Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekys'ye girmeli miyim?

Konular
54
Reaksiyonlar
6
merhaba : ekys yani eğitim kurumları yöneticiliği sınavı.
bu sınava girmeli miyim bilmiyorum. çünkü öğrencilere ders anlatmak bana eğlenceli geliyor. çocuklar bana karsı saygılı davranıyorlar genel olarak , ayrıca dersimi seviyorlar. bu yüzden içimden bir his girmene gerek yok yada girme diyor. (hatta bezen : boşversene nerden çıktı şimdi bu zaten hazırlık da yapmadın felan diyor içimdeki ses :) :) )

not: henüz ücreti yatırmadım ve yaklaşık 1 saat sürem kaldı bunun için.

güncelleme: bu yıl için belirtilen zaman dilimini aştığım için kaçırdım :)

yani müziği o kadar aşkla dinliyordum ki 1 saat nasıl geçti farketmedim açıkçası. bi anda geçiverdi ve kaçırdım.

yandı gülüm keten gömlek demiyorum ve demeyeceğim inşallah çünkü dediğim gibi bu okulda özellikle öğretmenlik yapmayı seviyorum. :)

ama öte yandan :) 590 tl sınav ücreti yanıma kar kaldı. eh yarın birkaç kilo cennet hurması alırım o parayla :) :) :)
bana şimdiden afiyet olsun.

😅😅 afiyet olsun
Bence de üzülmeyin. Zaten çok çok istiyor olsaydınız bu rahatlıkta olup müzik dinlemezdiniz. Sevdiğiniz şeyi yapmaya devam...

çirkin

özelden ilettim. Aslında birsürü varda en son ki buydu. Yani genel olarak galiba bir müziği sevdim mi en az 40 defa dinliyorum. Sonra galiba 40 defa daha ekleyip eğer müzik böylesine nasıl diyim çok güzelse bir 40 daha ekleyip sonra bir 40 daha ekleyebiliyorum

hahahaha :) :) :) :)

not: iyi bir kulaklık ile dinlenmesi önerilir , rumuz : samsung yada sony veya philips. :) :) :)

Üst Alt