Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli olduğumu söylemesem de günü gelince emeklilikten yararlanabilir miyim?

bocukk1

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
yüzde 62 işitme kaybım var eski çalıştıyım iş yerinde vergi dairesine vergide muaf kağıdı gönderdim ve onaylandı geldi fakat suan ki iş yerim raporum olduğunu bilmiyor söylemedim benim primim dolunca emekli olbilirmiyim

Sen şuan calistigin yerde sakat kadrosunda calismiyormusun

Konuşman lazim belki seni sakat kadrosuna geçirirler benim anlamadigim sen is başvurusunda saglik raporu istiyorlar raporlu olduğunbilmeleri lazim yoksa sen ssağlam raporunu aldin sen nerde calisiyorsun bende kocaelindenim

Bence konuş büyük fabrika orasi problem cikmaz yada temsilcilerle bi konuş ilk önce

Hiç bir şey beyan etmek zorunda değilsiniz. Bugün sakat statüsünde çalışıp çalışmadığınızla emekliliğiniz arasında hiç bir ilişki yok.

Vergi indirimin onaylandığında çalıştığın kuruma yazı yolluyorlar zaten nasıl haberleri olmuyor

@baris33
Arkadaş bi önceki işyerinde iken almış vergi indirimini

@bocukk
Senin vergi indirim hakkın baki.Sen yeni işinde vergi indirimi almazsan,yada engelli kadrosundan çalışmazsan bu hakkın kaybolmaz.Günü gelince yinede emekli olabilirsin.
Tek kötü tarafı ford gibi büyük bir şirkette çalışıyosun.Bu şirketler her çalışanı için kariyer planlaması yapar.Sen erken emekli olacağını bildirmezsen bundan dolayı bi sıkıntı çıkabilir sadece.

Üst Alt