Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli olarak Passolig nasıl alabilirim?

Cahit461989

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar pasoliğ için ne yapmam lazım bilgi alabilirmiyim ilginize teşekkür ederiz.

Passolig.com.tr den üye ol'a tıklayın kart türünüzü seçin 15 gün içinde kartınız adresinize gelir kart geldikten sonrada passo.com.tr den istediğiniz maç biletini kartınıza yükleyip stadlara giriş yapabilirsiniz

Yıllık üyelik ücreti var 3 büyüklerin biraz yüksek diğer takımların standart UnFeeLinq Fakat maç biletlerindeki engelli kontenjanı kulübe bağlı belirli sayıda engellilere ücretsiz maç biletini karta yüklüyorlar.Maçtan bir hafta öncesinde siteyi kontrol etmek gerekiyor.

UnFeeLinq maçtan bir hafta önceki salı günü hemen yüklenir yüklenmez yapman gerekiyor. Harici gitmek istersen banka kartıyla passsolig kartına para koyup parayla bilet alabilirsin.

Passolig de engelli indirimi yok.Maçlar ücretsi diyorlar fakat büyük takımlar engellilere 250 adet falan bilet ayırıyormuş.O biletleri almak için de 1 gün önceden uğraşmak gerekliymiş.(gidip yazılmak,beklemek gibi)

2. ve 3. lig için sorun yok.

galatasaray - fenerbahçe maçına başvuru yaptım. yayınladıktan 10 dk sonra başvuru yaptım.
adım çıkacağı kesindir :) kimler gidiyor ? :D :D
geçen sene galatasaray - fenerbahçe maçına ücretsiz gitmiştim :D

ben yayınlandıktan bir dakika sonra yaptım başvurumu :) benim ismimin çıkması garanti gibi birşey o zaman ;)

engelliler için galatasaray maçına ücretsiz gitme adamlarını yazayım.

1- ENGELLİ BİLET FORMU - GALATASARAY.ORG Bu linkten başvurunuzu yapın. (pazartesi salı veya çarşamba günü başvuruya açıyorlar. perşembe cuma cumartesi günü ise listeleri yayınlıyorlar)
2- Başvurunuzu yaptıktan sonra galatasaray.org sitesinden listede isminiz yer alınsın.
3- maç gününde 10:00 - 18:00 bilete çevirin.( bilete çevirirken doğu istiyorsanız doğu istediğinizi söyleyin)

bypeace

Ben vodafone parkta maç izlemeyi çok istiyorum. Derbi maçtan önce biletler satışa çıkar çıkmaz netten passolig kartım ile engelli kontenjanındaki bilet için başvuru yapabilir miyim?

@mabel. Bende Beşiktaşlıyım :) Kardeşim Bjk.com tr den takip bilet satışına geçtiği anda engelli bilet başvuru var. Ordan hemen dakikası dakikasına yap. Yuvamıza git :) Ben çok gittim o şekilde hemen anında yapman gerekiyor.http://www.bjk.com.tr/tr/ burdan takip et.

Love Master

Abi ben bir saat önce bakmıştım ancak şu an başvuracağınız için uygun maç yok gibi bir şey yazıyordu. Mesela iki hafta sonra Vodafone Park'taki maç için bilet satışları ne zaman başlar netten satış çıktığı an netten mi başvurmalıyım? Ben nükseden depresyondan dolayı engelliyim. Bu bilet alırken sorun oluşturmaz değil mi?

Kardeşim Bjk com tr ye gir. Maç bileti satışları yazıyor. Maçtan 3-4 gün önce başvuru geliyor. Aynı dün girdiğin yerden başvurunu yapacaksın. Engel oranı uyuyorsa sorun yok. Maç karta gelir. 300 kişilik kontenjan var. mabel.

Son düzenleme:
mabel.

Durum böyleyse ağır engelliler öncelik tanınır herhaldeâËœº

mesela göztepe beşiktaş maçında 70 tane ayırmışlar. zaten 1 elin parmaklarını geçmiyor burda engelliler! tüm türkiye de olduğu gibi sapasağlamız vesselam.

invictus

Beşiktaş mı ayırmış Göztepe mi, yukarıdabi bir üye arkadaş Beşiktaş için 300 kontenjan var diyordu?

Vodafone Park da her maça 300 o Bornova da oynandı. 50 nin altını kabul etmiyorlar diye biliyorum. Sen gene de dediğim şekilde başvuru yap. Belki çıkar. Ama tam yüklenir yüklenmez maç bileti satışa. Ücretsiz bizim o linkten doldur. Bizim her maça 300 ben çok gittim gidiyorum Da :)

Mabel

hayır geçtiğimiz haftalarda oynanan göztepe-beşiktaş maçı için göztepe spor klubünün ayırdığı rakam 70 yazıyla yetmiş!

mabel. Bu hafta ki Osmanlı maçı yüklendi bana. Tam bilet çıkar çıkmaz yüklemeni yap :) Şu anda devam ediyor sitede yüklemeler.

Ben passo lig kartımı takım tutmuyo diye işaretledim sorun olur mu

benim engel oranım %42. daha ağır engelliler varken gidip listeye yazılmayı kendime yediremediğim için her sene Beşiktaş kombinemi yenilerim. her maça giderim öyle engelliler geliyor ki kendime engelli demeye çekinirim. kişisel düşüncem yanlış anlama.

Ben passo lig kartımı takım tutmuyo diye işaretledim sorun olur mu
Sorun olmaz pandemi öncesi öyle çok maçlara gittim. Bjk ve gs maçlarına gittim. Benimkide logosuz takım tutmuyorumu seçmiştim. Bir tek fener maçına gidemedim. O fb kartı olanlara öncelik tanıyor diye fener maçlarına gidemedim. Gs'in eskiden ş ligi maçına bile girmişliğim vardı. Pandemi öncesi kapatmıştım daha da almayı düşünmüyorum yetti. Bjk maçlarına daha çok gitmişliğim var. İnternet sitelerinden formumu doldurup bir kaç gün önce listede adın çıkmış mı diye kontrol etmek yetiyor.

Üst Alt