Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli Sandığı hasta bezi için ne kadar ödeme yapıyor?

filizergin

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar, içinizde emekli sandığından hasta bezi alan varsa beni bigilendirirseniz sevinirim. aylık 120 adt. bez yazdırıyorum. medika,l sandığın 70 ytl ödediğini söyleyerek 35 ytl sini de komisyon olarak kesiyor. bana aylık en kötüsünden 30 adt bez veriyor. ben daha önce hiç fark vermeden 120 adt can ped alabiliyordum.
izmir'de bildiğiniz medikal var mı bu işleri halledebileceğim?

nasıl komisyon kesiyor yaw saçmalık neden veriyorsun ki o senin hakkın evet günde 4 adet kullanabiliyorsun 70 küsür ödediğide doğru alınan bez paket olarak 8 adet ben kullanıyorum aklında bulunsun yeni bir düzenleme yapıldı bundan sonra faturaya bezin üzerindeki barkotuda koyacaksın yoksa ödeme yapmıyor parayı alamıyorsun dikkat et komisyonda ödeme

• 20.3.4. Hasta alt bezi

Hastalığı nedeniyle “mesane veya rektum” kontrolü olmadığının (çocuklar için en az iki yaşını tamamlamış olmak kaydı ile) ve hasta altı bezi kullanması gerektiğinin belirtildiği uzman hekim raporuna dayanılarak reçete düzenlenmesi halinde ihtiyaca binaen kullanılması öngörülen hasta alt bezine ait fatura bedelleri; günde 4 adedi ve her bez için 60 YKr geçmemek üzere birer aylık devreler halinde ödenir.

Hasta alt bezinin sağlık kurumlarınca temin edilmesi halinde rapor aranmaz.
Yani günde 2,40 YTL ödüyor. Ayda 72 YTL eder. Eğer aldığınız ürün bundan fazlaysa o zaman üstünü siz tamamlamak zorundasınız. Ürünün 72 YTL değil de 105 YTL olup olmadığını teyit edin bence.

Üst Alt