muhteşem..

tekrar teşekkürler..

Arkadaşlar bu otelin iletişim numarasını bilen varmı internetteki numara geçersiz

Merhaba, Panaroma park otel ile ilgili verdiğiniz detaylı bilgiler için teşekkürler, ancak verdiğiniz numaralar cevap vermiyor, bu otelin yetkilisine nasıl ulaşabilirim?

Üst Alt