Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli olduktan sonra 750 gün daha primim çıktı. Emekli maaşım değişir mi?

Beşyol

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Vergi indiriminden 3656 günle emekli oldum daha sonra günlerim 757 gün daha çıktı bununla ilgili geriye dönük maaş düzenlemesi olurmu birde göstergem 9445 ten gözükmüş bununla ilgili hangi yolu izlemem gerek normalde emeklilik primim 4557 günden emekli olmam lazım

OğuzHan112
Hocam benim 2045 gün var baypas ameliyatı şeker tansiyon boyun fıtığı ameliyatı servikal disk platin takıldı baypastan sonra 13.14. Sefer anjio ve şu anda 3.damarda 100.90.100. Daralma var müdahale edilmiyo malulen emekli olma şansım varmı 30.03.1974 doğumluyum cevap yazarsanı sevinirim şimdiden teşekkürler

SGK'ya gidip borcun ne olduğunu ve kesinleşmiş mi olduğunu öğrenin ve ihmal etmeden mutlaka ödeyin.

Ödemezseniz, SGK anında avukata veriyor ve masraflar için en az o çıkan prim borcunuz kadar da masraf çıkarabilir.

(Benim önceki yıl maluliyet iptal edildiği için 1500 lira ceza istediler. Ben ihmal ettim ödemedim ve Sgk icraya vermiş. Sonra 3000 lira olarak ödemek zorunda kaldım).

Emeklilik işlemlerinde sağlıklı bilgi veremeyebilirim. Priminiz yetiyorsa sağlık bakımından baktığımızda emekli olabilirsin.
Beşyol

Üst Alt