Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli açılımı istiyoruz

Muhterem kardeşim sanırım benim yazdıklarımdaki ince hicvi ya kavrayamamışsın ya da ben yeterince anlaşılır yazamamışım. Öte yandan güven konusunda hamdolsun çocukluğumdan beri hiç ama hiç sıkıntım da olmadı kompleksim de.
Sadece bilgin olsun istedim zira bu tür gereksiz polemikler bana göre değil.
Güven dolu günler dilerim.

Prens MickeyMouse arkadaşım burada açmış olduğun sayfadaki konu güzel. Engelli kişilerin hak ya da haklarını istemesi doğal bir olay. Fakat sayfanın başlığı açılım olarak değil de Engelli hakları - Engelli istekleri ya da bir başka isim yazmış olsaydın daha iyi olurdu diye düşünmekteyim. Zira Toplum olarak açılım denince hop oturup hop kalkar olduk.
Ve ayrıca bazı arkadaşlar açılım sözünü duyar duymaz dağa çıkma gibi söylemlerde bulunmakta oysaki bir ya da birkaç şeyleri istemek için bunlara gerek yok. Oluşturursun Kamuoyunu isteklerini belirlersin gerekli yerlere müracaat ederek haklarını alırsın.

Üst Alt