Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EL SANATLARI

el sanatları

bende el sanatlarını çok severim elim yatkındır çabuk öğrenirim.bir ara boncuk ve pullardan çiçek yapmak moda oldu bende yaptım,çok keyifliydi.bir süre takı yaptım sattım,hatta hala bir kutu dolusu takı var satılacak :D biraz abartıp fazlaca yapmışım,çok keyifli bir uğraş vakit nasıl geçiyor anlamıyor insan.tavsiye ederim.

maalesef el sanatları ile aram çok iyi değil helede örgü dantel bir havlu kenarı bir yılda biterse artık düşünün ne kadar becerikli olduğumu :shock: o yüzden yanından geçmiyorum ama güzel yazı,moda tasarımı deyince bir zamanlar çok hevesliydim yapıyordum iyi kötü yetenekte vardı ama şimdi iş güç derken uzaklaştım ama içimde bir yerlerde boşluğunu hissediyorum en yakın zamanda yine kağıt ve kalemle buluşmayı umuyorum...

merhaba arkadaslar bende şu bi kac gündür kurdeladan gül ve çiçek yapımını ögrendim
bunlardan yapıp anlasmalı oldugum yerlere satıyorum.cok eglenceli tavsiye ederim üstelikte cok kolay.

ço hoşuma gider

elsanatlarıyla uğraşanları tebrik ediyorum bende hep isterim fakat beceremem becerebilene helal olsun

BECERİ

İNSAN BİRŞEYLERLE UĞRAŞIRKEN KAFASINDAKİ OLUMSUZLUKLAR GİDİYOR.BİRŞEY YAPMAYINCA KENDİMİ BOŞ BİR İNSAN GİBİ HİSSEDİYORUM VE ELİŞLERİ YAPMAYI,BİRŞEYLER ÜRETMEYİ SEVİYORUM.GÜZEL BİR TERAPİ OLUYOR UĞRAŞLAR,HERKESE TAVSİYE EDEBİLİRİM.HER İNSANIN YAPABİLECEĞİ BİRŞEY VARDIR...

El sanatları çok hoşuma gider. Gerçekten çok güzel bir uğraştır.

Üst Alt