Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS'de imam hatip mezunlarının durumu..?

garandu

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar kafam iyice karıştı yardım ederseniz sevinirim.imam hatip lisesi mezunuyum %90 ortopedik engelliyim ekpss de 81.570 puan sıralamam 3137 tercih yaparken sadece sadece diyanetin açtığı kadoyamı tercih yapabiliyorum başkurumların açtığı kadrolara tercih yapamıyormUm bilgilendirirseniz sevinirim.

Bilgi sahibi olanlar sizleri bekliyorum

ösym tercih kılavuzunu açıklamadan , bir şey söylemek yanlış olur. tercih kılavuzunda lise mezunlarından istediği şartları belirtir. sen de ona göre uygun olanları tercih edersin. diyanet , meb , hastane .... gibi

Diyanet kadroları

Arkadaşlar lütfen yardım edin İmam-Hatip mezunuyum. EKPS tercihi yapacağım herhangi bir yeterlilik belgem yok,bölümde İmam-Hatip yazıyor. Yani imam hatip yazıyor neyi kastediyorlar anlamıyorum. Tercih yapıp yapmamakta kararsızım. Diyanettende bilgi alamıyorum. Lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin !!VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ bunda da belge isteniyor mu? Lütfen Yardım.

diyanet kadrosunda aranan şartlarda i.h.l. mezunu istyor yeterlilik belgesi şartı yok ünvan olarak imam hatip diyor yani imam mı olunacak

garandu. imam hatip ve müezzinlik için başta yeterlilik belgen olması lazım. bunlar yoksa düz memurluk ve hizmetli tercihi yapacan.
2049 imam hatip mezunu olmak
7241 imamlar için yeterlilik belgesi
7243 müezzinler için yeterlilik belgesi
1101 erkek olmak
bu dördü sana uyuyorsa imam ve müezzin kadrosunu seç. oksa boşa gider.
seçtiğin yerlerin sağ üst köşede aranan nitelikler yazıyor. oraya bakarsın sana uyan varsa tercihini yaparsın. senin puanın nedir

puanım 81590 diyanet şartında yeterlilik istemiyor konum olarak imam hatip diyor imamda imam diyor benim anlamadığım imam hatip derken neyi kasdediyor

vhki belge ister özellikle bilgisayar işletmenliği konusundaysa. lise mezunu olarak kadrolara bakacaksın.

Diyanet bizimle kafa buluyor engelliden imam ve müezzin yapacaklar bir tane düz memur kontenjanı yok allah sizi bildiği gibi yapsın allahınızdan bulun bizimle oynamayın.

ben imam hatip mezunuyum. yeterlilik belgemde var. ve bir imam hatip tercihi yapmak istedim fakat sistem beni imam hatip mezunu olarak kabul etmedi. sebebi de mezun olduğum bölüm/alan edebiyat olduğu için diye. eğer öyleyse diyanet yeterlilik belgesini bana niye verdi. verdiyse sistem niye kabul etmiyor. velhasıl bizim imam hatiplik rüyası böylece hayal odu.

Üst Alt