Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli maaşı düşük olanlara 100 TL zam verilecekmiş!

Bence kılıçdaroğlu yapar zamanında ssk ya da yaptı o günler ne güzeldi ....tayyip geldi hastahaneler mahvoldu...
hee...hakkaten doğru.. % 1000 katılıyorum yorumuna..anam hastaneye giderdi o zaman, tek giderse işin içinden çıkamazdı.. once muayene sırası kuyruğu, sonra muayene kuyruğu, tahlil kuyruğu, sonuç göstertme kuyruğu, ilaç parası yatırma kuyruğu, ilaç alma kuyruğu...her kuyrukta abartısız, 80-100 kişi...ilacın aslı yerine fotokopyasını verirlerdi:) (benzerini).. inanmayan sorsun, yaşı 60 üstü olanla ssk lılara

[FONT=sans-serif]Doğru ilaç kuyruğu vardı ssk hastanesinden . 1.90 kuruş olan ilacı recetesız alamıyorsun şimdi eczane vermiyor .. 8 lıra katılım payı ödüyorsun . 8 lira + işi varsa izin alıyor yani günlüğü 25 liradan yevmiye kesiliyor .. Oluyor sana 33 lira bir ilaç .bu mu takdir ettiğiniz sağlık sistemi 1.90 kuruşluk ilacı 33 liraya mal etmenin övüncü reformu[/FONT]

Hastanelerin Emekli maaşıyla ne alakası var?

TAmam, hastaneler için AKP'ye teşekkür ederiz. Önemli bir devrim yaptılar. Gerçi onunda katkı paylarıyla son zamanda suyu çıktı ama bunun konuyla ilgisi yok.

işsizlık fonunun buyuklugu 80mılyar tl yıllık faızı en duşuk repo hesabıyla bıle 5milyar tl.. bu paranın nereye harcandıgını anlatmaya gerek yok heralde ..

cann.sm rumuzlu kardeş,17 yıl pri,m ödedim 1 yılda askerlik borçlanmasıyla emekli oldum.24 tl zammı beğenmem mi lazım,Allah sana akıl fikir versin evim kira 2 çocuk okutuyorum.bedavadan maaşmı alıyorsun demek istedin açıklarsan sevinirim.

cann.sm rumuzlu kardeş,burda akp yi savunup ortalığı karıştırma,seninle aynı fikirde olmak zorunda değiliz,söylediklerin palavraları git başka yerde anlat.sorunlarımızı kendine dert edinme.saçma sapan siyaset yapma.bu sitede akp nin görevlisimisin.
SAYN EDİTÖR BÜLENT BEY BUARKADAŞA MÜDAHALE EDERMİSİN. LÜTFEN

Allah,tan chp,li falan değilsin.fakat ne hikmetse chp,lilerin yazdıklarını yazmışsın.bana gelince bende akp,li değilim.ben hizmeti kim yapıyorsa o partiye oy atıyorum.anap,ada attım.ecevitede.beğemediğimdede değiştirdim.siyaset siyasilerin işidir.vatandaş hizmete bakar,bakmasıda lazım.akp,den önce. ve sonrasının kıyasına bakıyorum.herşeylerinide beğenmiyorum.beğenmek zorundada değilim.fakat yapılan iyiliklerin,hizmetlerinde farkındayım.bunlardan önce bir ssk hastanesinde öğlene kadar muayene sırasında bekleyip,akşama doğru 2 dakkalığına muayene olduğumu,diğer günümü ise ilaç almak için kuyrukta geçirdiğimi unutmadım mesela.paramla kömür almak için 2 gün kömür satış merkezlerinde sabahladığımıda unutmadım.tüp almak için hüseyingaziden,akdereye küçük tüp almak için gittiğimide unutmadım.neyin davasını güttüğünüzüde anlamış değilim.ya yaşınız tutmuyor o günlere.yada tuzunuz kuruymuş diyorum.herkesin düşüncesini açıklamasına hiç bir itirazım yok.fakat kimsenin düşüncesi nedeni ile hakaret görmesine,aşağılanmasına veya küçük düşürülmesi çabalarınada hiç hoş bakmıyorum.insanları paylaştıkları yazıları,fikirleri ile eleştirin.illaki bir şey ile yakıştırmıya yada yaftalama çabasına girmenize gerek yok.bu milletin fikrini hakaret ile yada tedhiş ile değiştiremiyeceğinize göre halkı anlamanızı,fikirlerine ve seçimlerine saygı göstermek zorunda olduğunuzu öğrenmek zorundasınız.yoksa korkarımki bir gün aynı şeylerle karşı karşıya kalabilirsiniz.çünkü atalarımızında dediği gibi RÜZGAR EKEN,FIRTINA BİÇER.

Memur sen başkanı, Ahmet Gündoğdu!!! (Konya Seçuk Üniversitesi İlahiyat fakültesi mezunu) Bu vatandaş en son hangi anlaşmanın altına imza attı.? Milyonlarca kamu memurunun ve emeklilerin 2015-2016 yıllarında alacakları maaşların anlaşmasına imza attı. Memurları geçtim çünkü onlar hala çalışıyor, ya emekliler.? verilen zam ilk 6.ay % 3 ikinci altı ay %3 toplam %6 yapar.! Neden bu kadar az zamma imza attı, çünkü Padişah öyle emretti. Ahmet Gündoğdu bunların sisteminin bir parçası. Bu şahıs boşu boşuna memur sen- başına getirilmedi. Devletle bunca insan için sözde pazarlık yapan kişinin Ödülüde ney biliyormusunuz.!!!! AKP'den millet vekili aday adayı.! Daha başka izahat istiyormusunuz.?
12.sene öncesi neydi.? Çok uzun yazmayacağım,Siyasetçisinden tut sokakta ayakabı boyacısına kadar İnsanlar Çok çok daha NAMUSLU VE ŞEREFLİYDİ. nokta.
Ders bitti makarnacılar& kömürcüler dağılabilirsiniz şimdi.

Mecbur ekleme yapacağım çünkü şimdi haberlerde gördüm;
[h=1]Fadıl Akgündüz, Siirt’ten bağımsız milletvekili adaylığı başvurusu yaptı.! Yurt dışında gurbetçileri,yurt içinde masum vatandaşları soyan bu adama bu cesareti veren hangi yönetimin adaleti ve hukuku acaba?[/h]

selahattin duman uzerine novandan iyi gitti:eek:ustadin ustune bide bu cok guzel oldu :eek:

bu seferrde degışıklık yapıp zengınlerı soymuş;)

12.YILIN AKP BİLANÇOSU.!!!
2002-
iç+dış borç = 200 milyar dolar.
Kredi kartı borcu= 2.3 milyar.
Vatandaş borcu= 4.6 milyar
Pretostolu senet sayısı= 498.000.bin
Cari açık= 63.milyar
Toplanan vergi= 59.6 mşilyar
Haciz dosyası= 2.MİLYON
--------------------------------------
2014-
iç+dış borç=900 milyar
Kredi kartı borcu= 83.milyar
Vatandaş borcu= 1.100.000.
Cari açık= 399 milyar
Toplanan vergi= 410 milyar
Haciz dosyası= 21.milyon.350.Bin.
----------------------------------
Durmak yoookkk Doğalgaz yerine kömürle ısınıp Makarna yemeye devammmmmm....

[FONT=sans-serif]önce kaynağa bakar sonra da habere bakarım.. bugün gzt inden baska kaynak yok mu ? demiş arkadaş google amcaya şunu yaz bak bir sürü gazete aynı haberle dolu ki ben haberlerdede gördüm
[/FONT]
http://www.arcaajans.com/haber/guncel/12-5-milyon-kisiye-torba-yasa-soku/779303/
12,5 milyon kişiye Torba Yasa şoku - Güncel - arcaajans
Sağlıkta 12,5 Milyon Kişiye Kötü Haber
12,5 milyon kişiye sigorta şoku - Ekonomi Haberleri - Bursadabugun.com
googleye yazarsan bu başlığı bu haberleri görürsün bunların hepsi yalancı bir senmi doğrucusun

ah pardon ya bu gün gazetesi paralelciydi size göre unuttum (wery sory)ingilazca no connet (eu desculpa portekizce özür dilerim anlamında)hemen başka manalar çıkarılmasında

100 tl ye ağzını açanlara acı acı gülüyorum.100 tl ye sevinç naraları atacaksak mezara girelim daha iyi. 100 tl için ne diye boş boş nefes alalım.

buda nebıçım soru istese her ıktıdar verır ama nıye versın karşılıksız bırşey verdıgı gorulmemış kaşıkla verıcekler kepçeyle alacaklar butçe açıgıymış hıkaye

Yanlış biliyorsun, en düşük emekli maaşı 1000 TL olacak, şuan 1000 TL emekli maaşı alana 100 TL zam olacak yani şuan maaşı 1000 TL üzeri olanlar ortalama %10 civarı zam alacak. 1000 TL altında maaş kalmayacak. 7+4=12 diyenlere kanmayın.

100 tl meclisten geçti buda bin tlnin altında maaş lanlara yansıyacak yani bize hiç yoktan iyi intibakta kazansa azda olsa iyi

Üst Alt