Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli Başvurumu Yaptım. Adım adım bilgilerimi paylaşıyorum

arkadaşlar merhaba
ben 24.11.2015 te gaziosmanpaşa sgk kaya 3.derece vergi nidirim hakkı ile emeklilik başvurusu yaptım. ve ban tahsis numarası verdiler.
fakat e devlet sisteminde tahsis kaydım ve emeklilk kaydım gözükmüyor bir sorun mu var acaba lütfen bir bilgi rica ediyorum

O Tahsis Numarası Değildir. Takip numarasıdır. https://uyg.sgk.gov.tr/EvrakArama/EvrakIzle12.faces buradan tc kimlik no ile durumu takip edebilirsin.

arkadaşlar bende 24.11.2015 te gaziosmanpaşa sgk kaya vergi inidirim hakkıyla başvurdum. tahsis numarası aldım fakat e devlette herhangi bir kayıt yok lütfen bilgisi olan bana yardımcı olsun

cirano arkadaşım e devlet üzreinden değil de sgk evrak takip sistemin den dosya durumunuzu takip edebilirsiniz. hayırlı olsun

selam arkadaşlar bende unkapanı sgk ,ya 17.10.2015 te başvuru yaptım bana tahsis numarası verdiler evrak takipte baktığımda hep tahsis no yazılıydı fakat bügun evrak takipte baktığımda evraklarım vd dairesinde gelmiş görünüyor tahsis no yazmıyor acaba sorun nedir bilginizi rica ederim,

selam arkadaşlar ilgili konu hakında bilgisi olan varmı yardımlarınızı rica ederim

selam arkadaşlar bende unkapanı sgk ,ya 17.10.2015 te başvuru yaptım bana tahsis numarası verdiler evrak takipte baktığımda hep tahsis no yazılıydı fakat bügun evrak takipte baktığımda evraklarım vd dairesinde gelmiş görünüyor tahsis no yazmıyor acaba sorun nedir bilginizi rica ederim,

selam arkadaşlar ilgili konu hakında bilgisi olan varmı yardımlarınızı rica ederim

Sana Geçici tahsis no verilmiş. İşlemlerin tamamlanınca tahsis no ve aylık bağlanan tutarı görürsün.

selam goxel kardeş bilgileriniz için çok teşekkür ederim bir konu hakında yardımlarınızı rica ederim ben geçen ay 17.10.2015 te evrakları elden teslim ettim yalnız e devlette her hangi bir şey yazmıyor sgk yı arıyorum cevap veren yok çok daraldım vallahi kardeş acaba sonuçlar ne kadar zamanda tamamlanıyor, teşekkür,

selam goxel kardeş bilgileriniz için çok teşekkür ederim bir konu hakında yardımlarınızı rica ederim ben geçen ay 17.10.2015 te evrakları elden teslim ettim yalnız e devlette her hangi bir şey yazmıyor sgk yı arıyorum cevap veren yok çok daraldım vallahi kardeş acaba sonuçlar ne kadar zamanda tamamlanıyor, teşekkür,

Kardeşim https://uyg.sgk.gov.tr/EvrakArama/ bu adrese tc kimlik no ile girip bakarmısın? orada ne aşamada olduğu yazıyor.

vay be nerden nereye bu şubatta emekli olalı 2 yıl olacak,yaşlanıyoruz be.....darısı tüm bekleyenlerin başına....:eek:

Merhaba Arkadaşlar,

Başvuru sürecim tamamlanmıştır. 02.12.2015 tarihinde başvurumu yaptım, 14.12.2015 (Yani Bugün) tüm bilgilerim E-Devlet üzerinde görülmektedir.

Buradan yardımcı olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler...

[FONT=sans-serif]Ad GÖKSELSoyad DOĞAN[/FONT]
[FONT=sans-serif]Doğum Tarihi 25.10.xxxx[/FONT]
[FONT=sans-serif]Sicil No xxxxxxxxxx[/FONT]
[FONT=sans-serif]Aylık Başlangıç Tarihi01.01.2016[/FONT]
[FONT=sans-serif]Durum Kodu2000 Öncesi Aylık Bağlama Oranı60.00[/FONT]
[FONT=sans-serif]2000 – 2008/10 Arası Aylık Bağlama Oranı60.00[/FONT]
[FONT=sans-serif]2008/10 Sonrası Aylık Bağlama Oranı31.07[/FONT]
[FONT=sans-serif]İntibak Aylık Bağlama Oranı0.00[/FONT]
[FONT=sans-serif]2000 öncesi Gün193[/FONT]
[FONT=sans-serif]2000 – 2008/10 arası Gün2488[/FONT]
[FONT=sans-serif]2008/10 sonrası Gün2453[/FONT]
[FONT=sans-serif]Toplam Gün5134[/FONT]
[FONT=sans-serif]Göstergesi9475[/FONT]
[FONT=sans-serif]Hisse Oranı1/1[/FONT]
[FONT=sans-serif]Sigortalının En Son Çalıştığı SektörÖzel[/FONT]
[FONT=sans-serif]Aylık Tutarı Birikmiş Aylık Tutarı0[/FONT]
[FONT=sans-serif]Ek Ödeme Tutarı [/FONT]
[FONT=sans-serif]Kesinti Tutarı [/FONT]
[FONT=sans-serif]Banka Banka Şube[/FONT]

Allah güle güle yemeyi nasip etsin GoXEl darısı bekleyen bütün arkadaşlarımızın başına :)

kardeş çıkış yaptığın yerde geri nasıl çalışılabiliniyor ? bizde böle bişey istesek nasıl yapabiliriz

Selo kardeş işverenin kabul etmesi lazim sen bi konuş belki engelli kontenjan acigi vardor

Merhaba @selo_selo07,

Şayet emeklilikten sonra şirketin halen seninle çalışmak istiyorsa şöyle yapıyorsun, Emeklilik başvurunu yaptıktan 1 gün sonra, SGK tarafından verilen Varide No bilgisini şirketine veriyorsun. Şirketin seni SGDP'li olarak tekrardan işe alıyor. Benim yaptığım tek şey buydu. Şuan sorunsuz olarak çalışmaya devam ediyorum.

Selamlar,

GD

Üst Alt